صفحه 48 از 61 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 606

موضوع: چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2014 نمایش پست ها
    ببخشید ولی من متوجه نشدم.
    بالاخره همه جداول رو توی یه فایل بزارم یا تک تک؟ همینطور در مورد نمودار.
    منظورتون از فایل تیف چیه. من هیچ فایلی با این فرمت ندارم. یعنی دو تا نموداری رو که تو اکسل رسم کردم رو هم باید بصورت تیف درآرم؟

و آخر هم منظورم این بود که من بیام اول جداول رو به ترتیب آپ کنم و بعد مثلا برم سراغ تصاویر یا نه مثلا اگه من یه تصویر داشتم و پشت سرش جدول بیام اول اون تصویر رو آپ کنم و بعدش جدول؟
    نمیدونم متوجه منظورم میشید یا نه؟
    لطفا بخش راهنمای نویسندگان و ارسال مقاله رو کامل مطالعه کنید. مثلا برای این ژورنال http://www.thelancet.com/lanres/info...ing-guidelines کامل توضیح داده شده

نقل قول نوشته اصلی توسط applyie نمایش پست ها
    سلام. ژورنال های محتلف ممکنه کمی با هم فرق داشته باشند ولی در حالت کلی:
    1- تمام figure ها در یک فایل word که زیر هر شکل caption مربوطه هم باشه. table ها هم به همین شکل با این تفاوت که caption جدول ها باید بالای جدول باشه.
    2- manuscript فقط شامل متن و رفرنس هست و اگر double-blind نباشه احتمالا شامل title page و اسامی نویسنده ها هم میشه.
    3- Double space بهتره، فونتش times new roman با سایز 12 خوبه.
    4- متوجه نشدم! تصاویر همون figure ها هستن دیگه، این میشه همون سوال 1 شما!
    5- موقع آپلود تو همون صفحه خودش نشون میده به ترتیب چی رو باید آپلود کنی، معمولا ترتیب اینه:
    1- cover letter
    2- Title page
    3- Highlights
    4- Manuscript
    5- Tables
    6- Figures
    7- Acknowledgement
    بعد از اینکه کل فایل ها رو آپلود کردید خودش همه رو بهم میچسبونه یه فایل pdf درست میکنه که شما باید برید اون فایل pdf رو دانلود کنید و بعد میتونید چک کنید ببینید که مشکلی نداره و اگه اوکی بود تایید نهایی کنید.
    سلام خیلی ممنون بابت جوابگویی.
    ببینید چند تا از دوستان میگفتن که شما باید هر فیگور و تیبل رو بصورت جداگانه تو فایل ورد بزارید. نه اینکه کل تیبل ها رو تو یه ورد و کل فیگورها رو توی یه فایل دیگه ورد. نظرتون چیه؟
    همچنین میگن که شما باید کپشن های جداول رو بعدر از رفرنس بیارید یا اینکه برخی مجلات میگن او رو هم جداگانه تو یه ورد.
    این ژورنال ننوشته که هایلایت داشته باشه و اجباری نیستش
    تو منیواسکریپت لازمه بنویسیم مثلا اینجا فیگور 1. یعنی باید بنویسیم بعد این پاراگراف بر فرض فیگور 1 هستش؟
    متاسفانه تو ژورنال به این موارد اشاره نشده و فقط تو خود الزویر اشارات کوچکی داشته.

ApplyAbroad Veteran

ببینید چند تا از دوستان میگفتن که شما باید هر فیگور و تیبل رو بصورت جداگانه تو فایل ورد بزارید. نه اینکه کل تیبل ها رو تو یه ورد و کل فیگورها رو توی یه فایل دیگه ورد. نظرتون چیه؟
    همچنین میگن که شما باید کپشن های جداول رو بعدر از رفرنس بیارید یا اینکه برخی مجلات میگن او رو هم جداگانه تو یه ورد.
    تو منیواسکریپت لازمه بنویسیم مثلا اینجا فیگور 1. یعنی باید بنویسیم بعد این پاراگراف بر فرض فیگور 1 هستش؟
    متاسفانه تو ژورنال به این موارد اشاره نشده و فقط تو خود الزویر اشارات کوچکی داشته.
    دوستانتون اگر برای همین ژورنال ارسال کردند از راهنمایی شون استفاده کنید. اگر ژورنال راهنمای نویسندگان نداره یا خیلی کم توضیح داده حتما براشون مهم نیست. هر طور مایلید ارسال کنید نهایتش این هست که manuscript یک ارزیابی اولیه میشه اونجا برای شما ایمیل ارسال میشه و میگه موارد ... را تصحیح کنید. در ضمن اعتبار ژورنال رو چک کنید ژورنال های درست حسابی حتما بخش راهنمای نویسندگان رو به طور کامل دارند. موفق باشید

If your electronic artwork is created in a Microsoft Office application (Word, PowerPoint, Excel) then please supply 'as is' in the native document format.
    Regardless of the application used other than Microsoft Office, when your electronic artwork is finalized, please 'Save as' or convert the images to one of the following formats (note the resolution requirements for line drawings, halftones, and line/halftone combinations given below):
    EPS (or PDF): Vector drawings, embed all used fonts.
    TIFF (or JPEG): Color or grayscale photographs (halftones), keep to a minimum of 300 dpi.
    TIFF (or JPEG): Bitmapped (pure black & white pixels) line drawings, keep to a minimum of 1000 dpi.
    TIFF (or JPEG): Combinations bitmapped line/half-tone (color or grayscale), keep to a minimum of 500 dpi.

میتونید این میگه چی.؟ مثلا اگه فیگورمون رو تو آفیس آماده کردیم باید به فرمت دیگه مثل tff ببریم. ؟ یا این در مورد فیگورهایی هست که در برنامه هایی غیر از آفیس تهیه شده.

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

به قول این دوستمون اگه دوستان شما برای همین ژورنال قبلا مقاله فرستادن که شما هم همون کارو تکرار کن. وگرنه این چیزی که بنده گفتم مرسوم هست و مشکلی ایجاد نمیکنه، ضمن اینکه اگه از فرمت ژورنال خارج بشید احتمالا تا 1 هفته الی 10 روز بعد از submit مقاله رو تو technical check بهتون برمیگردونن و میگن که فرمتش ایراد داره و باید چه چیزایی رو اصلاح کنید.
    پیشنهاد میکنم اگه Highlights قبول میکنه ولی اجباری نیست هم بهش Highlights اضافه کنید.
    حتما تو متن مقاله باید بگید مثلا position of Fig. 1 یا همینطور برای جدول ها. بالاخره داور داره متن مقاله رو میخونه و اگه جای شکل و جدول مشخص نباشه گیج میشه و این به ضرر شماست حتی اگه خود ژورنال ازتون ایراد نگیره.

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

If your electronic artwork is created in a Microsoft Office application (Word, PowerPoint, Excel) then please supply 'as is' in the native document format.
    Regardless of the application used other than Microsoft Office, when your electronic artwork is finalized, please 'Save as' or convert the images to one of the following formats (note the resolution requirements for line drawings, halftones, and line/halftone combinations given below):
    TIFF (or JPEG): Color or grayscale photographs (halftones), keep to a minimum of 300 dpi.
    TIFF (or JPEG): Bitmapped (pure black & white pixels) line drawings, keep to a minimum of 1000 dpi.
    TIFF (or JPEG): Combinations bitmapped line/half-tone (color or grayscale), keep to a minimum of 500 dpi.

میتونید این میگه چی.؟ مثلا اگه فیگورمون رو تو آفیس آماده کردیم باید به فرمت دیگه مثل tff ببریم. ؟ یا این در مورد فیگورهایی هست که در برنامه هایی غیر از آفیس تهیه شده.
    تمام شکلهای مقاله باید به فرمتهای رایج تصویری تبدیل و سپس در مقاله قرار داده شوند حال با هر نرم افزاری تولید شده باشند

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

این یعنی اگه شکل هاتون تو word هست با همون فرمت word بفرستید و اگر شکل هاتون با نرم افزارهای office نیست (مثلا خروجی یک نرم افزار برنامه نویسی هست) اونو با فرمت هایی که گفته مثل TIFF ذخیره کنید. البته در اینجا بازم شما میتونید تصویری که از نرم افزار دیگه ای گرفتین رو با فرمت TIFF یا JPEG ذخیره کنید و کپی کنید تو word و همه شکل ها رو باهم در یک فایل بفرستید، نباید مشکلی پیش بیاد.

سلام من یه سوالی داشتم که ذهنم رو بدجور درگیر کرده.
    1.5 سالی از فارغ التحصیلیم میگذره و تصمیم گرفتم مقاله رو بنویسم که نوشتمش. قرار بود ایشون ویراستاری بکنه و برای من بفرستتش. منتها بعد از 3 ماه و هرچی تماس ایشون جواب ندادند و من مجبور شدم از طریق دیگه اون رو ویرایشش کنم. حالا که میخواستم مقاله را سابمیت کنم دچار سردرگمی شدم. اسم خودم رو بعنوان نویسنده اول و کاریسپاندینگ اوردم ولی بعضی ها میگن به این صورت ممکنه استاد در اینده بهت ریکام نده. ولی این استاد کلا مثل اینکه فوکوسی رو مقاله و اینم مباحث نداره. نظر شما چیه؟ بیام اسمم رو اول بزارم و اون رو کاریسپاندینگ در حالیکه هیچ زحمتی نکشیده. یا اسم اول و کاریسپاندینگ رو خودم بزارم یا اون رو اول و کاریسپاندینگ رو خودم. اسم سوم رو هم قراره مشاور رو بزارم که نقش ترب رو این وسط داشته. خواهشا راهنمایی کنید

Member micropsy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student, Clinical Psychology, NY

سلام من یه سوالی داشتم که ذهنم رو بدجور درگیر کرده.
    1.5 سالی از فارغ التحصیلیم میگذره و تصمیم گرفتم مقاله رو بنویسم که نوشتمش. قرار بود ایشون ویراستاری بکنه و برای من بفرستتش. منتها بعد از 3 ماه و هرچی تماس ایشون جواب ندادند و من مجبور شدم از طریق دیگه اون رو ویرایشش کنم. حالا که میخواستم مقاله را سابمیت کنم دچار سردرگمی شدم. اسم خودم رو بعنوان نویسنده اول و کاریسپاندینگ اوردم ولی بعضی ها میگن به این صورت ممکنه استاد در اینده بهت ریکام نده. ولی این استاد کلا مثل اینکه فوکوسی رو مقاله و اینم مباحث نداره. نظر شما چیه؟ بیام اسمم رو اول بزارم و اون رو کاریسپاندینگ در حالیکه هیچ زحمتی نکشیده. یا اسم اول و کاریسپاندینگ رو خودم بزارم یا اون رو اول و کاریسپاندینگ رو خودم. اسم سوم رو هم قراره مشاور رو بزارم که نقش ترب رو این وسط داشته. خواهشا راهنمایی کنید
    Hi
    basically based on ethical rules, anyone who worked on paper should be correspond about, but for instance, at first time that I tried to publish my paper, I did finish the paper individually, but asked my prof. to accept to be as correspondence, that's because of that I didn't pub any paper before and want to pub that in a journal with IF>3 by the way, that was the best work, but for your case you can contact your supplier. and asked to consult you about the problem which you talked about, also you can ask he/she to inform you the decision urgently, by the way, and PERFECTLY ADVICE YOU THAT SET YOURSELF AS FIRST WRITER OF THE PAPER.
    too much busy...

ApplyAbroad Superstar

من یکی از کارهامو به یه ژورنالی ارسال کردم و خیلی عجیب با موضوعی برخوردم که نفهمیدم. منظورش در عنوان (موضوع) paper هست یا در keywords یا اون برگه highlights که خودش در مراحل سابمیت کردن ازم میخواست! البته تو مراحل سابمیت انلاین گفته بود write a highlights (only for review paper) در صورتی که کارم review نبود و من هم متن یک صفحه ای راجه به کارم توضیح دادم. اما امروز این ایمیل بدستم رسید!

Thank you for submitting the above paper for possible publication in our journal.

Please note that it is our policy that all paper submissions must completely comply with the three specifications of mandatory highlights below:

(1) Only include 3 to 5 highlights. Minimum number is 3, and maximum number is 5.

(2) There should be a maximum of 85 characters, including spaces, per highlight. Please kindly read this guideline carefully - the guideline does not say there should be a maximum of 85 words per highlight. For example, the word "impact" consists of 6 characters; the word "significance" consists of 12 characters.

(3) Only the core results of the paper should be covered. For details with examples, see http://www.elsevier.com/highlights