صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 152

موضوع: امكان دریافت کارت اقامت بدون لندینگ در کانادا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : امكان دریافت کارت اقامت بدون لندینگ در کانادا

با سلام

ما تازه پاس ریکوئست شدیم و هنوز ویزامون نیومده ولی داریم برای بلیط و باقی مسایل برنامه ریزی می کنیم، یک سوال داشتم از دوستان:

آیا امکانش هست همسرم که Main Applicant نیست، زودتر بدون من لندینگ کنه؟ چند هفته ای بمونه که درخواست برای کارت PR بده و یک حساب بانکی باز کنه و ... ؟ یا حتماً باید من بار اول باهاش باشم؟
    شروع پروسه در دمشق : 14 نوامبر 2005
    صدور مدیکال: 11 آگوست 2011
    پاسپورت ریکوئست: 4 نوامبر 2011، دریافت ویزا : 29 دسامبر 2011، کل پروسه: 73.5 ماه (6 سال و 1 ماه و 15 روز)

نقل قول نوشته اصلی توسط bita24 نمایش پست ها
    با سلام

ما تازه پاس ریکوئست شدیم و هنوز ویزامون نیومده ولی داریم برای بلیط و باقی مسایل برنامه ریزی می کنیم، یک سوال داشتم از دوستان:

آیا امکانش هست همسرم که Main Applicant نیست، زودتر بدون من لندینگ کنه؟ چند هفته ای بمونه که درخواست برای کارت PR بده و یک حساب بانکی باز کنه و ... ؟ یا حتماً باید من بار اول باهاش باشم؟
    حتما باید main applicant باشه

سلام،

لطفا راهنمایی:

من هم احتمالا مجبور خواهم شد که مدت کوتاهی بعد از لندینگ برای چندتا کار ضروری به ایران برگردم.در حقیقت، برای اینکه ویزام باطل نشه مجبور هستم که زمستون برم کانادا.

1- سوالم اینه که اگر بعد از یک ماه(انجام اقدامات اولیه بعد از ورود) مجبور بشم برگردم ایران و 3-4 ماه بعد مجددا به کانادا برگردم،دقیقا بگید برای گرفتن "ویزای برگشت دوباره" چه کار باید بکنم؟آیا دوباره باید ویزا بگیرم یا مدرک دیگه ای به جای ویزا باید ارائه بشه؟

2-برای دریافت کدوم مدارک باید منتظر بمونم که حتما اونها رو قبل از خروج از کانادا "شخصا" دریافت کنم؟(منظورم SIN,PR ...)

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط BANAFSHE07 نمایش پست ها
    سلام،

لطفا راهنمایی:

من هم احتمالا مجبور خواهم شد که مدت کوتاهی بعد از لندینگ برای چندتا کار ضروری به ایران برگردم.در حقیقت، برای اینکه ویزام باطل نشه مجبور هستم که زمستون برم کانادا.

1- سوالم اینه که اگر بعد از یک ماه(انجام اقدامات اولیه بعد از ورود) مجبور بشم برگردم ایران و 3-4 ماه بعد مجددا به کانادا برگردم،دقیقا بگید برای گرفتن "ویزای برگشت دوباره" چه کار باید بکنم؟آیا دوباره باید ویزا بگیرم یا مدرک دیگه ای به جای ویزا باید ارائه بشه؟

2-برای دریافت کدوم مدارک باید منتظر بمونم که حتما اونها رو قبل از خروج از کانادا "شخصا" دریافت کنم؟(منظورم SIN,PR ...)
    هیچکدام. هر دوی این موارد به آدرسی که اعلام می کنیید پست خواهد شد و بعدا می تواند توسط فامیل یا دوستتان در کانادا به دست شما برسد. برای دریافت ویزای برگشت هم باید به سایت سفارت کانادا در تهران مراجعه کنید مراحل را نوشته است.
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    آیا من بعنوان main applicant میتونم زودتر از خانواده به کانادا بروم و پس از دریافت PR خودم به ایران مراجعه و مجددا با حانواده به کانادا برگردم؟ آیا در موقع ورود خانواده با توجه به اینکه در سفر قبلی من همراه نبودند مشکلی پیش نخواهد آمد؟در ضمن آیا لازمست در موقع ورود خودم به تنهایی ، پاسپورت و مدارک لندینگ آنها را نیز همراه داشته باشم؟ با تشکر از راهنماییتان

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110 نمایش پست ها
    هیچکدام. هر دوی این موارد به آدرسی که اعلام می کنیید پست خواهد شد و بعدا می تواند توسط فامیل یا دوستتان در کانادا به دست شما برسد. برای دریافت ویزای برگشت هم باید به سایت سفارت کانادا در تهران مراجعه کنید مراحل را نوشته است.
    من چند روز پیش از یکی از دوستان شنیدم که جدیدا شخصا باید برای گرفتن PR Card مراجعه کنیم و نمیتونیم اینکار رو توسط فامیل یا دوستمان در کانادا انجام بدیم که انها هم بعد از دریافت کارت،اون رو برامون ارسال کنند!آیا این خبر حتمی ست؟در ضمن، در فرم( 5445E Pdf (Applying for a Permanent Resident Card (PR Card،در صفحه 4 ،در اون فلوچارتی که بطور خلاصه مراحل گرفتن PR Card رو شرح داده، نوشته:

CardCIC sends a letter advising you to pick up your card ---> You must report to the local CIC to collect your card Officer verifies your original documents, confirms that the data on the card is accurate and ensures photographic likeness. You sign an acknowledgement of receipt

حالا من میخوام قبل از تهیه بلیط مطمئن بشم که آیا بالاخره لازمه که حدود 2 ماه در کانادا بمونم و شخصا PR Card رو بگیم یا اینکه اون شرایط قبلی (به آدرسی که اعلام می کنیید پست خواهد شد و بعدا می تواند توسط فامیل یا دوستتان در کانادا به دست شما برسد. ) هنوز وجود داره؟

اگر اطلاعات جدیدی دارید لطفا زودتر راهنمایی کنید،سپاسگزارم.
    ویرایش توسط BANAFSHE07 : January 6th, 2012 در ساعت 12:20 PM

Member ghazalili آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی

سلام دوستان
    من مدت 1.5 ماه هست که اومدم مونترال اما یه کار خیلی خیلی ضروری برام پیش اومده باید برگردم ایران و برای 18 ژانویه بلیط دارم و هنوزکارت اقامتم رو دریافت نکردم و چون کلاسهای فرانسه هم از 6 فوریه شروع میشه و من از قبل ثبت نام کرده بودم برای 3 فوریه هم بلیط برگشت گرفتم به نظر شما توی این مدت کم سفارت کانادا در تهران به من وقت و ویزا میده لطفا راهنمایی کنید خیلی نگرانم.
    نمیشه از همینجا (مونترال ) درخواست travel document داد؟
    ویرایش توسط ghazalili : January 8th, 2012 در ساعت 03:58 AM
    We received your application to sponsor .....................on August 2, 2012
    We sent you a letter on October 17, 2012 about the decision on your application
    .CSQ: 25 november, inprocess 5december. passport request 28 march

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalili نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدت 1.5 ماه هست که اومدم مونترال اما یه کار خیلی خیلی ضروری برام پیش اومده باید برگردم ایران و برای 18 ژانویه بلیط دارم و هنوزکارت اقامتم رو دریافت نکردم و چون کلاسهای فرانسه هم از 6 فوریه شروع میشه و من از قبل ثبت نام کرده بودم برای 3 فوریه هم بلیط برگشت گرفتم به نظر شما توی این مدت کم سفارت کانادا در تهران به من وقت و ویزا میده لطفا راهنمایی کنید خیلی نگرانم.
    سفارت کانادا در تهران می گوید بین یک هفته تا ده روز ولی عملا من دیده ام که سه روزه هم صادر کرده اند

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalili نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شما اگه بلیتت رو بهشون نشون بدی زودتر برات صادر می کنند.
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110 نمایش پست ها
    شما اگه بلیتت رو بهشون نشون بدی زودتر برات صادر می کنند.
    زودتر صادر می کنند یعنی چند وقته صادر می کنند؟چون به طور نرمال 5 هفته تراول داکیومنت طول می کشه.حالا اگه بلیط مون رو نشون بدیم چند وقته می دن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)