صفحه 8 از 37 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 369

موضوع: ویزا برای شرکت در کنگره در آمریکا

پیش فرض پاسخ : ویزا برای شرکت در کنگره در آمریکا

You are gonna make it, if you have already been in US and have a good travel history!

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_1983 نمایش پست ها
    سلام.
    اگه ميشه مي خوام نظر دوستان رو بدونم.
    دو سال قبل ويزاي آمريكا براي كنفرانس.
    ريجكت ويزاي شينگن برا يه كنفرانس حدود يه ماه قبل و الان دوباره اقدام برا همون كنفرانس دو سال قبل در آمريكا.
    شانس گرفتن ويزا؟؟
    البته همه هزينه هاي سفر به عهده يك شركت خارجي است.

سلام دوستان. من برای یک کارگاه آموزشی که در مرداد ماه در آمریکا برگزار میشه دوست دارم برم آمریکا. 2 هفته پیش هم فرم D160 را پر کردم و فکر کردم خورشون وقت می دهند ولی امروز متوجه شدم خودم باید بزای سفارت وقت بگیرم. آزانسها هم می گویند تا یک ماه دیگه همه وقتها پره. با این تفاسیر فکر کی کنید من بتونم ویزای توریستی برای اواسط مرداد بگیرم. لطفا اگه آزانسی سراغ دارید که سریع وقت می ده مغرفی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lalehghasemi نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای یک کارگاه آموزشی که در مرداد ماه در آمریکا برگزار میشه دوست دارم برم آمریکا. 2 هفته پیش هم فرم D160 را پر کردم و فکر کردم خورشون وقت می دهند ولی امروز متوجه شدم خودم باید بزای سفارت وقت بگیرم. آزانسها هم می گویند تا یک ماه دیگه همه وقتها پره. با این تفاسیر فکر کی کنید من بتونم ویزای توریستی برای اواسط مرداد بگیرم. لطفا اگه آزانسی سراغ دارید که سریع وقت می ده مغرفی کنید
    با توجه به زمان كم باقيمانده به نظر من دوبي بهترين گزينه هست. حداقل از اين نظر كه وقت هميشه هست تو دست آژانسها. اگه نتونستي آژانسي پيدا كني بهم پيام خصوصي بده تا چند تا معرفي كنم. نميشه تو فرم مشخصات آژرانسها رو داد!
    ولي قبرس رو هم چك كن. چون ميگن راحت تر ويزا ميده.

Junior Member

سلام
    من یه مقاله برای یه کنفرانس بین المللی توی آمریکا در اول آبان ماه دارم.
    از اون کنفرانس به مبلغ 2200 دلار travel award هم دارم.
    برای دفعه اول است که میخام برم یه کنفرانس خارج از کشور هیچی هم بلد نیستم!!!. سرچ که کردم همه میگن احتمال ویزا گرفتن برای این هدف نزدیک به صفره.
    کسی میتونه منو راهنمایی کنه
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mjzs63 نمایش پست ها
    سلام
    من یه مقاله برای یه کنفرانس بین المللی توی آمریکا در اول آبان ماه دارم.
    از اون کنفرانس به مبلغ 2200 دلار travel award هم دارم.
    برای دفعه اول است که میخام برم یه کنفرانس خارج از کشور هیچی هم بلد نیستم!!!. سرچ که کردم همه میگن احتمال ویزا گرفتن برای این هدف نزدیک به صفره.
    کسی میتونه منو راهنمایی کنه
    با تشکر

دوست عزیز ، من همین 4 جولای واسه کنفرانس رجکت شدم اما این دلیل نمیشه که شما هم رجکت بشید ، اگه تا حالا سفر اروپایی نرفتید به هیچ عنوان واسه مصاحبه به دوبی نرید چون درجا رجکتتون میکنند، واسه کنفرانس کابل و قبرس از همه بهتره چون حداقل تجربه سفر اروپایی ازت نمیخواند اما من خودم از کابل رجکت شدم با اینکه مدارکم کامل بود اما افیسر به من گفت من قانع نشدم شاید با کسه دیگه مصاحبه کنی اون قانع بشه، خوب زبان تمرین کن که حتما انگلیسی مصاحبه کنی چون تو کابل یا دوبی افیسر اول میپرسه فارسی یا انگلیسی که این خودش پلیتیک و باید بگی انگلیسی چون اگه فارسی مصاحبه کنی به همین دلیل رد میشی که پس چطور میخوای کنفرانس ارائه بدی، گواهی حساب بانکی یادت نره و گواهی شغلی با تحصیلی که نشون بده برمیگردی، البته من تمام اینها را داشتم حتی سند و مدارک دیگه هم داشتم اما رد شدم خودم فکر میکنم الان زمان خوبی واسه مصاحبه کنفرانسی یا توریستی نیست چون الانا فقط وقت مصاحبه دانشجوییهاست و اولوبت با اونهاست، اون روز تنها رجکتی من و یه توریستی دیگه بودیم در صورتی که تمام دانشجوها با هر شرایطی بل ا استثنا ویزا دادند
    به هر حال امیدوارم موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی - دانشگاه شهيد بهشتى

سلام دوستان
    یک سوال دارم که خواهش میکنم اگر دوستان تجربه مشابه دارند یا حدس میزنند به من جواب بدن.

پدر من جراح چشم هست و سال گذشته برای اولین بار درخواست ویزای امریکا برای شرکت در کنگره کرد که 6 روزه از دوبی کلیر شد. و رفت و برگشت.
    امسال با مادرم از دوبی اقدام کرد که بعد از حدود 3هفته مادرم کلیر شد ولی با گذشت یک ماه هنوز پدرم کلیر نشده.

به نظرتون چقدر شانس کلیر شدنش هست؟ ممکنه امسال بهش ندن؟ اینکه به مادرم دادند دلیل مثبتی بر این هست که میخوان به پدرم ویزا رو بدن؟

با عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان عزیزم،
    من قصد دارم در یکی از کنفرانس های آمریکا که سه مقاله پذیرفته شده دارم شرکت کنم. واقعا ممنون می شم اگه نظر تون رو بدونم که با شرایط زیر شانس ویزا گرفتن برای من از قبرس بالا تره با افغانستان:
    دانشجوی دکتری مهندسی در ایران هستم. قبلا برای ویزای دانشجویی در آنکارا ریجکت شدم، که دلیل اصلیش داشتن اقامت آمریکای پدر و مادرم بود. در حال حاضر خودم هم برای ویزای اقامتی اقدام کردم. قبلا از قبرس وقت گرفته ام. اما باخبر شدم، سه تا از دوستان می خواهند از طریق افغانستان برای همان کنفرانس اقدام کنند که من هم اگه برای افغانستان اقدام کنم می تونم در روز آن ها وقت بگیرم.
    پیشاپیش از لطف شما در فرستادن نظر ارزشمندتون سپاسگذارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD

سلام دوستان،
    من دانشجو دکترا مکانیک هستم، توی ASME مقالم پذیرفته شد. روز مصاحبه رزومه نداشتم که آفیسر ازم خواست لیست پابلیکیشن هام رو بنویسم براش.
    2 آگوست 2011 مصاحبه داشتم. حدود 30 دقیقه با من مصاحبه کرد! دیگه خسته شده بودم. بعد یک برگه سبز 221 (g) بهم دادن، گفتن که Administrative Process هستش. حالا من می خوام بدونم این همون کلیرنس هست که شما می گین یا چیز دیگست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng

سلام،
    لطفا در مورد شرايط من هم نظر بديد:
    پذيرش مقاله در يك Annual Meeting معتبر (به صورت پوستر)، تا به حال از كشور خارج نشدم، حساب بانكي هم خيلي ندارم (حدود 10 ميليون)، استادم هم قرار نيست بره (اسم ايشون دومه)، زمان برگزاري 12-15 اكتبر، مقطع تحصيلي ليسانس.
    اگر لطف كنيد نظرتون رو در مورد شانس گرفتن ويزا و اينكه از كدوم كشور اقدام بشه بهتره، بگيد.
    ممنون

دوستان عزیز
    من هم خلاصه مقاله ام در کنفرانس بسیار معتبری به صورت پوستر پذیرش شده و با توجه به اینکه همه اهل فن و اساتید بزرگ این رشته تو این کنفرانس حضور دارند، خیلی تمایل دارم که در آن شرکت کنم. مطمئنم کلی به دانشم افزوده خواهد شد و قطعا برای من مفید خواهد بود. سئوال من از اساتید صاحب تجربه این هست که با توجه به اینکه سمینار 9 اکتبر هست آیا اصلا می رسم مراحل ویزا و کلیرنس را به موقع طی کنم؟ احتمال دادن ویزا برای شرکت در کنگره چقدر هست و چه عواملی آنرا تقویت می کند؟ قدم اول من الان باید چه باشد؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)