صفحه 59 از 61 نخستنخست ... 949505152535455565758596061 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 606

موضوع: چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

پیش فرض پاسخ : چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما مقاله تون رو باید به یکی از مجله ها سابمیت کنید، نه به سایت الزویر یا ساینس دایرکت. فرقی نمیکنه روی کدوم سایت مجله را انتخاب کنید برای یک مجله خاص هر دو به یک لینک سابمیت میرسد. کدام مجله مورد نظرتان است؟ فرمت مقاله ها را هم روی سایت مجله پیدا میکنید.
    ممنون
    من همه اینارو گشتم اصن چیزی مثه تپلیت نیست حالا با ورد یا لاتکس. فقط یه سری توضیحات داده. اصن چنین چیزی دارن؟ یه قالب ورد باشه که طبق اون کار کنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط soubasa نمایش پست ها
    ممنون
    من همه اینارو گشتم اصن چیزی مثه تپلیت نیست حالا با ورد یا لاتکس. فقط یه سری توضیحات داده. اصن چنین چیزی دارن؟ یه قالب ورد باشه که طبق اون کار کنم؟
    همه مجلات که تمپلیت ندارند. مطابق همان توضیحاتی که داده تهیه کنید.

Junior Member

من در ارسال مقاله اشتباه کردم در کاور لتر اسم ژورنال رو عوض نکردم. کسی تجربه ای داره که چه اتفاقی میفته؟ آیا قطعا ریجکت میشه؟ خواهش می کنم جواب بدید

سلام. دوستان یه سوال دارم. ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره سریع تر راهنماییم کنه. ژورنال های عضو الزویر از ایران مقاله قبول میکنن؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام. دوستان یه سوال دارم. ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره سریع تر راهنماییم کنه. ژورنال های عضو الزویر از ایران مقاله قبول میکنن؟
    سلام بله چرا قبول نکنند؟؟

سلام دوستان
    من مقالم رو آماده کردم میخوام به فرمت یکی از مجلات الزویر در بیارم ولی تمپلیت ورد این ژورنال های الزویر رو پیدا نمیکنم. کسی میدونه از کجا باید تمپلیت ورد رو پیدا کنم. مجله مورد نظر من اینه.
    https://www.journals.elsevier.com/in...energy-systems

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط soubasa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مقالم رو آماده کردم میخوام به فرمت یکی از مجلات الزویر در بیارم ولی تمپلیت ورد این ژورنال های الزویر رو پیدا نمیکنم. کسی میدونه از کجا باید تمپلیت ورد رو پیدا کنم. مجله مورد نظر من اینه.
    https://www.journals.elsevier.com/in...energy-systems
    سلام اگر الگوي خاصي نگذاشته تك ستونه با فاصله خطوط دابل با فونت 11 يا 12 مقاله را تايپ كنيد فقط فرمت مراجع جورنال و نكاتي كه در راهنماي نويسندگان مجله ذكر شده را رعايت كنيد. موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    سلام اگر الگوي خاصي نگذاشته تك ستونه با فاصله خطوط دابل با فونت 11 يا 12 مقاله را تايپ كنيد فقط فرمت مراجع جورنال و نكاتي كه در راهنماي نويسندگان مجله ذكر شده را رعايت كنيد. موفق باشيد
    ممنون از پاسختون. آخه اصن هیچ چیزی راجع به اندازه فونت ننوشته. نه این ژورنال بلکه همه ژورنال ها. ژورنال های دیگه هم بررسی کردم. یعنی شما میگید من تک ستونه درست کنم بعد اونا خودشون دو ستونه میکنن؟ آخه تمام مقالات این ژورنال دو ستونه هست

دوستان کسی اینجا هست منو راهنمایی کنه؟
    من یه مقاله اماده کردم واسه الزویر ژورنال زیر. اما نه تمپلیتی داده و نه توی توضیحات راهنمای نویسندگان اطلاعاتی درباره اندازه فونت ها داده. کلا چه جوریه. اونا خودشون موقع چاپ فرمت رو درست میکنن؟
    من الان میخوام شکل های مقاله رو تنظیم کنم اگه بعدا فونتش بخواد عوض بشه همه چی بهم میریزه. لطفا راهنمایی کنید

ژورنال مورد نظر: https://www.journals.elsevier.com/in...energy-systems

دوستان عزیز برقی که تجربه چاپ مقاله توی ژورنال های الزویر رو دارن لطفا کمک کنن

این الزویر چرا هیچ تمپلیت مشخصی نداره. من که واقعا گیج شدم توی راهنمای نویسندگان هم نه سایز فونت رو نوشته نه چیزی دیگه فقط نامبرینگ و رفرنس رو نوشته. یه سوال مهم دارم اینکه ما باید مقاله رو فقط دو ستونه آماده کنیم و بفرستیم و نیازی نیست که حتما شکل و شمایل مقالات ژورنال مورد نظر رو داشته باشه؟ ینی اونا خودشون اون بنرهای توی مقاله رو میچسبونن و خودشون بعد از پذیرش درست میکنن؟ من که گیج شدم