صفحه 61 از 61 نخستنخست ... 115152535455565758596061
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 606 , از مجموع 606

موضوع: چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

پیش فرض پاسخ : چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

سلام
    در رابطه با سیستم evise الزویر سوالی داشتم. آیا این امکان وجود داره که وقتی نویسنده مسئول، مقاله ای رو که بعد از ریوایز و انجام اصلاحات میخواد بفرسته به اشتباه به صورت سابمیت اولیه بفرسته و روند انتخاب داور و داوری مقاله، مثل مقاله ای که برای اولین بار داره به مجله سابمیت میشه صورت بگیره؟

Member starblue7750 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Electronic Engineering

سلام
    من میخوام ی مقاله برای ژورنال Expert sytems with applications بفرستم.
    چند صفحه اخز رو خوندم و تا جایی ک دیدم بعضی از ژورنالها تمپلیت خاصی ندارند. مثل این ژورنال.
    حالا سوالم اینه ک مثلا توی صفحه اول باید ارم الزویر رو بزنم؟ یا اسم ژورنال رو؟ (مثل مقاله هایی ک قبلا تو این ژورنال چاپ شدند)
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط starblue7750 نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام ی مقاله برای ژورنال Expert sytems with applications بفرستم.
    چند صفحه اخز رو خوندم و تا جایی ک دیدم بعضی از ژورنالها تمپلیت خاصی ندارند. مثل این ژورنال.
    حالا سوالم اینه ک مثلا توی صفحه اول باید ارم الزویر رو بزنم؟ یا اسم ژورنال رو؟ (مثل مقاله هایی ک قبلا تو این ژورنال چاپ شدند)
    ممنون
    سلام.. خیر هیچکدوم. ظاهر اون فایل پی دی افی که از مقاله ی چاپ شده می بینید با ظاهر فایلی که سابمیت میشه متفاوته.

در فایل سابمیتی برای این مجلات که دست نویسنده رو برای فرمت باز میزارن، بسته به سلیقه، ابتدا عنوان، بعد نام نویسندگان+ افیلیشن، چکیده، کلمات کلیدی، و بعد هم متن مقاله میاد.
    برای نویسنده مسئول هم معمولن یه پانویس درست میکنن و آدرس و سایر جزئیات مفید رو میزارن که نمونه اطلاعات لازمو میتونید از مقاله هایی که چاپ شده ببینید که چیا لازمه.

بعضیا اطلاعات نویسنده ها رو در یه صحفه جداگانه میزارن، بخصوص اگه داوری Double-blinded باشه لازم میشه که داور نتونه نام نویسنده رو ببینه. این البته چندان مهم نیست و اگه ایرادی باشه ازتون میخوان که اصلاح کنید.

Member starblue7750 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Electronic Engineering

Question پاسخ : چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    سلام.. خیر هیچکدوم. ظاهر اون فایل پی دی افی که از مقاله ی چاپ شده می بینید با ظاهر فایلی که سابمیت میشه متفاوته.

در فایل سابمیتی برای این مجلات که دست نویسنده رو برای فرمت باز میزارن، بسته به سلیقه، ابتدا عنوان، بعد نام نویسندگان+ افیلیشن، چکیده، کلمات کلیدی، و بعد هم متن مقاله میاد.
    برای نویسنده مسئول هم معمولن یه پانویس درست میکنن و آدرس و سایر جزئیات مفید رو میزارن که نمونه اطلاعات لازمو میتونید از مقاله هایی که چاپ شده ببینید که چیا لازمه.

بعضیا اطلاعات نویسنده ها رو در یه صحفه جداگانه میزارن، بخصوص اگه داوری Double-blinded باشه لازم میشه که داور نتونه نام نویسنده رو ببینه. این البته چندان مهم نیست و اگه ایرادی باشه ازتون میخوان که اصلاح کنید.
    سلام
    خیلی ممنون بابت راهنماییتان
    ی سوال دیگه: بعد از سابمیت اولیه مقاله من 100% ریوایز خواهد داشت. اونموقع ایا میشه یکی دو نویسنده اضافه کرد؟
    خیلی ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط starblue7750 نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ممنون بابت راهنماییتان
    ی سوال دیگه: بعد از سابمیت اولیه مقاله من 100% ریوایز خواهد داشت. اونموقع ایا میشه یکی دو نویسنده اضافه کرد؟
    خیلی ممنون
    بله مشکلی نداره.

Junior Member

سلام و عرض ادب

دوستان گرامی اگر می تونید لطفا من رو راهنمایی کنید.

من یه مقاله در حوزه فلسفه اخلاق (کانت) دارم. شما فکر میکنید من مقاله رو برای یک ژورنال ISI با ایمپکت فاکتور پایین بفرستم(چون می دونم سخته درمجله با ایمپکت بالا سابمیت گرفت) یا برای یک کنفرانس، یا حتی برای یک ژورنال در لیست ISI اما بدوم ایمپکت فاکتور؟ این نکته رو در نظر داشته باشید که من حدود دو ماه و نیم تا ددلاین ها برای اپلای دکتری فرصت دارم.

مجلات یا کنفرانس های مناسب رو اگر می تونید زحمت بکشید معرفی نمایید.

سپاسگزارم