صفحه 8 از 61 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 606

موضوع: چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

دوستان سلام
    کسی میتونه در مورد پیدا کردن potential referees کمکم کنه؟؟ باید 3 نفر رو معرفی کنم, اما نمیدونم چه کسی رو؟ من اولین بارمه میخوام سابمیت کنم.
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکتری برق دانشگاه وسترن اونتاریو

نقل قول نوشته اصلی توسط Bufalo نمایش پست ها
    دوستان سلام
    کسی میتونه در مورد پیدا کردن potential referees کمکم کنه؟؟ باید 3 نفر رو معرفی کنم, اما نمیدونم چه کسی رو؟ من اولین بارمه میخوام سابمیت کنم.
    مرسی
    سلام
    همون بالا توضیح رو نوشته بودم دوست عزیز. اینجا کپی می کنم:
    برای اینکار سه تا از مراجع که ازشون استفاده کردین رو انتخاب کنید و آدرس ایمیل نویسنده اصلی مقاله رو به ژورنال بدین. این افراد نباید با شما هم دانشگاه باشن و ترجیحاً اون ها رو از کشورهای مختلف انتخاب کنید. وقتی که این اسامی رو اعلام می کنید ازتون پرسیده میشه که چرا این فرد رو پیشنهاد میدید؟ برای اون بنویسید:
    Because he or she is corresponding author of ... which is one of references of the current manuscript
    در کل حتی این کار هم خیلی فرمالیته هستش معمولا خودشون کلی داور دارن. این رو به این خاطر می پرسن که شاید یه مقاله با موضوع کاملا متفاوت بهشون برسه که داور واسش پیدا نکنن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نکات فنی در پروسه ارسال مقالات به ژورنال های Elsevier

سلام دوستان مطالبی که اینجا گذاشتید خیلی مفید بود. ممنونم. من هم چند سوال دارم:
    1 اگر شکل هایی که برای ژورنال attach می کنیم چند قسمتی بود یعنی مثلا fig.1a, fig.1b باید چکار کرد؟ باید قسمت a,b را مشترکا در یک فایل ذخیره کرد؟
    2 برای توضیح عکس ها در این حالت چکار باید کرد؟
    3 وقتی عکس ها را attach می کنم بعضی از عکس ها در انتها fail می شوند چون size عکس مناسب نیست و خیلی کوچک است برای اصلاح آن باید چکار کنم؟

Junior Member

سلام دوستان
    در الزویر اینکه زده figure caption باید در آخر مقاله آورده بشه یعنی چی؟ من نفهمیدم آخر عکسها و جداول باید تو خود متن اصلی مقاله باشه یا نه؟ یه سوال دیگه ، graphical abstractionسایزش چقدر باید باشه؟ لطفا یکم واضح واسم توضیح بدید مرسی

What about figure captions?
    There are a few ways to submit figure captions with your EES
    submission.
    1. If the journal provides for a submission item type called
    Figure Caption, submit your caption here in the form of a text
    file.
    2. If there is no submission item type provided for Figure
    Caption, you should list your figure captions at the end of your
    manuscript text file

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shekoofedd نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در الزویر اینکه زده figure caption باید در آخر مقاله آورده بشه یعنی چی؟ من نفهمیدم آخر عکسها و جداول باید تو خود متن اصلی مقاله باشه یا نه؟ یه سوال دیگه ، graphical abstractionسایزش چقدر باید باشه؟ لطفا یکم واضح واسم توضیح بدید مرسی

What about figure captions?
    There are a few ways to submit figure captions with your EES
    submission.
    1. If the journal provides for a submission item type called
    Figure Caption, submit your caption here in the form of a text
    file.
    2. If there is no submission item type provided for Figure
    Caption, you should list your figure captions at the end of your
    manuscript text file
    سلام دوست عزیز
    منم مثل شما تازه واردم. تازه به هزار زحمت یه مقاله فرستادم الزویر! نباید عکس ها رو تو متن بیاری فقط در انتهای مقاله figure caption ها رو به ترتیب بنویس. بعد باید عکس ها رو به طور جدگانه با فرمتی tiff.* یا eps.* تهیه کنی. اسم فایل هر عکس رو هم شماره اون شکل می ذاری. مثلا Fig1.tiff و هر شکل رو به صورت جداگانه آپلود میکنی. خود سایت تو پی دی افی که از کارت تهیه می کنه همه شکل ها رو به انتهای مقاله ات اضافه می کنه بعد از شما می پرسه که خوبه یا نه اگه خوب نبود می تونی تغییرش بدی.کافیه یک بار امتحان کنی و پی دی افی که الزویر تهیه میکنه رو ببینی اون وقت همه چی دستت میاد
    سوال دومت رو نمی دونم
    منظور از متنی که نوشتی هم اینه که : توی بعضی از ژورنال ها علاوه بر manuscript,figure,table گفته figure caption هم میخاد در اون صورت به جای این که figure caption رو در انتها بنویسی تو یه فایل جداگانه می نویسی و به صورت جداگانه آپلود می کنی.

Junior Member

دوستان کسی در مورد springer اطلاعی داره؟ مقاله من برای اسپرینگر پذیرفته شده حالا باید فرمتشو مطابق instruction to author تهیه کنم. اونطور که فهمیدم باید عکس ها و جدول ها رو جدا آپلود کنم اما بعضی قسمت ها من رو به شک میندازه مثلا:
    Electronic Figure Submission

• Name your figure files with "Fig" and the figure number, e.g., Fig1.eps.

Figure Placement and Size

• When preparing your figures, size figures to fit in the column width.
    • For most journals the figures should be 39 mm, 84 mm, 129 mm, or 174 mm wide and not higher than 234 mm.

آخرش شکل ها رو باید توی متن بیارم یا آخرش؟؟؟؟؟ جدول ها چطور؟ توی templateی که خودش داده یه قیمت در مورد کشیدن جدول هست در حالی که توی سایت ژورنال یه قسمت برای آپلود جدول هست \ال من چیکار باید کنم؟

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط pierz نمایش پست ها
    دوستان کسی در مورد springer اطلاعی داره؟ مقاله من برای اسپرینگر پذیرفته شده حالا باید فرمتشو مطابق instruction to author تهیه کنم. اونطور که فهمیدم باید عکس ها و جدول ها رو جدا آپلود کنم اما بعضی قسمت ها من رو به شک میندازه مثلا:
    Electronic Figure Submission

• Name your figure files with "Fig" and the figure number, e.g., Fig1.eps.

Figure Placement and Size

• When preparing your figures, size figures to fit in the column width.
    • For most journals the figures should be 39 mm, 84 mm, 129 mm, or 174 mm wide and not higher than 234 mm.

آخرش شکل ها رو باید توی متن بیارم یا آخرش؟؟؟؟؟ جدول ها چطور؟ توی templateی که خودش داده یه قیمت در مورد کشیدن جدول هست در حالی که توی سایت ژورنال یه قسمت برای آپلود جدول هست \ال من چیکار باید کنم؟
    سلام دوست عزیز

در مورد شکل ها، این قسمت هایی که شما قرار دارید، اشاره ای به چگونگی ارسال شکل نداره. خط اول نوشته، شکل ها را چطوری نام گذاری کنید، مثلاً فایل شکل اول را به صورت Fig1. نام گذاری کنید. که البته این نام گذاری به این معنی هست که شکل ها را باید جداگانه آپلود کنید، وگرنه نمیگفت نام گذاری کنید.

قسمت دوم هم سایز شکل را مشخص کرده.، اندازه پهنا و ارتفاع شکل را هم معلوم کرده. اگر شکل را در مقاله insert کنید، باید سایز آن از مقدار تعیین شده بیشتر نشه، طوریکه نیازی به تنظیم مجدد نداشته باشه.

در مورد شکل ها و جدول ، بعضی از ژورنال ها خودشون میگن، شکل ها و جدول ها را در متن قرار بدید، و در عین حال، فایل اصلی شکل ها و جدول ها را هم جداگانه بفرستید. در مورد ژورنال مورد نظر شما، نمی دونم چطوری هست. تو راهنمای نویسندگان باید نوشته باشه. اگر هم شک دارید، میتونید ایمیل بزنید و بپرسید.

موفق باشید.
    ویرایش توسط studentz : October 11th, 2012 در ساعت 09:29 PM
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Junior Member

سلام.ببخشید من میخواستم یه مقاله واسه الزویر بفرستم ولی قسمت آبلود فایلش گیج شدم
    1-منظورش از فابل suggested reviewer دقیقا چی هست؟دقیقا باید چی رو آپلود کنم؟؟؟
    2-منظورش از فابل manucscript دقیقا چی هست؟اصل فایل ورد رو ارسال کنم؟اسم نویسنده ها رو حذف کنم؟جدول ها و شکل ها رو حذف کنم؟اگه باید حذف کنم باید بنویسم here insert fig.1 یا نه؟
    3-فایل عکس ها که جداگانه میفرستم باید دارای زیرنوسش باشه؟
    دوستان ممنون میشم اگه راهنمایی کنن.فقط من یه کم عجله دارم
    سپاس

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط minbashi نمایش پست ها
    سلام.ببخشید من میخواستم یه مقاله واسه الزویر بفرستم ولی قسمت آبلود فایلش گیج شدم
    1-منظورش از فابل suggested reviewer دقیقا چی هست؟دقیقا باید چی رو آپلود کنم؟؟؟
    2-منظورش از فابل manucscript دقیقا چی هست؟اصل فایل ورد رو ارسال کنم؟اسم نویسنده ها رو حذف کنم؟جدول ها و شکل ها رو حذف کنم؟اگه باید حذف کنم باید بنویسم here insert fig.1 یا نه؟
    3-فایل عکس ها که جداگانه میفرستم باید دارای زیرنوسش باشه؟
    دوستان ممنون میشم اگه راهنمایی کنن.فقط من یه کم عجله دارم
    سپاس
    سلام

در مورد suggested reviewer این ویدئو آموزشی خود الزویر را نگاه کنید و همچنین لینک های زیر

http://support.elsevier.com/app/answ...gest-reviewers

http://support.elsevier.com/app/answ...st%20Reviewers

http://support.elsevier.com/app/answ...lect-reviewers

http://support.elsevier.com/app/answ...reviewers-tool

به سوالات دیگر در همین تاپیک پاسخ داده شده است.

موفق باشید
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Junior Member

سلام.ممنون از راهنماییتون
    من تمام این پست ها رو خوندم ولی دقیقا متوجه نشدم جای خالی شکلها در فایل اصلی چی باید بنویسم؟
    باید همون زیرنویس شکل رو نوشت؟؟؟