صفحه 6 از 61 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 606

موضوع: چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

Member

پیش فرض پاسخ : چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط studentz نمایش پست ها
    سلام

1. تک ستونی بفرستید. در Guide for Authors نوشته The text should be in single-column format. نمی دونم دو ستونی بفرستید چی میشه.

2. نه، د رهمون فایلی که متن مقاله هست، بعد از عنوان مقاله اسم و مشخصات نویسنده ها را بیارید

3. فوت نوت ها را در مقاله با Arabic numbers پشت سر هم شماره گذاری کنید ، اگر از word برای نوشتن مقاله استفاده کردید، در خود ورد یک امکان برای قرار دادن فوت نوت هست که از اون میتونید استفاده کنید. و یا جای فوت نوت ها را در متن مشخص کنید و فوت نوت ها را به صورت جداگانه در آخر مقاله بعد از رفرنس ها بیارید

4. شکل ها را به صورت تک تک در فایل های جداگانه باید بفرستید، اسم شکل ها را مثلا Fig.1 قرار بدید.برای کیفیت و دیگر توضیحات هم اینجا و فایل pdf آن را حتماً مطالعه نمایید. عکس ها خوب نباشن، داورها ایراد میگیرن و باید رفع بشه.

5. نه .

6. توضیح عکس ها نباید همراه عکس ها باشه و باید در فایل جداگانه باشه. توضیحات عکس ها میتونه در اخر مقاله پس از رفرنس ها بیاد. بعضی از سیستم ها جداگانه باید فرستاده بشه.. من تو این ژورنال نفرستادم و بنابراین مطمئن نیستم. خودتون موقع فرستادن متوجه میشید.

7. نه

8. نمی دونم، من همچین پیامی نگرفتم. شما باید مراجع را طبق اینجا تنظیم کنید و در آخر متن مقاله بیارید.

وقتی ثبت نام کردید، و مشخصات نویسنده ها را قرار دادید. تو یک صفحه تک تک فایل ها را آپلود می کنید. که خودتون انتخاب می کنید، مثلا ,Highlights ، Manuscript، Figures،Tables، اسم داورهای انتخابی و ... .بعد یک Pdf از فایل هایی که فرستادید، درست میشه و بهتون ایمیل میاد که pdf را تایید کنید. Pdf هم شامل متن مقاله و بعد شکل های آپلود شده و بعد جداول هست. اگر تایید کردید فرستاده میشه، وگرنه فرستاده نمیشه، پس اگر مشکلی بود میتونید از دوباره فایل ها را بفرستید

موفق باشید

سلام دوست عزیز.
    از اینکه به تمام سوالاتم اینقدر کامل و با حوصله جواب دادین بسیار ممنونم.

1. من این پیغامی را که برای رفرنس هام داده, آپلود کردم. خودم فکر می کنم با این وضعیت هم تایید رو بزنم شاید مشکلی پیش نیاد. میشه شما هم نظرتون رو بگین.
    2.من نه highlight و نه اسم داورهای انتخابی و نه video data را ندارم. به نظرتون ایرادی داره؟؟؟؟
    3. و اینکه من عکس ها و توضیحات رو در یک فایل word گذاشتم و pdf اشون کردم. جدا جدا شون کنم یعنی؟

مرسی.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط sharizonas نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    از اینکه به تمام سوالاتم اینقدر کامل و با حوصله جواب دادین بسیار ممنونم.

1. من این پیغامی را که برای رفرنس هام داده, آپلود کردم. خودم فکر می کنم با این وضعیت هم تایید رو بزنم شاید مشکلی پیش نیاد. میشه شما هم نظرتون رو بگین.
    2.من نه highlight و نه اسم داورهای انتخابی و نه video data را ندارم. به نظرتون ایرادی داره؟؟؟؟
    3. و اینکه من عکس ها و توضیحات رو در یک فایل word گذاشتم و pdf اشون کردم. جدا جدا شون کنم یعنی؟

مرسی.
    سلام

1. مطمئن نیستم

2. highlight و video data را حتما نخواسته، اختیاری است :Highlights are optional and should be submitted in a separate file in the online submission system.

3. نباید عکس ها را در یک فایل بذارید، باید فایل عکس ها را طبق راهنما آماده کنید و جدا جدا بفرستید، نوشته Submit each figure as a separate file.

همون طور که در شکل زیر نشان داده شده، موقع آپلود فایل ها در قسمت Item انتخاب می کنید ، مثلا Figure(s و بعد ابتدا Fig.1 را آپلود می کنید و بعد اگر شکل دیگری داشتید باز انتخاب می کنید Figure (s و شکل Fig.2 را آپلود می کنید و همین طور به ترتیب.

Untitled.png

موفق باشید
    ویرایش توسط studentz : September 7th, 2012 در ساعت 03:44 PM
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

سلام.
    کسی template مربوط به مقاله های elsevier رو داره؟میخوام بدونم فرمت به چه صورته واسه ارسال؟کسی در مورد ژورنال Applied soft computing(elsevier?( اطلاعاتی داره؟ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

یه سوال دیگه، آیا در ژورنالهایی مثل ژورناهای elsevier برای رفرنس دادن باید حتما از نرم افزار خاصی مثل end note استفاده کرد؟؟؟چطور هست کار کردن باهاش؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکتری برق دانشگاه وسترن اونتاریو

نقل قول نوشته اصلی توسط shekoofedd نمایش پست ها
    سلام.
    کسی template مربوط به مقاله های elsevier رو داره؟میخوام بدونم فرمت به چه صورته واسه ارسال؟کسی در مورد ژورنال Applied soft computing(elsevier?( اطلاعاتی داره؟ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام
    اکثر ژورنالهای elsevier هیچ template خاصی ندارن
    من واسه این ژورنال مقاله سابمیت نکردم ولی همه اون چیزی که نیاز دارین در این لینک هست
    http://www.elsevier.com/wps/find/jou...uctions#N10CFF
    اون چیزی که از این لینک دستگرم شد اینه که کافیه مقاله رو به صورت تک ستونی بنویسید.
    برای نوشتن مراجع هم نیاز به هیچ نرم افزاری نسیت. در انتهای فایل مقاله می تونید مراجع رو وارد کنید
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mfaieghi نمایش پست ها
    سلام
    اکثر ژورنالهای elsevier هیچ template خاصی ندارن
    من واسه این ژورنال مقاله سابمیت نکردم ولی همه اون چیزی که نیاز دارین در این لینک هست
    http://www.elsevier.com/wps/find/jou...uctions#N10CFF
    اون چیزی که از این لینک دستگرم شد اینه که کافیه مقاله رو به صورت تک ستونی بنویسید.
    برای نوشتن مراجع هم نیاز به هیچ نرم افزاری نسیت. در انتهای فایل مقاله می تونید مراجع رو وارد کنید
    موفق باشید
    ممنون از پاسختون. داخل ورد هم باشه پس مشکلی نیست؟این latex رو نفهمیدم چیه

Junior Member khalaj_zoho آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران دانشگاه تهران

سلام دوستان. من یه پیشنهاد دارم. اگه هم قبول ندارین لااقل نظری دلیلی چیزی بنویسین. من هم از اونایی هستم که اولین مقالم رو دارم می دم. طبیعی هست که نگران باشم که نکنه تو نحوه ارسال کردن و فرمت فایل ها و ... اشتباهی کرده باشم. پیشنهادم اینه که دوستانی که تجربه های موفقی ازقبول شدن مقالشون داشتن فایل های اولیه شون رو (مثل متن اصلی و عکس و...) دقیقا به همون شکلی که سابمیت کردن، یه جایی آپلود کنن. حالا اگه ممکنه از لحاظ کپی رایت مشکلی ایجاد بشه، خب، بعضی از عکس ها رو حذف کنید و بعضی جاهای متنتون رو هم حذف کنید. این جوری پاسخ خیلی از سوالهامونو راحت تر می فهمیم. ممنونم از توجهتون.
    اگر چه هر ژورنالی یه قانونی برای خودش قائله ولی فکر می کنم در خیلی از موارد اساسی شبیه هم باشن.
    ویرایش توسط khalaj_zoho : September 18th, 2012 در ساعت 03:36 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط khalaj_zoho نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یه پیشنهاد دارم. اگه هم قبول ندارین لااقل نظری دلیلی چیزی بنویسین. من هم از اونایی هستم که اولین مقالم رو دارم می دم. طبیعی هست که نگران باشم که نکنه تو نحوه ارسال کردن و فرمت فایل ها و ... اشتباهی کرده باشم. پیشنهادم اینه که دوستانی که تجربه های موفقی ازقبول شدن مقالشون داشتن فایل های اولیه شون رو (مثل متن اصلی و عکس و...) دقیقا به همون شکلی که سابمیت کردن، یه جایی آپلود کنن. حالا اگه ممکنه از لحاظ کپی رایت مشکلی ایجاد بشه، خب، بعضی از عکس ها رو حذف کنید و بعضی جاهای متنتون رو هم حذف کنید. این جوری پاسخ خیلی از سوالهامونو راحت تر می فهمیم. ممنونم از توجهتون.
    اگر چه هر ژورنالی یه قانونی برای خودش قائله ولی فکر می کنم در خیلی از موارد اساسی شبیه هم باشن.
    دو مساله مهم وجود داره که باید بهش توجه کنین، اول اینکه خب مقاله ای که هنوز چاپ نشده رو هیچکس به باباش هم نمیده چه برسه به اینکه اون رو تو سایتی مثل این قرار بده چون فقط نتایج نیست ایده . نحوه نگارش هم خیلی مهمه. در ثانی مقاله ای که فرستاده میشه به الزویر و کلا تمامی ژورنالهائی که برای دسترسی به اون باید پول پرداخت بشه اخلاقا و قانونا هیچ کسی حق انتشار اون رو جز ژورنال نداره من حتی استاتید معتبرترین دانشگاههای ایران رو دیدم که مقاله خودشون رو یه جائی آپلود کردن و توی صفحه خودشون قرار دادن که کاملا اشتباه و غیرقانونی هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکتری برق دانشگاه وسترن اونتاریو

سلام
    پبش تر از اساتید ایرانی، من اساتید بسیار معروف خارجی رو سراغ دارم که نسخه پیش نویس (و نه نسخه چاپ شده) مقالات رو تو سایتشون گذاشتن...
    من نسخه ای از مقاله ام رو که سابمیت کرده بودم رو می خوام در سایت آپلود کنم ولی اینجا امکان پیوست کردن فایل نیست. چطور میشه این کار رو انجام داد؟

Junior Member khalaj_zoho آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadkarimi نمایش پست ها
    دو مساله مهم وجود داره که باید بهش توجه کنین، اول اینکه خب مقاله ای که هنوز چاپ نشده رو هیچکس به باباش هم نمیده چه برسه به اینکه اون رو تو سایتی مثل این قرار بده چون فقط نتایج نیست ایده . نحوه نگارش هم خیلی مهمه. در ثانی مقاله ای که فرستاده میشه به الزویر و کلا تمامی ژورنالهائی که برای دسترسی به اون باید پول پرداخت بشه اخلاقا و قانونا هیچ کسی حق انتشار اون رو جز ژورنال نداره من حتی استاتید معتبرترین دانشگاههای ایران رو دیدم که مقاله خودشون رو یه جائی آپلود کردن و توی صفحه خودشون قرار دادن که کاملا اشتباه و غیرقانونی هست.
    سلام ممنون از پاسختون. تمام این چیزایی رو که گفتین من قبول دارم. من که نگفتم مقاله آماده سابمیت رو بذارین. نمی دونم شاید بد نوشتم. من فقط گفتم که مقاله ای رو که قبلا تونستید چاپ کنید(تجربه های موفق که عرض کردم) رو بذارین.
    در مورد اینکه نباید تو وب مقاله اکسپت شده ای رو گذاشت خدمتون عارض هستم که بله صد البته تو هر ژورنالی این رو قید کردن. ولی دقت کنین این کار زمانی غیر اخلاقی هست که یارو مقاله رو در جایی( مثل صفحه شخصی یک استاد) بذاره که هرکسی به اون نویسنده و صفحش بره بتونه مقالاتشو دانلود کنه و یا زمانی که با اسم اصلی مقاله تو وب بذاره که بشه با موتورهای جست و جو اون رو پیدا کرد. حالا شما به من بگو که یکی که دنبال مقاله ای هست که اتفاقا شما فایل های اصلیشو برای ما (مثلا) گذاشتی تو این سایت و اسم فایل های اصلی هم ربطی به اسم مقاله نداره، چه طور می تونه پیداش کنه که خدای نکرده خدای نکرده(!!!!) مورد غیر اخلاقی رخ نده.
    فکر می کنم که تقصیر منه که بد نوشتم. من پستم رو اصلاح می کنم تا برای کس دیگه ای سوء تفاهم پیش نیاد.
    اما خودمونیم بدجوری ما رو (...) فرض کردیا.
    ویرایش توسط khalaj_zoho : September 19th, 2012 در ساعت 09:23 PM