صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 37

موضوع: Cranfield University

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در Cranfield

نقل قول نوشته اصلی توسط mohash534 نمایش پست ها
    ذوستان من مکانیک ارشد پذیرش گرفتم برا کرنفیلد.البته به خاطر این قانون جدید ویزا چون یه Subscore دارم تو آیلتس که 5 شده بایس پیش ترم برم کلاس زبان.نظرتون چیه؟میرسم به اکتبر؟ ترم دیگه دفر کنم؟ کلا نظرتون چیه اگه لطف کنید بگید.
    دوست عزیز، بستگی داره به اینکه الان وقت سفارت رو گرفتید یا نه؟ کی میرید سفارت؟ پول توی حساب گذاشتید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    دوست عزیز، بستگی داره به اینکه الان وقت سفارت رو گرفتید یا نه؟ کی میرید سفارت؟ پول توی حساب گذاشتید؟
    من 15 آگوست وقت سفارت تو ارمنستان دارم.البته خب هنوز نامه پذیرشم نرسیده.فقط ایمیل و ایمیل ATAS.منظورتون از پول تو حساب برای چیه؟برا دادن به سفارت؟

امروز با شخصی که اطلاعات خوبی در مورد دانشگاه های انگلستان داشت در مورد این دانشگاه صحبت می کردم و خیلی از این دانشگاه تعریف می کرد و می گفت خیلی توی مهندسی ها عالی هستش.
    شخصی پذیرش گرفته برای رشته مهندسی جوش. کس دیگه ای رو میشناسم که در رشته Motorsport Engineering & Management در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.

آقای میلاد شما شرایطتون چی بود که پذیرش گرفتین و برای چه رشته ای پذیرش گرفتین که ATAS رد شدین؟

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshadn نمایش پست ها
    امروز با شخصی که اطلاعات خوبی در مورد دانشگاه های انگلستان داشت در مورد این دانشگاه صحبت می کردم و خیلی از این دانشگاه تعریف می کرد و می گفت خیلی توی مهندسی ها عالی هستش.
    شخصی پذیرش گرفته برای رشته مهندسی جوش. کس دیگه ای رو میشناسم که در رشته Motorsport Engineering & Management در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.

آقای میلاد شما شرایطتون چی بود که پذیرش گرفتین و برای چه رشته ای پذیرش گرفتین که ATAS رد شدین؟
    من معدلم 14.47 بود. آیلتس 6.5- دانشگاه علم و صنعت. من برای تکنولوژی توربین گاز پذیرش داشتم که نشد برم.
    البته با کمک استادم که اونجا هم کار میکرد تونستم 5000 پوند هم کمک هزینه بگیرم که متاسفانه نشد برم.
    دانشگاه جالب و خوبی باید باشه. مخصوصا برای کسی که هدف درس خوندن داره فکر میکنم محیط خوبی داشته باشه.

من توی فیلد Automotive علاقه مندم.. توی خیلی از FSAE ها اسم این دانشگاه رو دیدم و مقام هم آوردن همچنین رابطه خوبی با صنعت دارن

Min IELTS 6.5 with minimum writing skill score of 6.5

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshadn نمایش پست ها
    Min IELTS 6.5 with minimum writing skill score of 6.5
    البته در مورد من، نمره writing برای گرفتن کمک هزینه مهم بود و گرفتن کمک هزینه رو مشروط به نمره writing 6.5 و یا بالاتر کرده بود

دوستانی که از کرنفیلد پذیرش گرفتند، مخصوصاً آقا میلاد, کسی‌ قبل از پذیرش تجربه مصاحبه داشته؟
    ممنون میشم تجربه خودتون رو بنویسید.

دوستان خرج اپلای برای این دانشگاه چقدره؟
    Ich drucke dir die Daumen

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    دوستان خرج اپلای برای این دانشگاه چقدره؟
    هزینه ای بابت اپلای ازتون نمی گیرند.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین