صفحه 60 از 61 نخستنخست ... 10505152535455565758596061 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 606

موضوع: چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soubasa نمایش پست ها
    دوستان عزیز برقی که تجربه چاپ مقاله توی ژورنال های الزویر رو دارن لطفا کمک کنن

این الزویر چرا هیچ تمپلیت مشخصی نداره. من که واقعا گیج شدم توی راهنمای نویسندگان هم نه سایز فونت رو نوشته نه چیزی دیگه فقط نامبرینگ و رفرنس رو نوشته. یه سوال مهم دارم اینکه ما باید مقاله رو فقط دو ستونه آماده کنیم و بفرستیم و نیازی نیست که حتما شکل و شمایل مقالات ژورنال مورد نظر رو داشته باشه؟ ینی اونا خودشون اون بنرهای توی مقاله رو میچسبونن و خودشون بعد از پذیرش درست میکنن؟ من که گیج شدم
    اغلی مجلات تمپلت خاصی نمی گذارند مقاله را تک ستونه با فاصله خطوط دابل تایپ و ارسال کنید. بعد از پذیرش توسط تایپیستهای مجله خودشان مقاله را به فرمت مجله شان در می آورند. البته مجلات خاصی هستند که تمپلت دارند که مجبور می کنند از اول در تمپلت خودشان بنویسید که درصد کمتری از مجلات را شامل می شوند.

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوالی داشتم از خدمتتون. من میخوام توی ژورنال international communications in Heat and Mass Transfer مقالم رو چاپ کنم. ولی برخلاف خیلی ژورنال های دیگر الزویر، این ژورنال از سیستم ایوایز برای سابمیت برخوردار نیست. در واقع هیچ سیستمی نداره. میخواستم بدونم برای سابمیت تو این مقاله باید چیکار کنم؟ حتی اگر سابمیت کردم، برای مشاهده status مقاله تو این ژورنال ها باید چیکار کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mostanad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوالی داشتم از خدمتتون. من میخوام توی ژورنال international communications in Heat and Mass Transfer مقالم رو چاپ کنم. ولی برخلاف خیلی ژورنال های دیگر الزویر، این ژورنال از سیستم ایوایز برای سابمیت برخوردار نیست. در واقع هیچ سیستمی نداره. میخواستم بدونم برای سابمیت تو این مقاله باید چیکار کنم؟ حتی اگر سابمیت کردم، برای مشاهده status مقاله تو این ژورنال ها باید چیکار کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام
    برای سابمیت مقاله باید به ادیتور ژورنال مقاله رو ایمیل کنید. برای همین راهی برای مشاهده وضعیت مقاله وجود نداره. باید منتظر بمونید تا جواب پذیرش یا ریجکت شدن مقاله تون رو ادیتور براتون بفرسته. مدت زمان متوسط داوری این ژورنال فکر میکنم حدود 3 ماهه. بستگی به سطح مقاله تون هم داره.

Junior Member

سلام به دوستان
    من میخوام مقالم که در مورد ژنتیک هست در یکی از مجلات Elsevier ارسال کنم ، یک مفهوم هست که علیرغم جستجویی که انجام دادم در ساختار سایت های مرتبط به Elsevier متوجه نمیشم:
    صفحه اول ژورنال نوشته Supports Open Access و وقتی به این صفحه میریم 2 حالت Gold open access و Green open access داره که واسه Gold نوشه USD 280 گویا هزینه داره

بعنوان مثال این ژورنال :
    https://www.journals.elsevier.com/mo...and-metabolism

من میخوام نشریه پولی نباشه و هزینه ای پرداخت نکنم ، چون اکثر ژورنال هایی که پیدا کردم در elsevier همین داستن طلایی و سبز رو دارن ، دوستان لطفا میکنن یک توضیحی رو بگن که من از مجا مطمئن بشم این نشریه پولی نیست؟

سلام من مقاله ای برای یک زورنال الزویر فرستادم بعد از ریوایز متاسفاننه رد شد آیا بعد از یه کم تغییرات میتونم دوباره به همون ژورنال الزویر همون مقالم رو بفرستم؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shaparak95 نمایش پست ها
    سلام من مقاله ای برای یک زورنال الزویر فرستادم بعد از ریوایز متاسفاننه رد شد آیا بعد از یه کم تغییرات میتونم دوباره به همون ژورنال الزویر همون مقالم رو بفرستم؟
    سلام این کار توصیه نمی شود بعد از اصلاحات برای مجله ای دیگر آنرا ارسال کنید

سلام دوستان
    لطفا راهنماییم بفرمایین دوستان
    من در مجله sleep health میخوام مقاله سابمیت کنم ولی هرچی راهنمای نویسندگان (https://www.elsevier.com/journals/sl...de-for-authors) رو خوندم چیزی در مورد فونت و... ننوشته ممنون میشم بهم بگین سایز و نوع فونت متن و تیتر هارو چی بزارم؟
    و اینکه جدول داخل متن اصلی نزارم و فقط در فایل جداگاه باشه؟

Junior Member

با سلام.
    من یه مقاله در زمینه سازه و ژئوتکنیک دارم و میخوام تو یکی از مجلات الزویر سابمیتش کنم.
    از کجا بدونم مجله ای که مد نظرم هست رایگان هست یا پولی؟
    و اینکه کسی میدونه تو این زمینه چه مجلاتی ایمپکت حدود 1.5 دارن و رایگان هستن؟

Junior Member

سلام دوستان
    عرضم به خدمتتون بنده یه مقاله واسه یکی از ژورنال های خیلی تاپ الزیویر فرستادم بعد از حدود دو ماه رفت under review ولی الان حدود 11 ماه از under review بودنش میگذره ولی متاسفانه هنوز استاتوس تغییر نکرده. حدود دو ماه پیش یه ایمیل زدم به ادیتور که چرا ایندر داوری طول کشیده و اگه امکانش هست یه آپدیتی از روند داوی مقاله در اختیارم بذاره ولی هیچ جوابی دریافت نکردم. الان دوباره که یعنی دو ماه از ایمیل قبلی میگذره یه ایمیل تقریبا هارش زدم بهش و گفتم که اگه تا یک هفته دیگه جواب ندن withdraw میکنم. باز هم ایمیل رو جواب ندادن. اگه کسی تجربه مشترکی در این رابطه داره ممنون میشم یه راهنمایی به ما بده و اینکه اگه تا یه هفته دیگه جواب نده اگه بفرستم واسه یه ژورنال دیگه مشکلی پیش نمیاد؟ ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط nights نمایش پست ها
    سلام دوستان
    عرضم به خدمتتون بنده یه مقاله واسه یکی از ژورنال های خیلی تاپ الزیویر فرستادم بعد از حدود دو ماه رفت under review ولی الان حدود 11 ماه از under review بودنش میگذره ولی متاسفانه هنوز استاتوس تغییر نکرده. حدود دو ماه پیش یه ایمیل زدم به ادیتور که چرا ایندر داوری طول کشیده و اگه امکانش هست یه آپدیتی از روند داوی مقاله در اختیارم بذاره ولی هیچ جوابی دریافت نکردم. الان دوباره که یعنی دو ماه از ایمیل قبلی میگذره یه ایمیل تقریبا هارش زدم بهش و گفتم که اگه تا یک هفته دیگه جواب ندن withdraw میکنم. باز هم ایمیل رو جواب ندادن. اگه کسی تجربه مشترکی در این رابطه داره ممنون میشم یه راهنمایی به ما بده و اینکه اگه تا یه هفته دیگه جواب نده اگه بفرستم واسه یه ژورنال دیگه مشکلی پیش نمیاد؟ ممنونم
    سلام،
    متاسفانه همینطوریه خیلی نمیشه کاریش کرد! یا باید withdraw کنیم یا صبر! البته از این طولانی تر هم دیدم که جواب ندادند و بعدش ریجکت کردند (بعد از 13ماه)
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die
    We're warriors , Warriors of the world