صفحه 2 از 37 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 369

موضوع: ویزا برای شرکت در کنگره در آمریکا

پیش فرض پاسخ : برای کنفرانس به آمریکا-ویزا ندادند دوباره می خواهم بروم سفارت-در کره جنوبی هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    نظر شخصی من رو بخواهید، نمی‌خواهند به شما ویزا بدهند. معمولا نداشتن وابستگی اجتماعی رو وقتی به کسی می‌گن که دلیل دیگه‌ای واسه رد کردنش نداشته باشند و در عین حال بخواهند ردش کنند. به نظر من اگر شما سند هم ببری باز به نداشتن وابستگی اجتماعی گیر خواهند داد و متاسفانه هیچ مدرک خاصی نمی‌شه ارائه کرد که وابستگی اجتماعیِ شما رو نشون بده.
    بسیار ممنونم آقا بابک

من اگر یکبار دیگر اقدام کنم احتمالا فرد دیگری مدرک من را بررسی می کند آیا شانسم بالا می رود اولی خیلی عصبانی بود قبل از من چند تا کره ای را دعوا کرد >

بلاخره من تصمیم گرفتم یکبار دیگر اقدام کنم اگر قبول نشدم پولم فدای شهدای 11 سپتامبر

در کره یک آژانس هواپیمایی هست می گوید از طریق ما اقدام کنی شاید چند درصد شانست بالا رود البته فقط مدارک من با سر برگ این آژانس می رود سفارت ولی مصاحبه باید بروم یعنی زیاد فرقی با حالتی که تنهایی رفتم نمی کند ولی می خواهم یک و دو درصد شانسمو بالا ببرم

اگر خدا بخواهد ویزا می دهند!!!

بازم ممنونم اگر نظری بفرمایید

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : برای کنفرانس به آمریکا-ویزا ندادند دوباره می خواهم بروم سفارت-در کره جنوبی هستم

امتحان کردن مجدد شانس‌تون ضرر زیادی نداره و بد نیست که این کار رو بکنید. فقط به احتمال زیاد این سوال رو از شما خواهند پرسید که شرایط‌تون چه فرقی کرده که دارید دوباره اقدام می‌کنید. مطمئن بشید که جواب قانع کننده‌ای برای این سوال داشته باشید.

در مورد اقدام از طریق آژانس هم، نظر شخصی من اینه که آژانس داره واسه خودش بازار گرمی می‌کنه. من بعید می‌دونم شانس شما تفاوت خاصی بکنه اگر از طریق آژآنس اقدام کنید.

Junior Member

Salam
    (sorry I don't have Farsi keyboard characters at the moment)

I applied for US Visa in South Korea for attending a conference. They didn't reject me but asked me to add more documents
    They said that it is out of our hands and we have to submit al of your documents to Washinton and they will decide about it

My interview was in June 19 and after 2 times contact for more documents almost after 4 days
    I contacted them 3 days to conference ,July 10, they said still no news from the Washington and they asked me if i want to cancel the process but I asked them to wait more

Untill now almost everyday morning they call me and say that they are sorry no news Tommorow the conference will finish. i think it is better to cancel the process and getting my passport back, in my opinion the probability of rejection from now will increase due to finishing conference.

I wonder if you would please let me know your idea about it

one more thing, if we wana to apply for student VISA (for studying PhD in US) is the process the same?

Thanks and Best wishes

ApplyAbroad Champion

در واقع شما مصاحبه رو قبول شدید و پرونده‌ی شما رو برای clearance ارسال کرده بودند. چیز غیرطبیعی‌ای نیست که clearance برای ما ایرانی‌ها ۲ تا ۳ ماه طول بکشه.
    برای ویزای دانشجویی هم پروسه به همین ترتیبه. شما مصاحبه می‌کنید و بعد clearance. به همین دلیل باید حتما ۴-۵ ماه قبل از شروع ترم اقدام کنید.

c14c
    Guest

پیش فرض گرفتن ویزای آمریکا برای نویسنده مقا له قبول شده

با سلام!
    اگر کسی مقاله اش در یکی از سمینارهای آمریکا قبول شود مدارک کامل مورد نیازی که باید به سفارت تحویل داده شوند شامل چه مواردی هستند؟اگر دانشگاه دعوتنامه را ایمیل کند برای سفارت ارزش دارد؟ آیا فرقی می کند که برای گرفتن ویزا به کدام کشور (قبرس- دبی- یا ترکیه) برود؟

پیش فرض پاسخ : گرفتن ویزای آمریکا برای نویسنده مقا له قبول شده

برای چه نوع ویزایی میخواین اقدام کنید؟
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط c14c
    با سلام!
    اگر کسی مقاله اش در یکی از سمینارهای آمریکا قبول شود مدارک کامل مورد نیازی که باید به سفارت تحویل داده شوند شامل چه مواردی هستند؟اگر دانشگاه دعوتنامه را ایمیل کند برای سفارت ارزش دارد؟ آیا فرقی می کند که برای گرفتن ویزا به کدام کشور (قبرس- دبی- یا ترکیه) برود؟
    تا جایی که من دیدم ویزای ویزیتور برای ارائه مقاله واقعا سخت داده میشه. حتی افرادی بودن با بهترین دعوتنامه ها که رد شدن. بهترین جا واسه ویزا قبرس هست که پارسال اکثر ویزیتورها (مخصوصا کسایی که واسه ارائه مقاله یا موضوعات علمی میرفتن) رو رد کرد. حالا دیگه این به شانستون بستگی داره ولی خیلی روش حساب نکنید. البته دبی که تو این زمینه بسیار بد هست ولی وضع قبرس و ترکیه نسبتا خوبه.
    از لحاظ مدارک هم که داشتن دعتنامه رسمی جزو واجبات هست
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

c14c
    Guest

فکر می کنم به غیر از ویزای توریستی راه دیگه ای نداریم. داریم؟

Junior Member

سلام
    من به تازگی برای ائامه تحصیل به فرانسه امدم. پارسال مقاله ام در یک کنفرانس در امریکا قبول شده بود که امسال نوامبر باید در آن شرکت کنم. می خواستم بدونم اگه کسی راجع به سفارت امریکا در پاریس می دونه برام بگه و اینکه باید چه نوع ویزایی برای کنفرانس درخواست بدم.
    ارسال مدارك: ژانويه 2011- فايل كبك: آوريل 2011- مصاحبه: جون 2012- فايل فدرال: آگوست 2012- آپديت: مي 2013 (12 امتيازي)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا برای شرکت در کنگره در آمریکا

سلام
    اگه کسی از ایران بخواد برای شرکت در کنفرانس در آمریکا ویزا بگیره (البته اگه مقاله اش هم پذیرفته شده باشه و ارائه دهنده باشه) از کدوم کشور اقدام کنه بهتره؟ کسی تجربه ای داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)