صفحه 52 از 61 نخستنخست ... 24243444546474849505152535455565758596061 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 606

موضوع: چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط asec نمایش پست ها
    سلام
    من صفحات مختلف این تاپیک رو خوندم اما متوجه نشدم که وقتی من manuscript رو بدون جدول و عکس میارم (و اونارو جداگانه میفرستم) از کجا متوجه میشن که جای دقیق قرار گیری عکس ها در متن کجاست؟
    سلام
    البته دوستان جواب خوبی داده ن ولی یه نکته هم من بگم
    میتونید کپشن تصاویر و جداول رو از فایل منیوسکریپت! حذف نکنید و اجازه بدید تو همون جای ایده الی که خودتون در نظر دارید بمونن. فقط جداول و عکسها رو به دو فایل جداگانه انتقال بدید

Junior Member

ممنون از پاسخ دوستان
    یه سوال درباره کیفیت و اندازه عکس ها برام پیش اومد
    من وقتی از تک پلات خروجی tiff رو میگیرم نمیتونم کیفیت عکس رو تنظیم کنم. یعنی گرینه ای وجود نداره که dpi اونا رو ببرم بالا و وقتی عکس خروجی از تک پلات رو به ورد میبرم وقتی زوم میکنم کیفیت عکسام میاد پایین.
    راهی وجود داره که کیفیت رو بالا ببرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asec نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ دوستان
    یه سوال درباره کیفیت و اندازه عکس ها برام پیش اومد
    من وقتی از تک پلات خروجی tiff رو میگیرم نمیتونم کیفیت عکس رو تنظیم کنم. یعنی گرینه ای وجود نداره که dpi اونا رو ببرم بالا و وقتی عکس خروجی از تک پلات رو به ورد میبرم وقتی زوم میکنم کیفیت عکسام میاد پایین.
    راهی وجود داره که کیفیت رو بالا ببرم؟
    جوال سوال بالا
    برای گرفتن عکس های با کیفیت در تک پلات، لازمه در نرم افزار تک پلات در منوی edit گزینه cppy plot to clip boaerd رو بزنید و سپس ok رو بزنید (در ورژن 2013 داره ولی به بعد این گزینه وجود نداره) بعد یه فایل ورد باز کنید و در اونجا ctrl+V رو زده و خواهید دید عکس شما بسیار با کیفیت است و با زوم کردن کیفیت خودش رو از دست نمیده. ضمنا در همون منوی cppy plot to clip boaerd اگر گزین image رو تیک بزنید و از گزینه های زیر enter width رو فعال کنید میتونید مقدار اونرو بصورت عدد وارد کنید(هر چه بالاتر با کیفیت تر ولی یه کم حجم عکس بالا میره).
    موفق باشید

Junior Member

سلام. من یه مقاله تو ژورنال international journal of heat and mass transfer سابمیت کردم. الان حدود 13 روز گذشته. سه روز اول تو سیستم ادیتور از اونی که من تعیین کرده بودم عوض شد. ولی الان ده روزه نه ایمیلی نه چیزی نیومده. آخرین ایمیلی که برایم اومد این بود. میخوام ببینم بهم گفته کاری کنم؟ چون خیلی برام مشکوک شده که مرحله ای رو انجام نداده باشم.
    Dear Professor.

Thank you for submitting your manuscript for consideration for publication in International Journal of Heat and Mass Transfer. Your submission was received in good order.To track the status of your manuscript, please log into EVISE® at:http://www.evise.com/evise/faces/pages/navigation/NavController and locate your submission under the header 'My Submissions with Journal' on your 'My Author Tasks' view.

Thank you for submitting your work to this journal.

Kind regards,

International Journal of Heat and Mass Transfer

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mostanad نمایش پست ها
    سلام. من یه مقاله تو ژورنال international journal of heat and mass transfer سابمیت کردم. الان حدود 13 روز گذشته. سه روز اول تو سیستم ادیتور از اونی که من تعیین کرده بودم عوض شد. ولی الان ده روزه نه ایمیلی نه چیزی نیومده. آخرین ایمیلی که برایم اومد این بود. میخوام ببینم بهم گفته کاری کنم؟ چون خیلی برام مشکوک شده که مرحله ای رو انجام نداده باشم.
    سیزده روز که چیزی نیست.یک مقدار بیشتر صبر کنید.کار خاصی نگفته، فقط گفته چطوری track کنید.موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سیزده روز که چیزی نیست.یک مقدار بیشتر صبر کنید.کار خاصی نگفته، فقط گفته چطوری track کنید.موفق باشید
    ممنون از لطفتون. نه مشکلم روزش نیست. میخواستم ببینم کار خاصی باید میکردم که نکردم.

گفتم شما تجربه دارید و یه سوال ازتون بپرسم. ژورنالی که من توش مقاله راسابمیت کردم یک فرم کپی رایت گذاشته و مثل اینکه باید پر بشه. من زیاد ازش سر در نیاوردم ولی مثل اینکه به صاحبین حقوقی احتمالی مقاله مثل انستیتو و ... اشاره داره که کار من مربوط به موسسه ای نبوده. شما قضیه رو میدونید چیه؟ تو دو ژورنال قبلی که سابمیت کردم خبری از این فرم کپی رایت نبود

Junior Member adk1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Theoretical Physics

دوست عزیر صبور باشید معمولا از زمان سابمیت اولیه تا انتشار سه ماه طول میکشه

Junior Member

سلام من برای ژورنالی مقاله ارسال کردم و از من خواسته شده کلیه فایل ها از جمله شکل ها و جدول ها و متن در قالب یک فرم pdf ارسال شود و کلیه خط ها داری شماره باشند در ژورنال های دیگه این فرم pdf را خود مجله ایجاد می کنه ولی این ؤورنال از من خواسته خودم ایجاد کنم و با این فرم ارسال کنم
    کسی می تونه من راهنمایی کنه؟؟؟ اخه شکل چطوری کنار متن بیارم

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnaz88 نمایش پست ها
    سلام من برای ژورنالی مقاله ارسال کردم و از من خواسته شده کلیه فایل ها از جمله شکل ها و جدول ها و متن در قالب یک فرم pdf ارسال شود و کلیه خط ها داری شماره باشند در ژورنال های دیگه این فرم pdf را خود مجله ایجاد می کنه ولی این ؤورنال از من خواسته خودم ایجاد کنم و با این فرم ارسال کنم
    کسی می تونه من راهنمایی کنه؟؟؟ اخه شکل چطوری کنار متن بیارم
    سلام
    خب الان مشکل شما دقیقا چیه؟ کدوم کار رو نمیتونید توی ورد انجام بدید؟
    برای شماره گذاری خطوط از قسمت page setup, layout, line numbers میتونید این کار رو بکنید.