صفحه 30 از 37 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 369

موضوع: ویزا برای شرکت در کنگره در آمریکا

پیش فرض پاسخ : ویزا برای شرکت در کنگره در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط kamm نمایش پست ها
    سلام دوستان ، ايا براي ويزاي b-1 در روز مصاحبه نياز به رزومه يا cv هست ؟؟؟؟ چه مدركي مي خوان؟
    از من رزومه خواست دعوت نامه کنفرانس هم همینطور ولی سند و گردش بانکی حساب اصلن نخواست.
    بعد از یکماه هم ویزا صادر شد.

نمیشه حکم کلی داد ولی مدارک بیشتر ببرید بهتر از نبردن هست ولی منتظر درخواست خودشون باشید.

Junior Member

سلام بر دوستان بزرگوار
    دوستم قصد داره برای یه کنفرانس بیاد امریکا که تاریخش ۱۴-۱۸ سپتامبره. مشکل ما تو گرفتن وقته. دعوتنامه رو از کنفرانس فرستادن و چهار فرم دی اس ۱۶۰ رو برای سفارتهای امریکا تو ترکیه و ارمنستان و اذربایجان و دوبی پر کردیم و الان سه هفته است که سعی میکنیم یه وقت بگیریم اما خبری نیست! فقط دوبی گهگاهی یه وقت برای اکتبر یا نوامبر باز میکنه که برای ما خیلی دیره. میشه لطفا تجربه و ایده هاتون رو بگین که ما چکار کنیم. اگه بتونیم یه وقت تو ژوئن پیدا کنیم خیلی خوب میشه. فکر نمیکردم وقت گرفتن اینقدر سخت شده باشه که نشه حالا برای یه ماه دیگه وقت گرفت. من سال ۲۰۰۹ اومدم امریکا. اون موقع وقت گرفتن راحتتر بود. خیلی ممنون میشیم اگه بتونین راهنمایی کنین. کوچیک شما٬ آزاد

Junior Member

سلام. من دانشجوی دکتری مونترال پلیتکنیک هستم و برای یک کنفرانس باید برم آمریکا میخواستم بدونم قسمتی که باید در مورد هزینه سفر بگیم لازمه بپر استادم هزینه را میده یا نه?

Junior Member

سلام و درود
    یکی از دوستان قصد داره برای ویزای کنفرانس آمریکا از پاریس اقدام کنه. آیا اصل مدارک مثل اصل کارت ملی یا شناسنامه و سند ازدواج و ..لازم هست؟
    سپاسگزارم

Junior Member

با سلام و احترام
    من در حال حاضر دانشجو در کانادا هستم و میخوام برای ویزا برای کنفرانس اقدام کنم. در خصوص سربازی من که در حال حاضر معافیت تحصیلی دارم چه مدرکی رو باید ارائه کنم ؟ مهر خروج که الکترونیکی بود. نامه معافیت هم که نشا اصلشو گرفت و در ضمن فارسی هم هست. در کنسول گری های کانادا مدرک فارسی رو قبول نمیکنن. ترجمه هم به اصلش نیاز هست فکر کنم. خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنین مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ژنتیک

با سلام من در ایران زندگی میکنم و مقاله ام در کنگره ای در کانادا پذیرفته شده 70 روز وقت دارم ولی اصلا نمیدونم چیکار باید بکنم الان چند روزه دنبال کردیت کارت برای ثبت نام در کنگرم و حتی نمیدونم این زمان کافیه یا نه. میخوام شانسم را امتحان کنم اگر کسی اطلاعات داره و بتونه راهنماییم کنه خیلی ممنون میشم.

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

سلام دوستان من یک نفر عراقی رو میشناسم که از ویزای کنفرانس گرفته تازه خودش و خانمش هم ویزا گرفتن.
    البته اون اقا پزشک بود و الکی به بهونه یه کنفرانس بهش ویزا دادند

Junior Member

سلام
    من واسه ویزای توریستی اقدام کردم و توی بانک استیتمنتم نوشته investment fund یعنی حسابم از این صندوق های سرمایه گذاری هست. آیا نمره منفی تلقی میشه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برای کنفرانس به آمریکا-ویزا ندادند دوباره می خواهم بروم سفارت-در کره جنوبی هس

نقل قول نوشته اصلی توسط Every-thing-possible نمایش پست ها
    سلام

من دانشجوی دکترا در کره جنوبی هستم

دو تا مقاله ام در یک کنفرانسی در آمریکا پذیرفته شده

یک بار سفارت آمریکا رفتم و یک برگه زرد دادند و گفتند شما نمی توانید دلیل مالی -اجتماعی-فامیلی بیاورید که از کشور آمریکا خارج می شوید البته در پاسپورتم چیزی ننوشتند

جمله زیر

You have not been able to demonstrate sufficiently strong family, social or economic tie to a country outside the US that would compel you to eave the United States after a temporary stay.

حالا من می خواستم دوباره اقدام کنم برای ویزا ایا توصیه ای دارید؟

بسیار ممنونم
    همان سفارت را نمیتوانید نمیتوانید انتخاب کنید مگر اینکه مدرک جدیدی دال بر وابستگی شما به کشور خودتان را نشان دهید.

پیش فرض پاسخ : برای کنفرانس به آمریکا-ویزا ندادند دوباره می خواهم بروم سفارت-در کره جنوبی هس

سلام دوستان.
    من تو آلمان دانشجوی دکترا و کارمند هستم و برای شرکت در یه کنفرانس در آمریکا می خوام از سفارت برلین برای ویزای B-1 اقدام کنم. ممنون می شم اگه کسی تجربه ی مشابهی داره اینحا بنویسه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)