صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 148

موضوع: مهندسی صنایع در آلمان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسی صنایع در آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    نخیر ! با آزاد هم مشکلش خیلی وقته بر طرف شده ! من خودم با لیسانس دانشگاه آزاد فوق در یک دانشگاه خوب آلمان برای MBA پذیرش گرفتم !
    ببخشید میخواستم بپرسم برای پذیرش MBA چه مدارکی داشتیو و چه دانشگاهی هستی و شهریه و ایناش و بپرسم.اگه لطف کنی کمک کنی ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    نخیر ! با آزاد هم مشکلش خیلی وقته بر طرف شده ! من خودم با لیسانس دانشگاه آزاد فوق در یک دانشگاه خوب آلمان برای MBA پذیرش گرفتم !
    ببخشید میخواستم بپرسم برای پذیرش MBA چه مدارکی داشتیو و چه دانشگاهی هستی و شهریه و ایناش و بپرسم.اگه لطف کنی کمک کنی ممنون میشم.

Junior Member

سلام
    من الان 4ترم صنایع خوندم توی دانشگاه غیرانتفاعی قم با معدل 16
    میخواستم بدونم الان تلاشمو کنم برای مکاتبه با دانشگاه های آلمان یا لیسانسمو بگیرم بعدش مکاتبه کنم
    ممنون میشم جواب بدید

سلام به همه. خسته نباشید. میخواستم بدونم برای رشته مهندسی صنایع به زبان انگلیسی چه دانشگاه هایی تو آلمان وجود داره؟ ممنون میشم جواب بدین

سلام
    اگه جابی پیدا کردین بمنم اطلاع بدین ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar96 نمایش پست ها
    سلام
    من الان 4ترم صنایع خوندم توی دانشگاه غیرانتفاعی قم با معدل 16
    میخواستم بدونم الان تلاشمو کنم برای مکاتبه با دانشگاه های آلمان یا لیسانسمو بگیرم بعدش مکاتبه کنم
    ممنون میشم جواب بدید

شما بهترین کاری الان میتونی بکنی اینه که زبان المانی بخونی و معدلت رو بالا نگهداری ترم اخر دانشگاه که رسیدین کارای اپلای کردنتون رو شروع کنید

Junior Member

بنظرتون با معدل 16 و ایلتس 6.5 و 6 ماه سابقه کار و داشتن یک مقاله ی ISI هم نمیتونه کمکی توی گرفتن فاند از دانشگاه های آلمان کنه؟

Junior Member

سلام دوستان
    برای ارشد رشته ای که بشه با لیسانس صنایع توش اقدام کرد و بازار کار مناسبی تو خود آلمان داشته باشه چ چیزی رو پیشنهاد میکنید؟؟
    البته می خوام این واقعیت رو هم در نظر بگیریم که تو اکثر رشته های مدیریتی، روابط عمومی و توانایی کلامی تاثیر زیادی تو موفقیت شغلی داره. این برای منی که تازه میخوام آلمانی یاد بگیرم یه نقطه ضعف بزرگه. برای همین ترجیح میذم تو یه رشته ای که بیشتر فنی باشه تا اینکه مدیریتی درس بخونم.
    موندن تو آلمان و کار پیدا کردن اونجا برام خیلی مهمه.
    خودم از دانشگاه دولتی با معدل 14.70 سال 91 فارغ التحصیل شدم و سه سال سابقه کار کنترل پروژه دارم، 28 سال سنمه و بیشتر گرایش به ساختمان و تاسیسات دارم تا صنایع اما رشته ارشدم رو فقط با توجه به این نکته که بتونم آلمان کار پیدا کنم و موندگار بشم میخوام انتخاب کنم.
    ممنون ازتون

Junior Member

سلام دوستان من دو سال دیگه قصد اپلای دارم . الان نتایج ارشد اومده . میخواستم ببینم که لجستیک خوارزمی رو انتخاب کنم یا بهینه الزهرا؟ تا برای اپلای ام بهتر باشه

Junior Member

سلام
    من اطلاعات راجع به منهدسی صنایع در آلمان اینکه چه موضوعاتی اونجا کار میشه در این رشته کمک می خواستم. میشه کسی که برای PHD اقدام کرده یا اطلاعات داره کمکم کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)