صفحه 13 از 37 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 369

موضوع: ویزا برای شرکت در کنگره در آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا برای شرکت در کنگره در آمریکا

سلام من پزشك ٢٨ ساله كه دارم تخصص ميخونم ميخوام ويزاي صرف بارديدكننده از يه كنگره فوق العاده معتبر تو شيكاگو بگيرم. مقاله ندارم و فقط دعوت نامه دارم
    با اين شرايط:
    ١. ٤ تا شنگن كه ٢ تاش در طي چند ماه اخير بود، مسافرتم كلا زياد ميرم
    ٢. تمكن مالي خوب، دو تا سند خونه به اسم خودم هم ميبرم
    ٣. ازدواج نكردم
    ٤. به عنوان دستيار تخصص حقوق ميگيرم
    به نظرتون شانس خوبي دارم؟ از بيروت اقدام كنم خوبه؟

Junior Member

سلام دوستان
    بري كنفرانس مديريت در شيكاگو ارايه مقاله دارم در 6 جولاي.ابا تاييديه كنفرانش mail زدم براي سفارت دبي.به نظرتون آيا احتمال گرفتن ويزا دارم 28 ساله مجرد حساب بانكي و سند ملكي و كار دايمي هم دارم.

سلام من برا اواسط جولاي يه دعوت نامه براي يه دوره در زمينه رشته تحصيلي ام دارم، همسر و دخترم همراهم نخواهند بود، شينگن هم دارم. برا BS هم مشكلي ندارم. چندتا سوال دارم: بهتره از كجا أقدام كنم؟ خودم الان مي تونم وقت بگيرم يا نه؟ از آژانس بخوام وقت بگيرم، بايد به نكته خاصي توجه كنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi87 نمایش پست ها
    سلام من برا اواسط جولاي يه دعوت نامه براي يه دوره در زمينه رشته تحصيلي ام دارم، همسر و دخترم همراهم نخواهند بود، شينگن هم دارم. برا BS هم مشكلي ندارم. چندتا سوال دارم: بهتره از كجا أقدام كنم؟ خودم الان مي تونم وقت بگيرم يا نه؟ از آژانس بخوام وقت بگيرم، بايد به نكته خاصي توجه كنم.
    دوست عزیز منم هم واسه جون و هم واسه جولای کنفرانس دارم.الان خیلی دیر شده به نظرم.شما حتما برید ی جوری وقت بگیرید.اخه الان دیگه وقتای جوون که همه جا پر شده مگه شانس بگیرید ایمیل بزنید به تمامی سفارت ها که انشاا.. بهتون وقت اضطراری بدن.به نظرم سریعا اقدام کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil720 نمایش پست ها
    سلام من پزشك ٢٨ ساله كه دارم تخصص ميخونم ميخوام ويزاي صرف بارديدكننده از يه كنگره فوق العاده معتبر تو شيكاگو بگيرم. مقاله ندارم و فقط دعوت نامه دارم
    با اين شرايط:
    ١. ٤ تا شنگن كه ٢ تاش در طي چند ماه اخير بود، مسافرتم كلا زياد ميرم
    ٢. تمكن مالي خوب، دو تا سند خونه به اسم خودم هم ميبرم
    ٣. ازدواج نكردم
    ٤. به عنوان دستيار تخصص حقوق ميگيرم
    به نظرتون شانس خوبي دارم؟ از بيروت اقدام كنم خوبه؟
    سلام احتمالش خیلی کم هست که به شما ندن.ولی خیلی ها میگن که اگر Bs خوب و شینگل داشته باشی دبی خیلی راحت میده.به نظر من اگر با شرایط شما ندن تعجب داره.موفق باشید

Junior Member

سلام
    من میخوام برای شرکت در کنگره در امریکا اقدام کنم اما نمیدونم که چه نوع ویزایی رو باید اقدام کنم.منظورم اینه که ویزای موقت اما چه نوعی از موقت لازم داره
    دعوت نامه هم دارم .همه چی روبراهه فقط نمیدونم چه ویزایی؟

Junior Member elisoly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.S.Environmental engineer - Islamic Azad University, Science and Research Branch, Tehran.

سلام دوستان دو ماهه که دارم سعی می کنم برای ترکمنستان وقت بگیرم متاسفانه یکبار خودشون گفتن هفته دوم می باز میشه وقتا که 29 آپریل باز شد و همون روز هم پر شد. برای شرکت در کنفرانس مهمی می خوام برم که مقاله ام پذیرش شده و تقریبن آینده تحصیلی و پذیرش دکتری من به این کنفرانس بستگی داره. تاریخش هم 29 July تا 2 august . کسی میدونه وقتای ماه July کی باز میشه؟ یا میشه به چه طریقی وقت گرفت؟ این آخرین شانسمه. ممنونم.

Junior Member elisoly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.S.Environmental engineer - Islamic Azad University, Science and Research Branch, Tehran.

سلام دوستان دو ماهه که دارم سعی می کنم برای ترکمنستان وقت بگیرم متاسفانه یکبار خودشون گفتن هفته دوم می باز میشه وقتا که 29 آپریل باز شد و همون روز هم پر شد. برای شرکت در کنفرانس مهمی می خوام برم که مقاله ام پذیرش شده و تقریبن آینده تحصیلی و پذیرش دکتری من به این کنفرانس بستگی داره. تاریخش هم 29 July تا 2 august . کسی میدونه وقتای ماه July کی باز میشه؟ یا میشه به چه طریقی وقت گرفت؟ این آخرین شانسمه. ممنونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elisoly نمایش پست ها
    سلام
    مشخص نیست دقیقا چه روزی باز میشه.ولی از هفته اول جوون هر روز چک کنید.من خودم کنفرانس دارم واسه جوون و جولای برای تاشکند وقت گرفتم.به نظر من واسه همه جا اقدام کنید که هر جا توانستید زود تر بگیرید انجا اقدام کنید

Junior Member

با سلام
    دوستانی که با تجربه تر هستن در مورد کیس من نظر بند لطفاااااااا
    من 24 سالمه مدیر یک انجمن علمی هستم در زمینه نانو تکنولوژی، 5 سالی در این زمینه کار کردم و مقاله هم چندتایی دارم.یک کتاب توی این زمینه تالیف کردم. رزومه خوبی دارم و در 2 تا کنفرانس خیلی معتبر که از معدود افراد دعوت میکنه قبول شودم ، یکی اواخر جوون و اون یکی اواخر جولایی.کنفرانس اولی 60٪ برام کم کردن هزینشو. تازه سربازی تموم شده در موقع سربازی هم توی سازمان علمی مشغول بودم.bs خودم هم بدک نیست ولی خالم آمریکاست هم دعوت نامه داده و هم bs خیلی خوبی بهم داده.یکم تسلط کامل به انگلسیی ندارم ولی خوب خیلی افتضاح هم نیستم.از تاشکند وقت دارم واسه 6 جوون.نظر شما احتمالش چقدره بهم ویزا بدن؟؟؟چون من 17 جوون کنفرانس اولم شروع میشه احتمالش هست زود کلر شم؟؟
    ممنون میشم نظر بدین....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)