صفحه 4 از 16 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 152

موضوع: امكان دریافت کارت اقامت بدون لندینگ در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امكان دریافت کارت اقامت بدون لندینگ در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110 نمایش پست ها
    1- مشکلی ندارد ولی باید در فرودگاه سی اس کیو بگیری. مراحلش نمی دونم چیه
    3- اگر سی اس کیو بگیری قاعدتا نباید ایرادی داشته باشد
    4 با ویزای تو پاست بعد از لندینگ دیگه نمی تونی برگردی کانادا
    5- کارتت نیاد می تونی با مراجعه به هریک از سفارت خانه های کانادا و با ارائه برگه لندینگ و سین نامبرت ویزای بازگشت به کانادا رو بگیری
    ممنون احسان جان،
    من نمیخوام کبک بمونم. فقط چون خواهرم اونجاست ترجیح میدم لندینگمو مونترال بکنم.
    با این اوصاف: اصلا میتونم در مونترال تشریفات ثبت لندینگ را انجام بدم؟ فکر کنم CSQ برای کسی است که میخواد کبک بمونه، ولی من همچین قصدی ندارم.
    آیا میشه در فرودگاه مونترال به افسر مهاجرت بگم که قصدم برای زندگی اونتاریو است و اونها هم پروسه را با ثبت لندینگ و بقیه کارها پیش ببرن؟
    راستش همین اول کار دوست ندارم برای اینکه کارم راه بیوفته دروغ بگم که میخوام کبک بمونم. اگر اونجوری بخواد بشه ترجیح میدم تورنتو لندینگ کنم بعد برم مونترال.
    ممنون میشم این سوال را هم جواب بدی

ApplyAbroad Veteran

نه اینکه ایرادی ندارد من فکر کردم می خوای بری کبک بمونی. اگه اینطوری نیست شما در هرکدام از فرودگاه های بین المللی کانادا می تونی لندینگ انجام دهی. اگه حتی دقت کنی تو فرمهایی که همراه پاسپورت ریکوئست فرستاده شده نوشته اگر می خواهید به جای دیگری بروید بین زمان رسیدن تا پرواز بعدی چند ساعتی را برای انجام تشریفات اداری فاصله بگذارید این نشون میده که مشکلی وجود نداره. ولی تشریفات لندینگ در فرودگاه ورودی انجام میشه.
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط Farid نمایش پست ها
    ممنون احسان جان،
    با این اوصاف: اصلا میتونم در مونترال تشریفات ثبت لندینگ را انجام بدم؟ فکر کنم CSQ برای کسی است که میخواد کبک بمونه، ولی من همچین قصدی ندارم.
    آیا میشه در فرودگاه مونترال به افسر مهاجرت بگم که قصدم برای زندگی اونتاریو است و اونها هم پروسه را با ثبت لندینگ و بقیه کارها پیش ببرن؟
    راستش همین اول کار دوست ندارم برای اینکه کارم راه بیوفته دروغ بگم که میخوام کبک بمونم. اگر اونجوری بخواد بشه ترجیح میدم تورنتو لندینگ کنم بعد برم مونترال.
    فکر کنم این تاپیک جواب شما رو کامل داده

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط pkhansari نمایش پست ها
    فرید جان این نوشته کمی منو به شک انداخت، اما من همین سوال رو قبلا از یکی از وکلای معروف پرسیده بودم و جوابی که بهت دادم عینا پاسخ وکیل بود. ولی بد نیست باز هم پرس و جو کنی
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

ApplyAbroad Guru

ممنون احسان جان،
    CSQ فقط برای کسی است که از طریق مهاجرت ویژه استان کبک وارد میشود. اگر شما از طریق فدرال مهاجرت گرفته اید در هر فرودگاه یا مرز زمینی می توانید لند کنید و در هر ایالت (منجمله کبک) میتوانید زندگی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pkhansari نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110 نمایش پست ها
    فرید جان این نوشته کمی منو به شک انداخت، اما من همین سوال رو قبلا از یکی از وکلای معروف پرسیده بودم و جوابی که بهت دادم عینا پاسخ وکیل بود. ولی بد نیست باز هم پرس و جو کنی
    حق با تو است، منم زیاد گشتم تو وب نظرات متعدد است. نتونستم به جمع بندی برسم. راستش ترجیح میدهم محافظه کاری کنم و تورنتو لندینگ کنم. و از اونجا برم مونترال. هزینه داره و وقت گیره. ولی بجاش اعصابم راحت تره. ولی بازم هر کدام از دوستان اگر با این موضوع برخورد داشتن و منبع معتبری پیدا کنند، ممنون میشم اطلاع بدن. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    CSQ فقط برای کسی است که از طریق مهاجرت ویژه استان کبک وارد میشود. اگر شما از طریق فدرال مهاجرت گرفته اید در هر فرودگاه یا مرز زمینی می توانید لند کنید و در هر ایالت (منجمله کبک) میتوانید زندگی کنید.
    ممنون،
    راستش من خودمم اینجوری فکر میکردم تا اینکه این لینک رو خوندم: http://www.canadavisa.com/canada-imm...-t35499.0.html
    و به شک افتادم.
    آیا منبعی برای این موضوع دارید؟

ApplyAbroad Guru

ممنون،
    راستش من خودمم اینجوری فکر میکردم تا اینکه این لینک رو خوندم: http://www.canadavisa.com/canada-imm...-t35499.0.html
    و به شک افتادم.
    آیا منبعی برای این موضوع دارید؟
    والا بعضی از دوستان من از طریق مرز زمینی امریکا لند کردند در نتیجه لزوما احتیاجی نیست که از فرودگاه شهری که قصد اقامت دارید لند کنید. اون لینک هم ظاهرا همین رو میگه (ضمن اینکه معتبرتر از این فروم هم نیست). برای اطمینان میتونید سایت وزارت مهاجرت کانادا رو چک کنید ببینید اطلاعاتی میدهد یا نه.

کانادا یک کشور کمونیستی نیست که باید حتماً از مرز خاصی ورود و خروج کنید به این کشور
    دومین کشور بزرگ دنیا هست با مرزهای هوایی زمینی و دریایی متعدد برای همین هیچ دلیل منطقی وجود ندارد که شما را مجبور کند که از مرز به خصوصی باید وارد کشور
    شوید. بعد هم فرودگاه های بین المللی کانادا که می شود از خاورمیانه به آن سفر کرد تنها به 6 شهر محدود می شود. بدیهی هست مهاجرین یا مسافرین همگی مقصد اصلی شان این 6 شهر کانادا نخواهد بود.
    برای مثال کسی که شهر ساسکاتون رو توی فرم های مهاجرتیش انتخاب کرده چی جوری می تونه مستقیم توی این شهر با هواپیما لندینگ کنه در حالیکه پروازی مستقیمی به این شهر وجود نداره!
    ویرایش توسط Pearson : May 24th, 2011 در ساعت 04:54 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    والا بعضی از دوستان من از طریق مرز زمینی امریکا لند کردند در نتیجه لزوما احتیاجی نیست که از فرودگاه شهری که قصد اقامت دارید لند کنید. اون لینک هم ظاهرا همین رو میگه (ضمن اینکه معتبرتر از این فروم هم نیست). برای اطمینان میتونید سایت وزارت مهاجرت کانادا رو چک کنید ببینید اطلاعاتی میدهد یا نه.
    بذارین دقیقتر بگم. امیدوارم بدری بقیه هم بخورد. من منظورم این نیست که کسی که فدرال میگیره نمیتونه در کبک لندینگ کنه. توی این لینک: http://www.canadavisa.com/canada-imm...-t35499.0.html
    توضیح میده:
    *There is only 'one' catch though. For Quebec, although any FSW would be allowed to enter thru a Quebec POE, they cannot complete the 'Record of Landing' here. And would have to further drive/fly to another province (any) to report to its Immigration Officer for the 'completion' of record of landing. This is because Quebec needs the CSQ certificate to complete this procedure. Which only is for a Quebec PR applicant. (however, it is not vice-versa... a Quebec PR applicant can do all the formalities in any other Canadian POE)

و این به نظر من یعنی میتونی با FSW وارد کبک بشی ولی روند اداری لندینگ نمیتونه اونجا کامل بشه و تکمیل پروسه باید در یک استان دیگری (نه لزوما استانی که در مقصد نهاییتون است - که اینجا اون مفهوم فدرال بودن FSW معنی پیدا میکنه)
    طبیعی که با FSW اگر شما به هر کدوم از استانهای دیگه (غیر از کبک) بری و اون استان با محل مقصد برای زندگی یکی نباشه مشکلی پیش نمیاد.
    این مساله فقط برای FSW که میخواد کبک لندینگ کنه. علتش هم شاید این میتونه باشه که کبک بدون CSQ نمیتونه تشریفات لندینگ رو انجام بده.
    این یافته های من بود. ولی راستش اینارو تو تاپیک بالا پیدا کردم. تا چه حد درست باشه. نمیدونم. دوستان اگر اطلاعات دیگری دارن بگن استفاده کنیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)