صفحه 5 از 61 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 606

موضوع: چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

چند سئوال داشتم، ممنون میشم کسایی که مقاله برای ژورنالهای elsevier یا springer فرستادن راهنماییم کنند
    1- آیا برای فرستادن نسخه اولیه، باید متن با نرم افزار (latex یا نرم افزارهای دیگه) نوشته شده باشه؟
    2- هزینه ثبت نام و ارسال مقاله برای ژورنالهای elsevier یا springer چقدره؟
    3- برای ارسال مقاله مربوط به رشته عمران شما کدومو پیشنهاد می کنید؟ از نظر پروسه پذیرش، اعتبار و ...

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام
    شما می تونید متن مقاله تو word یا لاتکس آماده کنید.
    هزینه نداره.
    سوال سوم اطلاعی ندارم!
    موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط marjana نمایش پست ها
    چند سئوال داشتم، ممنون میشم کسایی که مقاله برای ژورنالهای elsevier یا springer فرستادن راهنماییم کنند
    1- آیا برای فرستادن نسخه اولیه، باید متن با نرم افزار (latex یا نرم افزارهای دیگه) نوشته شده باشه؟
    3- برای ارسال مقاله مربوط به رشته عمران شما کدومو پیشنهاد می کنید؟ از نظر پروسه پذیرش، اعتبار و ...

Junior Member mehdi1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام دوستان
    من مقاله ای در رابطه با مهندسی صنایع و یکی دیگه هم در رابطه با طراحی مکانیک سیالات دارم .
    شما دوستان عزیز نظرتون می خواستم : که آیا در مجلات زیر نظر ASME چاپ کنم یا elsevier ؟
    متسفانه من اصلا فرق این 2 تا رو نمی دونم ، ولی بیشتر مد نظرم مجلات آمریکایی هست . واقعیت این 2 تا چه فرقی دارن ؟ اعتبار کدوم بیشتره ؟
    با سپاس
    راستی دوستان هر کدوم واسه سابمیت رایگانه ؟
    راهی که از رویاها به موفقیت می رود وجود دارد ، تنها باید با دیدی درونی آن را بیابیم ، با شهامت در آن پا بگذاریم و با پشتکار آن را دنبال کنیم . (کالپاناچاوالا K.C )(فضانورد کشته شده فاجعه کلمبیا)

Junior Member

سلام دوستان
    این اولین باره که می خوام برای سایت الزویر مقاله بفرستم. لطفا اگه می تونین راهنماییم کنین
    اول اینکه خیلی از ژورنال ها مثل IEEE برای مقاله تمپلت دارن و خیلی راحت می شه مقاله رو طبق اون تنظیم کرد و می شه از نرم افزار ورد هم استفاده کرد اما آیا ژورنال های الزویر هم ورد تمپلت دارن یا حتما باید از نرم افزار latex استفاده کرد؟ آخه من با این نرم افزار آشنایی ندارم و تا حالا ازش استفاده نکردم
    بعد اینکه چون من عضو الزویر نیستم نمی تونم ازش مقاله بگیرم تا بتونم براوردی از فاصله زمانی بین سابمیت و پذیرش مقاله داشته باشم. بنابراین از دوستانی که تجربه ارسال مقاله به یکی از ژورنال های signal processing ، computer speech and language ، digital signal processing دارن خواهش می کنم بگن که چه مدت طول کشیده تا مقالشون پذیرش بشه
    بی نهایت سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr11 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این اولین باره که می خوام برای سایت الزویر مقاله بفرستم. لطفا اگه می تونین راهنماییم کنین
    اول اینکه خیلی از ژورنال ها مثل IEEE برای مقاله تمپلت دارن و خیلی راحت می شه مقاله رو طبق اون تنظیم کرد و می شه از نرم افزار ورد هم استفاده کرد اما آیا ژورنال های الزویر هم ورد تمپلت دارن یا حتما باید از نرم افزار latex استفاده کرد؟ آخه من با این نرم افزار آشنایی ندارم و تا حالا ازش استفاده نکردم
    بعد اینکه چون من عضو الزویر نیستم نمی تونم ازش مقاله بگیرم تا بتونم براوردی از فاصله زمانی بین سابمیت و پذیرش مقاله داشته باشم. بنابراین از دوستانی که تجربه ارسال مقاله به یکی از ژورنال های signal processing ، computer speech and language ، digital signal processing دارن خواهش می کنم بگن که چه مدت طول کشیده تا مقالشون پذیرش بشه
    بی نهایت سپاسگزارم
    الزویر تمپلت خاصی نداره، فوتش Times New Roman با سایز 10، double line باشه. مراجع هم برای ژورنال به این صورته
    اسم نویسنده گان، عنوان مقاله، عنوان ژورنال، والیوم (نامبر) (سال انتشار) شماره صفحات. دقت کنید که از Vol.، No، و pp استفاده نکنید.
    در مورد فرآیند پابلیش اصلا نمیشه گفت. به ژورنال و نوع کار بستگی داره. یکی از دوستای من 7 ماهه در بهترین ژورنال مهندسی برقش پابلیش کرده اما من یکی از استادای من توی ژورنال پائین تر 2 سال طول کشیده. حتما به ژورنال نگاه کنید. در ضمن لازم نیست حتما فایل مقاله رو داشته باشید بالای چکیده مقاله می نویسه.
    http://www.sciencedirect.com/science...9689040800318X

نقل قول نوشته اصلی توسط marjana نمایش پست ها
    سلام
    1. ورد مشکلی نداره اصلا.
    2. اینا فری هستن و درآمدشون از فروش مقاله به صورت تکی، هاردکپی و فروش اکانت هست.
    3. من رشتم برقه اطلاعات ندارم

اگر یک مقاله را به یک ژورنال فرستادیم و برای مسائلی جز ادیت و... ریجکت شد .....برای ژورنال دیگر باید فرمت مقاله تغییر پیدا کنه ؟

منظورم اینه که هر ژورنال فرمت خاص خودش رو داره ؟معمولا این فرمت ها شامل چه مواردی میشن و آیا این فرمت ها در متن مقاله هم تاثیر دارند ؟

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

نقل قول نوشته اصلی توسط rmn_990 نمایش پست ها
    اگر یک مقاله را به یک ژورنال فرستادیم و برای مسائلی جز ادیت و... ریجکت شد .....برای ژورنال دیگر باید فرمت مقاله تغییر پیدا کنه ؟

منظورم اینه که هر ژورنال فرمت خاص خودش رو داره ؟معمولا این فرمت ها شامل چه مواردی میشن و آیا این فرمت ها در متن مقاله هم تاثیر دارند ؟
    بله باید فرمت مقاله تون رو برا ژورنال مورد نظر تغییر بدین و این فرمت میتونه شامل فونت و نحوه رفرنس دهی، title ها یا مسائلی مربوط به cover letter و یا سایر موارد بشه. شما باید author instruction مربوط به ژورنال رو بخونید و طبق اون فرمت مقاله تون رو تغییر بدین. این که تو متن مقاله تاثیر داشته باشه هم امکانش هست. مثلا بعضی ژورنالها یه تعداد محدود صفحه قبول میکنن که ممکنه مجبور به خلاصه یا حذف کردن بعضی قسمت ها بشین و یا این که برخی ژورنال ها نتایج و بحث رو باهم یا جدا میخوان (البته اکثرا هر دو رو قبول می کنن).
    موفق باشین
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Member

سلام دوستان
    من دیشب داشتم مقاله واسه microelectrionic journal درElsevier میفرستادم اما هزار تا سوال داشتم که باعث شد submit نهائی رو نزنم خواهش می کنم تا امشب جواب بدین خیلی عجله دارم:
    1.مقاله رو تک ستونی بفرستم؟ اگه دو ستونی بفرستم چی می شه؟
    2. اسم نویسنده ها و مشخصاتشون رو باید در فایل جدا از فایل مقاله بذارم؟؟
    3. footnote ها رو چکار کنم؟ در فایل جدا بزارم؟ چطوری؟
    4. figure هام رو باید چکارشون کنم؟ اگه کیفیت عکس هام خوب نباشند چیکار میکنن؟ ریجکت؟
    5. توی مقاله جائی که میخوام عکس ها باشن بنویسم به طور مثال (Insert Fig.1. here) ???????????????
    6. توضیح پائین هر عکس رو کجا بزارم؟؟؟؟
    7. فایل اصلی و کامل مقاله ام رو که مطابق مقاله های چاپ شده ی elsevier تنظیم شده و دو ستونیه رو هم upload کنم؟
    8. راستی راجع به مراجع هم این پیام ها رو به من داد که من حالا نمیدونم با "not checked" ها باید چه کنم؟ منظورشون چیه؟(فایلشو attach کردم, لطفا نگاه کنید)

ممنون میشم از همکاریتون.
    ویرایش توسط studentz : September 5th, 2012 در ساعت 08:24 PM دلیل: حذف فایل

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط sharizonas نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دیشب داشتم مقاله واسه microelectrionic journal درElsevier میفرستادم اما هزار تا سوال داشتم که باعث شد submit نهائی رو نزنم خواهش می کنم تا امشب جواب بدین خیلی عجله دارم:
    1.مقاله رو تک ستونی بفرستم؟ اگه دو ستونی بفرستم چی می شه؟
    2. اسم نویسنده ها و مشخصاتشون رو باید در فایل جدا از فایل مقاله بذارم؟؟
    3. footnote ها رو چکار کنم؟ در فایل جدا بزارم؟ چطوری؟
    4. figure هام رو باید چکارشون کنم؟ اگه کیفیت عکس هام خوب نباشند چیکار میکنن؟ ریجکت؟
    5. توی مقاله جائی که میخوام عکس ها باشن بنویسم به طور مثال (Insert Fig.1. here) ???????????????
    6. توضیح پائین هر عکس رو کجا بزارم؟؟؟؟
    7. فایل اصلی و کامل مقاله ام رو که مطابق مقاله های چاپ شده ی elsevier تنظیم شده و دو ستونیه رو هم upload کنم؟
    8. راستی راجع به مراجع هم این پیام ها رو به من داد که من حالا نمیدونم با "not checked" ها باید چه کنم؟ منظورشون چیه؟(فایلشو attach کردم, لطفا نگاه کنید)

ممنون میشم از همکاریتون.
    سلام

1. تک ستونی بفرستید. در Guide for Authors نوشته The text should be in single-column format. نمی دونم دو ستونی بفرستید چی میشه.

2. نه، د رهمون فایلی که متن مقاله هست، بعد از عنوان مقاله اسم و مشخصات نویسنده ها را بیارید

3. فوت نوت ها را در مقاله با Arabic numbers پشت سر هم شماره گذاری کنید ، اگر از word برای نوشتن مقاله استفاده کردید، در خود ورد یک امکان برای قرار دادن فوت نوت هست که از اون میتونید استفاده کنید. و یا جای فوت نوت ها را در متن مشخص کنید و فوت نوت ها را به صورت جداگانه در آخر مقاله بعد از رفرنس ها بیارید

4. شکل ها را به صورت تک تک در فایل های جداگانه باید بفرستید، اسم شکل ها را مثلا Fig.1 قرار بدید.برای کیفیت و دیگر توضیحات هم اینجا و فایل pdf آن را حتماً مطالعه نمایید. عکس ها خوب نباشن، داورها ایراد میگیرن و باید رفع بشه.

5. نه .

6. توضیح عکس ها نباید همراه عکس ها باشه و باید در فایل جداگانه باشه. توضیحات عکس ها میتونه در اخر مقاله پس از رفرنس ها بیاد. بعضی از سیستم ها جداگانه باید فرستاده بشه.. من تو این ژورنال نفرستادم و بنابراین مطمئن نیستم. خودتون موقع فرستادن متوجه میشید.

7. نه

8. نمی دونم، من همچین پیامی نگرفتم. شما باید مراجع را طبق اینجا تنظیم کنید و در آخر متن مقاله بیارید.

وقتی ثبت نام کردید، و مشخصات نویسنده ها را قرار دادید. تو یک صفحه تک تک فایل ها را آپلود می کنید. که خودتون انتخاب می کنید، مثلا ,Highlights ، Manuscript، Figures،Tables، اسم داورهای انتخابی و ... .بعد یک Pdf از فایل هایی که فرستادید، درست میشه و بهتون ایمیل میاد که pdf را تایید کنید. Pdf هم شامل متن مقاله و بعد شکل های آپلود شده و بعد جداول هست. اگر تایید کردید فرستاده میشه، وگرنه فرستاده نمیشه، پس اگر مشکلی بود میتونید از دوباره فایل ها را بفرستید

موفق باشید
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.