صفحه 7 از 37 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 369

موضوع: ویزا برای شرکت در کنگره در آمریکا

پیش فرض پاسخ : ویزا برای شرکت در کنگره در آمریکا

سلام
    من یه مقاله تایید شده برای جولای در لاس وگاس دارم، از کجا شروع کنم؟ آیا میتونم درخواست ویزای یک ماهه کنم با اینکه مدت کنفرانس فقط سه روزه؟

با تشکر

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط meba نمایش پست ها
    سلام
    من یه مقاله تایید شده برای جولای در لاس وگاس دارم، از کجا شروع کنم؟ آیا میتونم درخواست ویزای یک ماهه کنم با اینکه مدت کنفرانس فقط سه روزه؟

با تشکر

سلام
    ویزا شما برای ارائه مقاله در صورتیکه که باهاش موافقت بشه، ویزای توریستیه که مدتش از زمان ورود به آمریکا تا 6 ماه است و ربطی به زمان کنفرانس و تعداد روزش نداره.
    قدم اول گرفتن دعوت نامه معتبر از کنفرانسه و بعدش هم گرفتن وقت از سفارت و آماده کردن مدارک.
    به عنوان یک تجربه، اگر تا الان سفر اروپایی نداشتید، دور سفارت دبی رو خط بکشید چون احتمال ویزا دادنشون تقریبا صفره، سعی کنید وقت رو از آنکارا بگیرید که کلا شانس گرفتن ویزا از همه جا بیشتره.
    موفق باشید
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

Junior Member

سلام
    من الان در کانادا دانشجو هستم و هنوز اقامت نگرفتم (تو کبک هستم) می خوام برای تابستان برای یه کنفرانس اقدام کنم تو امریکا. مبلغ پولش زیاد هست و من مقاله ای ندارم که ارائه بدم. فقط قصد دارم که attending بگیرم و شرکت کنم. شرایط من: من RA از دانشگاه دارم و fellowship هم از دانشگاه دارم و حتی برای تابستون هم با دانشگاه قرارداد دارم یعنی من tie دارم به کانادا. 1. احتمال گرفتن ویزا چقدر هست؟ 2. چه مدارکی لازم دارم
    ممنون

Junior Member

سلام
    گمان کنم برای ورلدکامپ داری میری
    بله حتی تا 3 ماه هم میتونی.با قدرت برو جلو.

موفق باشی

پیش فرض پاسخ : برای کنفرانس به آمریکا-ویزا ندادند دوباره می خواهم بروم سفارت-در کره جنوبی هس

من 17 جولای کنفرانس باید باشم به نظرتون اگه تا چه زمانی وقت مصاحبه گیرم بیاد ارزش داره دنبالش برم؟ البته از دبی منصرف شدم گفتم اگه دیره ناچارا برم بغداد. البته ایمیل هم زدم به سفارت بغداد هنوز جواب ندادند
    ویرایش توسط meba : May 3rd, 2011 در ساعت 12:37 PM

Banned

پیش فرض پاسخ : برای کنفرانس به آمریکا-ویزا ندادند دوباره می خواهم بروم سفارت-در کره جنوبی هس

من 17 جولای کنفرانس باید باشم به نظرتون اگه تا چه زمانی وقت مصاحبه گیرم بیاد ارزش داره دنبالش برم؟ البته از دبی منصرف شدم گفتم اگه دیره ناچارا برم بغداد. البته ایمیل هم زدم به سفارت بغداد هنوز جواب ندادند
    انصراف برای چی؟
    به نظر من برو پیش رو بگیر. شک نکن که می رسی بهش.

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

سلام دوست عزیز
    اگه مثبت فکر کنید و فرض بر این باشه که ویزا رو انشاالله میگیرید و کلیرنس هم زود انجام میشه، دبی بهترین گزینه است چون زودتر از همه وقت میده و از هر جای دیگه رفتنش بی دردسر تره ولی خوب مشکلی که هست اینه که کلا دبی تو مواردی مثل ویزای کنفرانس خیلی خوب عمل نمی کنه (خود من دو سال پیش برای یه کنفرانس معتبر البته بدون داشتن ویزای شنگن از دبی ریجکت شدم که دلیل ریجکت هم نداشتن سفر اروپا بود). اگه میخواید جایی غیر از دبی برید، به نظر من سعیتون بکنید که آنکارا برید تا شانس ویزا زیاد باشه، خیلی به اینکه چقدر وقت دارید و اینکه میرسید یا نه فکر نکنید چون کسی نمی تونه برای شما محاسبه کنه که الان اقدام کردن شما دیره یا زوده، همه چی بستگی به شرایط داره، با توجه به غیر معلوم بودن زمان کلیرنس، هر زمان زودی هم ممکنه دیر باشه. اولویتتون این باشه که ویزا رو بگیرید، اگه به کنفرانش رسیدید که هم فاله هم تماشا، اگر نرسیدید حداقل یه ویزای توریستیه که میتونید باهاش برید آمریکا و یه چرخی بزنید. موفق باشید
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

مرسی بچه ها بابت انرژی مثبتتون. راستش منم ترسم از کلیرنس هست.
    برای دبی چون میبینم زود وقتها پر میشه برای بغداد که نزدیک تره می خواستم اقدام کنم.
    البته برا وقت هم یه برنامه ساختم که کمکم کنه اما با اینکه بیچاره ایمیل هم بهم ارسال میکنه به گوشی ولی بازم تاحالا نتونستم وقت بگیرم.
    بهرحال تلاش خودمو دارم میکنم. نهایتش آخر می با وقتی که از بغداد گرفتم راهی اونجا میشم

Junior Member

Hi Dears
    My name is "MOHAMMAD AMIN" but in my passport is mistakenly wrote as "MOHAMMADAMIN" which means there is no space between my first and middle name
    recently I have submitted a paper in an American conference and fortunately it was accepted by the conference team
    They sent me an invitation letter to attend the conference, but my name in the invitation letter was wrote as "Mohammad Amin"
    ? Does this difference in the passport and invitation letter make any problem for me
    ? Do I have to correct my name in the passport
    because the conference will be held in July, my time is limited and I have to do the procedure as soon as possible, So, can I ask the conference team to send me a new invitation letter which my name be "MOHAMMADAMIN" in it and get a visa by this name
    if so, can I correct my name in the passport later
    ویرایش توسط farajian : May 7th, 2011 در ساعت 07:57 PM

Junior Member

سلام.
    اگه ميشه مي خوام نظر دوستان رو بدونم.
    دو سال قبل ويزاي آمريكا براي كنفرانس.
    ريجكت ويزاي شينگن برا يه كنفرانس حدود يه ماه قبل و الان دوباره اقدام برا همون كنفرانس دو سال قبل در آمريكا.
    شانس گرفتن ويزا؟؟
    البته همه هزينه هاي سفر به عهده يك شركت خارجي است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)