صفحه 3 از 16 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 152

موضوع: امكان دریافت کارت اقامت بدون لندینگ در کانادا

پیش فرض پاسخ : دریافت کارت اقامت بدون لندینگ در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdad67 نمایش پست ها
    نه، پاسپورت پدرم معمولیه. رنگ و شکل قیافش معمولیه، مگر اینکه مثلا اون شماره بارکدش فرق کنه و معلوم کنه این نظامیه مثلا.
    ببین آقای پیرسون یه چیزی می گم الآن نزنی منو! آخه نمی شه که فقط از 4 تا مهر روی پاس ورود خروج آدما معلوم باشه که بابا. الآن تو از ایران خارج شو و بعد برو ترکیه، اگه فقط مهر باشه، پس هیشکی نمی تونه بفهمه تو الآن کجا هستی، حتی ترکیه، چون پاست دست خودته! خوب یعنی میگی مثلا سوریه نمی تونه در لحظه بدونه که چه آدم های خارجی داخل کشورش هستن؟ معلومه که می تونه. زمان ورود و خروج بارکد پاس رو اسکن می کنن، هم تو ایران، هم تو سنگاپورم که من رفته بود می کردن. نکنن که اصلا آمار در میره از دستشون...
    توی اغلب کشورهایی دنیا ورود و خروج مسافرین جایی ثبت نمی شود.

ApplyAbroad Editor

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    توی اغلب کشورهایی دنیا ورود و خروج مسافرین جایی ثبت نمی شود.
    موضوع اینه که حتی اگر ثبت هم بشه سفارت ایران بهش کاری نداره. شما پاسپورت داری، قانونی از ایران خارج شدی، 300 تا کشور هم این وسط یا رفتی یا نرفتی، ولی پاسپورتت در سوریه گم شده. چون شما تبعه ایران هستی، سفارت موظفه به شما برگه عبور بده. برای سفارت اصلا مهم نیست که شما کجا ها سفر کردین. برای ارتش مهمه. ارتش و سفارت هم که به هم ربطی ندارند !

باز هم میگم. بهترین مرجع برای شما سوال از آژانسهایی که تور میبرن. چون توی تور ها خیلی ها پاسپورتشون گم میشه یا میدزدند. ببین اونا چیکار کردن.

Member taran-m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    camputer

با سلام.کسی که از طریق کبک اقدام کرده و فقط در فرودگاه مونترال لندینگ داشته وبلافاصله به تورنتو رفته موقع گرفتن پاس کانادایی(بعد از 3سال) ممکنه به مشکل بر بخوره؟دوستان تا حالا چنین موردی دیدن؟
    فایل نامبر کبک(6 امتیازی): 2010/10/28 مصاحبه : 16 /4/ 2012(مشروط به بررسی مدارک) سی اس کیو : 2013/3/14فایل نامبرفدرال :2013/10/10 - آپدیت :2013/11/12 - این پراسس : 2014/2/7 مدیکال :2014/2/11 .​اولین ارسال مدیکال :18 مارچ/دومین ارسال 27آپریل/ریسیو16می ویزا: 2014 / 5 / 24 لندینگ29/7/2014

Junior Member bamdad67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات - دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط mammad_r نمایش پست ها
    موضوع اینه که حتی اگر ثبت هم بشه سفارت ایران بهش کاری نداره. شما پاسپورت داری، قانونی از ایران خارج شدی، 300 تا کشور هم این وسط یا رفتی یا نرفتی، ولی پاسپورتت در سوریه گم شده. چون شما تبعه ایران هستی، سفارت موظفه به شما برگه عبور بده. برای سفارت اصلا مهم نیست که شما کجا ها سفر کردین. برای ارتش مهمه. ارتش و سفارت هم که به هم ربطی ندارند !

باز هم میگم. بهترین مرجع برای شما سوال از آژانسهایی که تور میبرن. چون توی تور ها خیلی ها پاسپورتشون گم میشه یا میدزدند. ببین اونا چیکار کردن.
    د خوب حرف همینه دیگه برادر، اصلا ربطی به سفارت نداره که، شما که میگی برگه عبور رو سریع می دن و کاری به این چیزا ندارن درسته. اما وقتی می آی ایران، این که خیلی مسخرست که بگی ارتش به سوریه چه ربطی داره!! خوب ارتشه دیگه، ببینه پاست گم شده، و اجازه نداشتی غیر از سوریه جای دیگه بری از نظر ارتش، خیلی معقوله که بهت شک کنه و بره از دولت سوریه بپرسه که طرف خارج شده از اینجا تو این 10 روزی که اونجا بوده یا نه؟ حالا الآن نگی چطوری از دولت سوریه بپرسه ها! من نمی دونم چجوری. اما ارتباط ارتش و پلیس و پلیس فرودگاه و وزارت خارجه و اینجور چیزا با هم و استعلام کردن از هم دیگه انقدرا هم کار عجیبی نیست خوب...

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Political Science , Azad University Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdad67 نمایش پست ها
    د خوب حرف همینه دیگه برادر، اصلا ربطی به سفارت نداره که، شما که میگی برگه عبور رو سریع می دن و کاری به این چیزا ندارن درسته. اما وقتی می آی ایران، این که خیلی مسخرست که بگی ارتش به سوریه چه ربطی داره!! خوب ارتشه دیگه، ببینه پاست گم شده، و اجازه نداشتی غیر از سوریه جای دیگه بری از نظر ارتش، خیلی معقوله که بهت شک کنه و بره از دولت سوریه بپرسه که طرف خارج شده از اینجا تو این 10 روزی که اونجا بوده یا نه؟ حالا الآن نگی چطوری از دولت سوریه بپرسه ها! من نمی دونم چجوری. اما ارتباط ارتش و پلیس و پلیس فرودگاه و وزارت خارجه و اینجور چیزا با هم و استعلام کردن از هم دیگه انقدرا هم کار عجیبی نیست خوب...
    خیلی سخت نگیرید ، رکن 2 ارتش دیگه اینقدر بیکار نیست که بره از پلیس گمرک سوریه بپرسه که این نفر کجا ها رفته. تنها یه سین جیم تو قسمت بازرسی از نفر میشه و برای دفعه بعد اگه پاسپورت بخواد شاید براحتی پاسپورت بهش ندن و مراحلی رو طی کنه. در ضمن گم شدن پاسپورت تو تمامی کشورها یه چیزه معمولی که شاید این اتفاق برای هر کسی پیش بیاد. موفق باشید

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

اگر من با مدرك اثبات كنم كه در حال تحصيل در كشور ديگه هاي هستم (انگليس) و هنگام صدور PR نمي تونمي در كاناد لندينگ داشته باشم كارت PR را به آدرسم به انگليس صادر مي كنند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط motahhar نمایش پست ها
    اگر من با مدرك اثبات كنم كه در حال تحصيل در كشور ديگه هاي هستم (انگليس) و هنگام صدور PR نمي تونمي در كاناد لندينگ داشته باشم كارت PR را به آدرسم به انگليس صادر مي كنند؟
    خیر
    حتماً باید لندینگ فرمایید

ApplyAbroad Veteran

پیمان جان سلام!

به نظرت ده روز کاری برای لندینگ کافی است؟ آیا فرضا اگر در صدور کارت های پی آر اشکالی به وجود بیاد و ویزای مهاجرتی همچنان از نظر تاریخ منقضی نشده باشد، می توان با همان ویزا به کانادا برگشت؟ به عبارت ساده تر آیا ویزای مهاجرت مالتیپل است؟ و یک سوال دیگر آیا پولی را که به کانادا می بریم در صورت عدم واریز به بانک می توانیم آن را نقدا با خود از کانادا خارج کنیم؟
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امكان دریافت کارت اقامت بدون لندینگ در کانادا

چند سوال خیلی مهم است. دوستان لطفا راهنمایی کنید:
    1. فدرال اقدام کردم و در فرمها Ontario را بعنوان استان هدف برای زندگی معرفی کردم. اگر مونترال که تو کبک لندینگ کنم مشکلی پیش میاد؟
    2. برای کارت PR میتونم آدرسی را در Montreal بدم؟
    3. اگر بعد از لندینگ سریع برگردم و PR بهر دلیلی به آدرسی که میگم نرسه و کسی که بعنوان وکیل معرفی میکنم نتونه برای گرفتنPR کاری بکند. آیا با همین ویزایی که تو پاسم هست میتونم برگردم کانادا یا نه؟
    لگفا سریع جواب بدید باید بلیط بگیرم زودتر. ممنون

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : امكان دریافت کارت اقامت بدون لندینگ در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Farid نمایش پست ها
    چند سوال خیلی مهم است. دوستان لطفا راهنمایی کنید:
    1. فدرال اقدام کردم و در فرمها Ontario را بعنوان استان هدف برای زندگی معرفی کردم. اگر مونترال که تو کبک لندینگ کنم مشکلی پیش میاد؟
    2. برای کارت PR میتونم آدرسی را در Montreal بدم؟
    3. اگر بعد از لندینگ سریع برگردم و PR بهر دلیلی به آدرسی که میگم نرسه و کسی که بعنوان وکیل معرفی میکنم نتونه برای گرفتنPR کاری بکند. آیا با همین ویزایی که تو پاسم هست میتونم برگردم کانادا یا نه؟
    لگفا سریع جواب بدید باید بلیط بگیرم زودتر. ممنون
    1- مشکلی ندارد ولی باید در فرودگاه سی اس کیو بگیری. مراحلش نمی دونم چیه
    3- اگر سی اس کیو بگیری قاعدتا نباید ایرادی داشته باشد
    4 با ویزای تو پاست بعد از لندینگ دیگه نمی تونی برگردی کانادا
    5- کارتت نیاد می تونی با مراجعه به هریک از سفارت خانه های کانادا و با ارائه برگه لندینگ و سین نامبرت ویزای بازگشت به کانادا رو بگیری
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)