صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 37

موضوع: Cranfield University

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض Cranfield University

با توجه به شرایط خاصی که دانشگاه Cranfield داره از لحاظ اینکه یک دانشکده نظامی داره و در ضمن یک Post Graduation University به حساب میاد خواهشمندم نظرات و دانسته های خودتون رو در رابطه با این دانشگاه به اشتراک بزارین.

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در Cranfield

رشته های این دانشگاه واقعا متنوع و تخصصی هستن، اما رنکینگ خوبی نداره، در حالی که من با چند تا از استادام که فارغ التحصیل این دانشگاه هستن صحبت کردم میگفتن اعتبار این دانشگاه از Manchester هم بیشتره!! من گیج شدم.

در رشته های مربوط به Business و همینطور مهندسی هوا فضا که شهرت و اعتبار زیادی داره.اینم که گفتن اعتبارش از منچستر بیشتره در مورد این دو تا زمینه ممکنه صادق باشه.حتی از یکی از مسئولای دانشگاه کرنفیلد شنیدم که توی خود انگلیس، فارغ التحصیلای هوافضای کرانفیلد رو به فارغ التحصیلای "امپریال کالج" ترجیح می دن !(نمی دونم حالا شاید خواستن برا خودشون کلاس بذارن )

Junior Member

توي مهندسي انرژي و مكانيك سيالات دانشگاه سرآمد و مشهوريه...

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط daryoush نمایش پست ها
    توي مهندسي انرژي و مكانيك سيالات دانشگاه سرآمد و مشهوريه...
    خیلی متشکرم از پاسختون،

میتونم منبع اطلاعاتتون رو بدونم؟ من از دانشگاه علم و صنعت پرسیدم.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    ميشه يه توضيحي بدين و بگين كه وضعيت اين دانشگاه تو رشته انرژي هاي تجديد پذير چطوره؟اصلا داره؟
    راستي شهريش چطوريه و تو كدوم شهره؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    سلام
    ميشه يه توضيحي بدين و بگين كه وضعيت اين دانشگاه تو رشته انرژي هاي تجديد پذير چطوره؟اصلا داره؟
    راستي شهريش چطوريه و تو كدوم شهره؟
    نه، در رابطه با انرژی نو نداره چیزی ( توجه نکرده بودم تا حالا!) شهرش 1 ساعت با قطار تا لندن فاصله داره، شمال لندن. شهر کوچیکیه.

Junior Member

سلام

اگر توی ATAS شما رو قبول کنند (که بعید هست)، میتونه انتخاب خیلی خوبی باشه. در کل تا جایی که میدونم، انگلیس الان ATAS ها رو اکثرا (بخصوص مهندسی) رد میکنه- چه برسه برای دانشگاه کرنفیلد! بیخودی وقتتون رو براش تلف نکنید.

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط IRI نمایش پست ها
    سلام

اگر توی ATAS شما رو قبول کنند (که بعید هست)، میتونه انتخاب خیلی خوبی باشه. در کل تا جایی که میدونم، انگلیس الان ATAS ها رو اکثرا (بخصوص مهندسی) رد میکنه- چه برسه برای دانشگاه کرنفیلد! بیخودی وقتتون رو براش تلف نکنید.
    حق با شماست، بخش ATAS سایت رو خوندم، فقط یک سوال، شما برای چه مقطعی apply کرده بودی؟ من رشته هایی که می خوام apply کنم اکثرا ATAS می خوان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    حق با شماست، بخش ATAS سایت رو خوندم، فقط یک سوال، شما برای چه مقطعی apply کرده بودی؟ من رشته هایی که می خوام apply کنم اکثرا ATAS می خوان
    دکترای مکانیک - پروپزالم رو هم درش کلمه Safe & Open Issue رو ذکر کرده بودند. بورس هم داشتم. ولی Atas رد شد. فکر می کنم برای دکترا در انگلیس، پروپزالتون باید اونقدر Safe باشه که عملا بدرد حال حاضر ایران نخوره و فقط توی جیبشون پول بکنید.

از طرفی من از یکی از اساتید ایرانی مکانیک و هوافضای کرنفیلد در یک مصاحبه تلویزیونی شنیدم که می گفت، متاسفانه دو ساله که از ایران دانشجو در این رشته ها ندارند.

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین