صفحه 57 از 61 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 606

موضوع: چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط monabaran نمایش پست ها
    با سلام. بسیار سپاسگزارم بابت اطلاعات جامعی که در این تاپیک گذاشتین. یک روز تمام طول کشید تا همه مطالب رو خوندم.
    الان یه مشکلی دارم
    دوستان برای خلاصه کردن اسم مجلات از چه سایتی و چگونه استفاده کردید؟
    ممنون
    به لینک زیر مراجعه کنید
    https://images.webofknowledge.com/im.../C_abrvjt.html

Junior Member

سلام
    دوستان مقاله ای که ژورنال اکسپت میکنه و شماره میخوره و ... مثل ژورنال آف مولکولار استراکچر بعد میخوایم مقاله خودمون رو دانلود کنیم مستقیم از خود سایتش نمیتونیم؟
    در ضمن سوال دوم من اینه که اسم من در یکی از مقالاتم حرف sبه صورت z نوشته شده این مشکلی جایی ایحاد نمیکنه چون بعد چاپ مقاله معلوم شد این اشتباه رخ داده ،این اشتباه ادیتور بوده ظاهرا
    ممنونم راهنمایی کنید

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط IsfTeams نمایش پست ها
    سلام
    دوستان مقاله ای که ژورنال اکسپت میکنه و شماره میخوره و ... مثل ژورنال آف مولکولار استراکچر بعد میخوایم مقاله خودمون رو دانلود کنیم مستقیم از خود سایتش نمیتونیم؟
    در ضمن سوال دوم من اینه که اسم من در یکی از مقالاتم حرف sبه صورت z نوشته شده این مشکلی جایی ایحاد نمیکنه چون بعد چاپ مقاله معلوم شد این اشتباه رخ داده ،این اشتباه ادیتور بوده ظاهرا
    ممنونم راهنمایی کنید
    سلام ناشر معمولا لینک دانلود یک نسخه مقاله را حداقل برای نویسنده مسوول ارسال می کند و به این شکل می توانید به مقاله دسترسی پیدا کنید در مورد اسمتان اگر چاپ شده کار خاصی نمی توان کرد اگر خواستید مقاله تان را برای جایی ارایه کنید این اشتباه را توضیح دهید برایشان

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام
    ممنونم راهنمایی کنید
    سلام
    در مورد تغییر اسم اضافه کنم که ...
    فرقی نمیکنه شما اشتباهی اسمتون رو توی مقاله نوشته باشید یا اشتباه اونا باشه. که البته چون همه چی سیستمی هست احتمالا خودتون مرتکب اشتباه شدید. به هر حال اگر هنوز پروف مقاله تون نیومده خب میتونید اونجا اصلاحش کنید. اگر پروف رو هم انجام دادید و ولی هنوز مقاله تون شماره صفحه نخورده باز میتونید ایمیل بزنید به ژورنال یا ادیتور و بگید که این مورد رو اصلاح کنن.
    ولی اگر شماره صفحه هم مقاله تون خورده ... باز میتونید ایمیل بزنید و این مورد رو اصلاح کنید. ولی مقاله اصلی تغییری درش ایجاد نمیشه و اصلاحات در قالب Corrigendum در ولوم جدید مقاله چاپ میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    سلام
    در مورد تغییر اسم اضافه کنم که ...
    فرقی نمیکنه شما اشتباهی اسمتون رو توی مقاله نوشته باشید یا اشتباه اونا باشه. که البته چون همه چی سیستمی هست احتمالا خودتون مرتکب اشتباه شدید. به هر حال اگر هنوز پروف مقاله تون نیومده خب میتونید اونجا اصلاحش کنید. اگر پروف رو هم انجام دادید و ولی هنوز مقاله تون شماره صفحه نخورده باز میتونید ایمیل بزنید به ژورنال یا ادیتور و بگید که این مورد رو اصلاح کنن.
    ولی اگر شماره صفحه هم مقاله تون خورده ... باز میتونید ایمیل بزنید و این مورد رو اصلاح کنید. ولی مقاله اصلی تغییری درش ایجاد نمیشه و اصلاحات در قالب Corrigendum در ولوم جدید مقاله چاپ میشه.
    آهااا،ممنونم
    نه مقاله چاپ شده کلا،و میل زدیم اشتباهی در اسم انجام شده و یک حرف اشتباه خورده ولی هنوز جوابی نیومده،اما این مشکلی در تعداد مقالات من ایجاد نمیکنه درسته؟چون بقیه اسم من داخل مقالات و این مقاله مشخص هست و اشتباهی رخ داده دیگه.
    در ضمن چک کردیم اشتباه از طرف ما نبوده و درست زده بودیم اشتباه از طرف خود ادیتور بوده

در ضمن ما نمیتونیم خودمون مقاله ای که ارسال کردیم بعد از اینکه چاپ شده از خود سایت رسمی دانلود کنیم؟
    ویرایش توسط IsfTeams : July 19th, 2017 در ساعت 09:05 PM

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

آهااا،ممنونم
    نه مقاله چاپ شده کلا،و میل زدیم اشتباهی در اسم انجام شده و یک حرف اشتباه خورده ولی هنوز جوابی نیومده،اما این مشکلی در تعداد مقالات من ایجاد نمیکنه درسته؟چون بقیه اسم من داخل مقالات و این مقاله مشخص هست و اشتباهی رخ داده دیگه.
    در ضمن چک کردیم اشتباه از طرف ما نبوده و درست زده بودیم اشتباه از طرف خود ادیتور بوده

در ضمن ما نمیتونیم خودمون مقاله ای که ارسال کردیم بعد از اینکه چاپ شده از خود سایت رسمی دانلود کنیم؟
    اوهوم. نه مشکلی پیش نمیاد. توی رزومتون بیارید. یه توضیح هم میتونید بدید که توی این مقاله اسمتون اشتباه تایپ شده. معمولا مبنا در دنیای اکادمیک صداقته و حرف شما کاملا سنده!
    در مورد دسترسی به مقاله هم خیر. شما حق کپی رایت رو کامل به ژورنال دادید و برای دانلود مقاله خودتون هم مثل مقالات دیگه باید از ip های دانشگاهی که دسترسی دارن استفاده کنید. کلی سایت هم داریم که رایگان میشه ازشون مقالات بیشتر ژورنال ها رو دانلود کرد. از اونها استفاده کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

با سلام من اینجا مطالبی رو خوندم در مورد اپلود فایل اصلی بدون اشکال و جداول.عزیزان من متن راهنمای نویسنده رو با دقت ترجمه بکنید و ادم رو نگران نکنید لطفا اینجا متنی هست در یکی از ژورنالهای الزیور که نوشته:you may still provide all or some of the source files at the initial submission. Please note that individual figure files larger than 10 MB must be uploaded separately.
    یعنی اینکه شما شاید هنوز فراهم کردی همه منابع و برخی فایل ها رو در ابتدای ثبت مقاله و لطفا توجه بکنید فایلهایی که بالای 10 مکابایت هستن رو جداگانه باید اپلود بکنید.حتما دوستانی که با نرم افزارهای گرافیگی کار کردن می دونن منظورم چیه.و از طرفی 10 مگابایت خیلی زیاده .و اینو هم بگم که این مورد اختیاری هستش یعنی یجا هم میشه اپلود کرد و جداگونه هم همینطور مشکلی پیش نمیاد.خوب بالاخره اونا هم خودشون گرافیست دارن نگران نباشید.مهم تکنیکی و فنی نوشتن و نداشتن غلط گرامری در متن اصلی و جداول و تطبیق اشکال و سایر چیزهاست
    موفق باشین

Junior Member

سلام .
    من برای یه ژورنال الزویر مقاله فرستادم. از اون جائیکه برای رشته کشاورزی اصولن در کل کشور تعداد محدودی در مجلات معتبر می تونن اکسپت بگیرن لذا من خیلی ناامیدم در این زمینه. الان این مقاله رو فرستادم. ادیتور دنبال داور گشت و مقاله الان آندر رویو هست. به نظرتون محله رد شدن از دست ادیتور مرحله مهمیه؟

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط monabaran نمایش پست ها
    سلام .
    من برای یه ژورنال الزویر مقاله فرستادم. از اون جائیکه برای رشته کشاورزی اصولن در کل کشور تعداد محدودی در مجلات معتبر می تونن اکسپت بگیرن لذا من خیلی ناامیدم در این زمینه. الان این مقاله رو فرستادم. ادیتور دنبال داور گشت و مقاله الان آندر رویو هست. به نظرتون محله رد شدن از دست ادیتور مرحله مهمیه؟
    با سلام.
    بله مرحله مهمیه چون وقتی مقاله رفته دست داورا نشون میده که ادیتور مقاله شما رو حداقل یک نگاه کلی کرده و به نظرش مقاله به scope ژورنال میخوره و همچنین مقاله در نگاه کلی بدون ارزش شناخته نشده که بخواد خودش reject کنه و ارزش داوری داشته که داده دست داورا. البته از ژورنال به ژورنال فرق داره و بعضی ژورنالا ادیتورهای سخت گیرتر و بعضیا ادیتورهای بهتری دارن ولی به طور کلی عبور از مرحله with editor به under review یک قدم مثبت برای مقاله هست اگرچه قدم مهمتر و اصلی تر مرحله بعدی هست که نظر داورها رو شامل میشه.
    موفق باشید.
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

دوستان کسی هست بتونه توضیح بده که فرق الزویر با ساینس دایرکت چیه دقیقا؟
    من ممیخوام مقاله بدم باید توی کدوم سایت ثبت نام کنم؟