صفحه 43 از 61 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 606

موضوع: چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_2016 نمایش پست ها
    میشه دوستان راهنمایی کنند من یک مقاله در زمینه الکترونیک قدرت نوشتم و قصد داشتم اونا در الزویر چاپ کنم ولی نتونستم ژورنال مرتبط با آن را پیداکن دست آخر به electricity power systemsفرستادم ولی جواب دادند موضوع منو پشتیبانی نمی کنند.البته من در قسمتsearch از طریقabstract و عنوان مقاله این ژورنال الزویر راپیدا کردم.حالا از دوستان کسی هست که بتونه راهنمایی کاملی دراین زمینه بکنه؟

دوست عزیز
    شما وقتی مقاله رو نوشتین قاعدتا حداقل از 15 یا 16 تا ریفرنس استفاده کردین برای مقاله تون
    و بالاخره مقاله تون بخش ریفرنس داره
    و این یعنی اینکه تمام اون مقاله هایی که شما بهشون ریفر دادین یه جورایی به کار شما مربوط میشن
    معمولا هر کسی هم که مقاله میده سعی میکنه از کارهای جدید و قدیم استفاده کنه و ریفر بده
    یعنی ایده ال اینه که الان شما توی مقاله تون به کارهای 2014 و 13 و 15 مربوط به موضوعتون استفاده کرده باشین (اگه چیزی بوده) و بهشون ریفر داده باشین
    میتونید چک کنید ژورنال های اونا رو . ببینید اون مقاله ها کجاها چاپ شدن

با یه سرچ ساده توی ازرویر و اشپریبنگر در مورد سابجکتی که کار کردین کلی مقاله میتونید پیدا کنید و این یعنی اینکه کلی ژورنال مرتبط میتونید پیدا کنید چون بالاخره اون مقاله ها که به سابجکت شما مرتبط هستند یه جایی چاپ شدن که اسمشون شده مقاله
    ازین طریق و چک کردن اسکپ کاری هر ژورنال که توی سایت هر ژورنال قابل پیدا کردنه میتونید به ژورنال های مرتبط برسید

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    شما وقتی مقاله رو نوشتین قاعدتا حداقل از 15 یا 16 تا ریفرنس استفاده کردین برای مقاله تون
    و بالاخره مقاله تون بخش ریفرنس داره
    و این یعنی اینکه تمام اون مقاله هایی که شما بهشون ریفر دادین یه جورایی به کار شما مربوط میشن
    معمولا هر کسی هم که مقاله میده سعی میکنه از کارهای جدید و قدیم استفاده کنه و ریفر بده
    یعنی ایده ال اینه که الان شما توی مقاله تون به کارهای 2014 و 13 و 15 مربوط به موضوعتون استفاده کرده باشین (اگه چیزی بوده) و بهشون ریفر داده باشین
    میتونید چک کنید ژورنال های اونا رو . ببینید اون مقاله ها کجاها چاپ شدن

با یه سرچ ساده توی ازرویر و اشپریبنگر در مورد سابجکتی که کار کردین کلی مقاله میتونید پیدا کنید و این یعنی اینکه کلی ژورنال مرتبط میتونید پیدا کنید چون بالاخره اون مقاله ها که به سابجکت شما مرتبط هستند یه جایی چاپ شدن که اسمشون شده مقاله
    ازین طریق و چک کردن اسکپ کاری هر ژورنال که توی سایت هر ژورنال قابل پیدا کردنه میتونید به ژورنال های مرتبط برسید

موفق باشید
    سلام
    پیرو صحبت های دوست خوبم آقای ali728 که همیشه مثل یه برادر بزرگتر همراهیمون کرده خدمتتون چند نکته رو عرض میکنم

شما ابتدا باید مشخص کنید که سطح کارت در چه حدی هست؟بعد از اون در موردش ژورنال خوبی رو پیدا کنید

اگه سطح کارتون خوبه بنظر برای IET بفرستینش، که یه ژورنال در این زمینه داره
    http://digital-library.theiet.org/co...urnals/iet-pel

توی الزویرم ژورنال های زیادی هستن ولی دقت کن که حتما ISI باشه . چون برخی از ژورنالها ISI نیستن

موفق باشید

سلام دوستان.
    من پیپری رو به یکی از ژورنالهای سطح معمولی الزویر ارسال کردم که خیییلی بهش امید داشتم چون فیت زمینه ی کار پیپر بود. بعد از 23 روز؛ امروز تازه از وضعیت with editor تازه به assign to editor شده و انگاری یه associate editor اساین شده بهش.
    مشکلی که هستش من امروز متوجه شدم که متاسفانه یکسری از شکلهام توی پیپر شماره هاش غلط اساین شده!! ینی مثلا نوشتم شکل 5 ولی در اصل شکل 6 بوده. واسه نصف شکلهام این اتفاق افتاده متاسفانه به علاوه یه جا یه متن دوبار نوشته شده!!! میدونم مقصر خودمم ولی اون نویسنده ی همکارم این اشتباها رو کرده.
    بنظرتون من ایمیل بزنم به ادیتور اسوشیت و بگم که اینو نده به داورا که من اصلاح شده رو بفرستم!؟ یا اصن این مشکلا خیلی بد تلقی نمیشه و فوقش زمان ریوایز احتمالی میگن که اصلاحش کن! یا اینکه نه ممکنه خاطر همین اشتباها ریجکت بشه؟
    ممنونم از راهنماییتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط EyeOpening نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من پیپری رو به یکی از ژورنالهای سطح معمولی الزویر ارسال کردم که خیییلی بهش امید داشتم چون فیت زمینه ی کار پیپر بود. بعد از 23 روز؛ امروز تازه از وضعیت with editor تازه به assign to editor شده و انگاری یه associate editor اساین شده بهش.
    مشکلی که هستش من امروز متوجه شدم که متاسفانه یکسری از شکلهام توی پیپر شماره هاش غلط اساین شده!! ینی مثلا نوشتم شکل 5 ولی در اصل شکل 6 بوده. واسه نصف شکلهام این اتفاق افتاده متاسفانه به علاوه یه جا یه متن دوبار نوشته شده!!! میدونم مقصر خودمم ولی اون نویسنده ی همکارم این اشتباها رو کرده.
    بنظرتون من ایمیل بزنم به ادیتور اسوشیت و بگم که اینو نده به داورا که من اصلاح شده رو بفرستم!؟ یا اصن این مشکلا خیلی بد تلقی نمیشه و فوقش زمان ریوایز احتمالی میگن که اصلاحش کن! یا اینکه نه ممکنه خاطر همین اشتباها ریجکت بشه؟
    ممنونم از راهنماییتون

دوست عزیز
    مقاله شما سر این موردایی که فرمودین مطمئن باشید ریجکت نمیشه (ریجکت منظورم ریجکت نهاییه) ولی ممکنه برگردونده بشه بهتون (یعنی حداقل من نشنیدم مقاله ای سر این موارد ریجکت اصلی بشه)
    یعنی یا ادیتور این رو میفهمه و مقاله رو بهتون بر میگردونه که درستش کنید
    یا اینکه ادیتور نمیفهمه و مقاله میره دست داورا و اونا متوجه میشن و روش بهتون کامنت میدن (این محتمل تره)
    به هر حال کلیت داستان اتفاق ایده ال و خوبی نیست. در این شکی نیست. ولی مقاله به خاطر همچین اشکالاتی ریجکت نمیشه. یعنی اگه ریجکت شدید بدونید دلیل دیگه ای داشته

حالا تصمیمش با خودتونه میتونید یه ایمیل به ادیتور مربوطه یا ادیتورال برد بزنید و بگید داستان رو
    میتونید صبر کنید تا بالاخره داورها روش بهتون کامنت بدن
    این اشتباهات هم تقریبا طبیعیه. نه خودتون رو مقصر بدونید نه همکارتون رو . بالاخره اتفاق میفته

به هر حال هر دو کار میتونه منطقی باشه.
    حالا اگه خیلی نگران هستین میتونید یه ایمیل بزنید و داستان رو خیلی خلاصه و با تم مثبت شرح بدید برای ادیتور یا ادتورال برد . فقط اگه ایمیل زدید حتما شماره ای که به مقاله تون اختصاص داده شده رو توی سابجکت و توی متن ایمیلتون بیارید که مقاله و حرفتون قابل پیگیری باشه برای اونا

من خودم شخصا اگه بودم شاید ایمیلی نمیزدم! (دلیلی هم ندارم برای حرفم. کلا شخصی عرض کردم. بنابراین شما کاری رو که تو ذهنتون درست تره انجام بدید)

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    خیلی ممنون میشم اگه بتونید به من کمک کنید.
    من مقاله ام را برای یه ژورنال ساب میت کردم. بعد از اینکه associate editor مشخص شد. state مقاله به reviewer assignment تغییر پیدا کرد. الان دو روزه شده In process، (ننوشته decision in process). من خیلی جستجو کردم که این به چه معناست. دوستان کسی میتونه به من بگه این یعنی چی؟

ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نکات فنی در پروسه ارسال مقالات به ژورنال های Elsevier

سلام به همه دوستان
    کسی تمپلیت مقاله ای که برای ELSEVIER فرستاده رو میتونه در اختیارم قرار بده؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mir_zharf نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    کسی تمپلیت مقاله ای که برای ELSEVIER فرستاده رو میتونه در اختیارم قرار بده؟؟؟؟؟؟؟
    سلام دوست عزیز
    فکر کنم بتونید از این لینک کمک بگیرید برای چگونه نوشتن مقاله برای چاپ در الزویر :
    http://iccseee2016.com/download_file/2041_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%20 %D9%86%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87%20Ezavi r.pdf

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من یک مقاله یک ماه پیش در الزویر سابمیت کردم و الان در وضعیت Under Review است.
    حالا یک ایمیل به صورت زیر (فکر کنم از طرف داور) برایم ارسال شده است ولی منظورش را نمی فهمم

در ضمن برای ارسال مقاله بین Computer Vision in Sports و Image and Video Understanding موضوعم را در بخش Image and Video Understanding ارسال کردم

I am writing to check with you which special issue your manuscript CVIU-11111 was submitted to:

SI:Image/Video Understanding (Image and Video Understanding,
    http://www.journals.elsevier.com/com...g-in-big-data/)

SI:CvSports (Computer Vision in Sports,
    http://www.journals.elsevier.com/com...ion-in-sports/)

Thanks! Please feel free to let me know if you have any questions.

Look forward to hearing from you.

Junior Member

سلام.
    دوستان نظرتون درباره ژورنال چیه؟؟؟ ممنون میشم اطلاعاتی درباره ژورنال بهم بدید. cement and concrete research

سلام دوستان.
    دیدم بعضی از مقالات گرافهای که توی مقاله میزنند کیفیتشون به صورت vectorهست. اصلا کیفیتش کم نمیشه. چطور میشه این گراف ها رو تولید کرد؟ چه برنامه های اینطور گراف های با کیفیت تولید میکنه؟ tecplot و matlab رو امتحان ‍‍کردم ولی نتونستم. ممنون میشم راهنمایی کنید