صفحه 37 از 37 نخستنخست ... 2728293031323334353637
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 369 , از مجموع 369

موضوع: ویزا برای شرکت در کنگره در آمریکا

پیش فرض پاسخ : ویزا برای شرکت در کنگره در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan01 نمایش پست ها
    با سلام دوستان،
    فقط جهت اطلاع شما دوستان خواستم عرض کنم که من از انگلستان با ویزای دانشجویی برای ویزای B1 جهت شرکت در کنفرانس اقدام کردم و موفق به اخذ ویزا پس از یکماه و 20 روز شدم. و البته در سفارت من مشمول بند 212fw شده بودم. امیدوارم که این پست مفید واقع شده باشد.
    سلام

من داخل ایران هستم و قصد دارم برای ارائه مقاله ام تقاضای ویزا کنم. من دسامبر 2015 ویزای امریکا گرفتم برای ارائه مقاله و بعد از دو ماه برگشتم. من چند ویزای شینگن و همچنین ویزای فعال کانادا رو دارم. می خواستم بدونم به نظر شما شانسی برای گرفتن معافیت دارم؟ میشه بگید شما چطور شامل معافیت شدید؟

متشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_1980 نمایش پست ها
    سلام

من داخل ایران هستم و قصد دارم برای ارائه مقاله ام تقاضای ویزا کنم. من دسامبر 2015 ویزای امریکا گرفتم برای ارائه مقاله و بعد از دو ماه برگشتم. من چند ویزای شینگن و همچنین ویزای فعال کانادا رو دارم. می خواستم بدونم به نظر شما شانسی برای گرفتن معافیت دارم؟ میشه بگید شما چطور شامل معافیت شدید؟

متشکرم
    سلام دوست عزیز،
    در رابطه با شانس ویزا، من نمیتونم نظر خاصی بدم چون به خیلی عوامل از جمله افسیر بستگی دارد. و راجع به معافیت شاید خود بنده ام شانس اوردم. در حقیقت من مدارکی که در سایت اعلام شده بود و ارایه دادم به علاوه یکسری مدارک دیگر که از من خواستند شامل مقاله، رزومه و مدارک دانشگاه که منو ساپورت مالی میکرد. طبیعتا داشتن ویزای سابق امریکا، شنگن و کانادا موثر خواهد بود ولی قطعا خیلی به افیسر بستگی دارد که چقدر شما قانع کنید ایشونو.

ممنونم

Junior Member

با سلام.
    من در حال حاضر پاسپورت استرالیایی دارم. قصد شرکت در یک کنفرانس در آمریکا رو دارم. آیا اخیرا کسی تجربه ای در مورد گرفتن ویزای آمریکا برای افراد دوتابعیتی داره؟
    امکان گرفتن ویزا هست یا خیر؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان،
    كسي اخيرا درخواست ويزا براي شركت در كنفرانس داده؟ آيا شانسي هيت؟ من آلمان هستم و blue card اروپا رو دارم، آيا تاثيري داره؟ مقاله م براي يه كنفرانس معتبر قبول شده( American control conference ).

نقل قول نوشته اصلی توسط samsoon نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    كسي اخيرا درخواست ويزا براي شركت در كنفرانس داده؟ آيا شانسي هيت؟ من آلمان هستم و blue card اروپا رو دارم، آيا تاثيري داره؟ مقاله م براي يه كنفرانس معتبر قبول شده( American control conference ).
    این سوال من هم هست اصلا اجازه میدن وقت توریستی بگیریم؟ مخصوصا برای ارمنستان و ترکیه و دوبی.
    Doubt Kills More Dreams Than Failure Ever Will

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranNZ نمایش پست ها
    این سوال من هم هست اصلا اجازه میدن وقت توریستی بگیریم؟ مخصوصا برای ارمنستان و ترکیه و دوبی.
    اجازه دادنش که اجازه میدن منتها الان وقت سفارت ها اکثرا پره و به ندرت می تونید وقت خالی پیدا کنید. من خودم برای یکی از دوستام تابستون گذشته دبی وقت گرفتم برای ۲۶ اپریل امسال.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط rahaazad2011 نمایش پست ها
    اجازه دادنش که اجازه میدن منتها الان وقت سفارت ها اکثرا پره و به ندرت می تونید وقت خالی پیدا کنید. من خودم برای یکی از دوستام تابستون گذشته دبی وقت گرفتم برای ۲۶ اپریل امسال.
    با این وضع backlog آیا میشه به این مؤسسات و آژانس های مسافرتی که برای گرفتن وقت پول می گیرن اطمینان کرد؟
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    با این وضع backlog آیا میشه به این مؤسسات و آژانس های مسافرتی که برای گرفتن وقت پول می گیرن اطمینان کرد؟
    این موسسات کاری نمی کنن جز این که دائما سایت سفارت رو چک کنن تا سریع وقت خالی رو پر کنن. هیچ راه دیگه ای برای گرفتن وقت نیست. خودتون هم میتونید با اسکریپت این کار رو بکنید. فقط باید مراقب باشید زمان بندی رفرش کردن صفحه به صورتی باشه که اکانتتون بسته نشه.

دوستان ویزای من برای شرکت در کنفرانس الان صادر شده. درخواست من برای ماه جون بود ولی تو ماه سپتامبر صادر شده. آیا می تونم با این ویزا برای توریستی یا کنفرانس دیگه ای وارد آمریکا بشم؟ چند وقت ممکنه اقامت بدن؟ این طور که شنیدم ویزای توریستی اکثرا ۶ ماهه است و یکی از گزینه های ویزای b1 میتونه independent research بوده باشه. می تونم بگم چون تاریخ کنفرانس گذشته از ویزای b1 میخوام برای independent research برای مدت ۶ ماه استفاده کنم و هزینه ها هم با خودمه؟ من به عنوان برگزارکننده یه کنفرانسی که تو فوریه یا مارس هم برگزار قرار بشه ممکنه به بقیه برگزار کننده های اصلی کنفرانس کمک کنم تو این مدت و یجورایی این باز دلیلی می تونه باشه برای حضورم تو این ۶ ماه در آمریکا. بنک استیتمنت هم دارم که هزینه هام رو میتونم خودم بدم.

یک توضیح کلی هم در مورد گرفتن ویزای توریستی بدم شاید به درد آیندگان بخوره من خانم ۲۹ ساله و شاغل در ایران با مدرک تحصیلی لیسانس (سه چهار سالی از فارغ التحصیلیم میگذره) در ایران هستم که برای ارایه دو تا مقاله در زمینه که یکم با زمینه تحصیلی ام و کاریم متفاوت بود از دبی ویزا گرفتم. به غیر از سفر به روسیه چهار سال پیش سفر خارجی دیگه ای اخیرا نداشتم و شنگن هم تاحالا نداشتم. افیسر کلا گیر خاصی نداد و فقط در مورد تفاوت موضوع مقالات و تحصیل و حوزه کاریم پرسید. مدرک خاصی هم نخواست و همونا که تو این فروم گفتن کافیه و حتی در مورد پرداخت هزینه فقط شفاهی پرسید که آیا کنفرانس هزینه هات رو میده یا نه. همچنین پرسید چرا آنلاین شرکت نمی کنی. کلیرنس هم حدودا ۴ ماه طول کشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)