صفحه 2 از 15 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 148

موضوع: مهندسی صنایع در آلمان

پیش فرض پاسخ : مهندسی صنایع در آلمان

سلام
    والا چرا تو ایران این کارا افت داره با اینکه اونجا انجام این کارها مخصوصا برای ما ایرانی ها سخت هست ولی لااقل چیز غیر عادی نیست در نهایت میشه باش کنار اومد،شاید با من موافق باشید که پیدا کردن کار مناسب در ایران به خیلی چیزها مثل پارتی و ... بستگی داره که ما نداریم،تازه بعد مگه چقدر به ادم میدن!متاسفانه زبان انگلیسیم در حدی نیست که مدرکش رو داشته باشم یا بتونم تو این چند ماه بگیرم،المانی هم تا اخر تابستان میرسم به دیپلم،البته میدونید که با این مقدار هم میشه رفت(اگر بخوان ویزا بدن)مهم اینه که اونجا DSH رو بتونی بگیری.
    برای کسی که پول نداره هم موندن سخته و هم رفتن همه میدونن هیج جای دنیا نمیشه مثل ایران راحت پول در اورد و مالیات نداد،حتما اگر منم جزو این ادمها بودم فکر رفتن رو هم نمیکردم.
    من چون مدارک مورد نیاز فارغ التحصیلیم هنوز آماده نیست فعلا اقدامی در این زمینه نکردم با خودمم هنوز کنار نیومدم،نمیدونم ببینیم قسمت چی میشه.

اگر در مورد سوالم در پست اول تاپیک هم اطلاعاتی دارید ممنون میشم بفرمایید(منظورم معرفی گرایشهای صنایع در المان،موقعیت کاریشون،اینکه کدوم بهتر هستند و...)
    بعد از چند سال دوباره سلام...امیدوارم با توجه به کمبود وقتی که دارم بتونم برخی از دانسته ها و تجربیات خودم رو به دوستان انتقال بدم.شاید کمکی هرچند کوچک باشه.اگر سوالی بی پاسخ ماند لطفا لینک تاپیک رو توسط پیغام خصوصی ارسال کنید.قبلا از تاخیر احتمالی در پاسخ به دوستان عذرخواهی میکنم.

سلام! با این نظرت که کار خوب در ایران پارتی می خواد کاملا مخالفم! این اصل برای خیلی ها صادقه و برای خیلی ها نه! ارتباطات در پیدا کردن کار مناسب در آلمان هم بی تاثیر نیست! از طرفی هم من هم خواهرم اولین کارمون رو از آگهی های روزنامه پیدا کردیم! اما در شرایط مشابه هم کلاسی هامون هنوزم میگن کار نیست!
    کار عار نیست خصوصا اگه برای رسیدن به یک هدف متعالی باشه اما کار در مک دونالد و C&A و غیره به عنوان پادو برای گرفتن مدرکی مشابه اونچه ایران داری به نظر من اشتباهه! توصیه میکنم ایران Testdaf بدی و بعد بری چون فشار موقع ورورد به جایی جدید مانع از داشتن یک ذهن باز برای DSH می شه! گرایشها رو در سایت DAAD چک کن! می دونم پارسال Darmstadt با گرایشبرق و IT داشت و حجم اصلیش برق بود+Karlsruhe+clausthal با گرایش عمومی!
    برای کسی که وضع مالی متوسطی داره زندگی در ایران راحتتره! باز هم میگم Ms. و PhD قضیه اش فرق می کنه چون دستت بازتر می شه اما Bs. اشتباهه!

نقل قول نوشته اصلی توسط haniehmoshki
    سلام! با این نظرت که کار خوب در ایران پارتی می خواد کاملا مخالفم! این اصل برای خیلی ها صادقه و برای خیلی ها نه! ارتباطات در پیدا کردن کار مناسب در آلمان هم بی تاثیر نیست! از طرفی هم من هم خواهرم اولین کارمون رو از آگهی های روزنامه پیدا کردیم! اما در شرایط مشابه هم کلاسی هامون هنوزم میگن کار نیست!
    کار عار نیست خصوصا اگه برای رسیدن به یک هدف متعالی باشه اما کار در مک دونالد و C&A و غیره به عنوان پادو برای گرفتن مدرکی مشابه اونچه ایران داری به نظر من اشتباهه! توصیه میکنم ایران Testdaf بدی و بعد بری چون فشار موقع ورورد به جایی جدید مانع از داشتن یک ذهن باز برای DSH می شه! گرایشها رو در سایت DAAD چک کن! می دونم پارسال Darmstadt با گرایشبرق و IT داشت و حجم اصلیش برق بود+Karlsruhe+clausthal با گرایش عمومی!
    برای کسی که وضع مالی متوسطی داره زندگی در ایران راحتتره! باز هم میگم Ms. و PhD قضیه اش فرق می کنه چون دستت بازتر می شه اما Bs. اشتباهه!
    ممنون

میشه درباره Testdaf توضیح بدید؟من اطلاعی در این زمینه ندارم(چی هست کجا،کی و به چه نحو برگزار میشه؟از چه سطحی به بعد میشهTestdaf داد و چه فایده ای داره؟)
    با تشکر
    بعد از چند سال دوباره سلام...امیدوارم با توجه به کمبود وقتی که دارم بتونم برخی از دانسته ها و تجربیات خودم رو به دوستان انتقال بدم.شاید کمکی هرچند کوچک باشه.اگر سوالی بی پاسخ ماند لطفا لینک تاپیک رو توسط پیغام خصوصی ارسال کنید.قبلا از تاخیر احتمالی در پاسخ به دوستان عذرخواهی میکنم.

Senior Member maryamf آواتار ها

هانیه جان، سلام

این 500-700 یورو که گفتی حتمیه، تو phd هم میگیرن؟ تا پارسال که 50 یورو بود! یا فقط تو رشته های خاص مثلا صنایع؟ اگه فاند داشته باشیم چی؟ باز باید این شهریه رو بدیم؟

سلام! در مورد Testdaf به سایت http://www.dsit.org مراجعه کنید معمولا باید M های قدیم یا C1,1 جدید رو تموم کرده باشید! اما چون میشه چندین بار امتحان داد اگه مسئولین ثبت نام مته به خشخاش نذارن می تونین امتحان بدین و از شر DSH دادن خلاص شید! چندین نوبت هم در سال برگزار میشه! به موسسه آموزش زبان آلمانی در خیابان یخچال مراجعه کنید! در مورد شهریه! برای Bs. و Ms. بر اساس ایالت متغیره فرضا برای هر دو مقطع در ایالت هسن ترم پیش 500 یورو بود و 200 یورو هم برای حمل ونقل عمومی و استفاده از سایت و.... و این برای هر دو مقطع یکی بود! در برخی ایالتها حرکت هایی برای حذف شهریه برداشتند اما دقیقا نمی دونم کدام هاست! از سایت دانشگاه می تونین اطلاعات دقیق رو بگیرید! بورس شما چه جور بورسیه؟

Junior Member

سلام
    مرسی از جواب های مفیدی که دادید ولی از موضوع بحث دور شدید.
    اینکه با لیسانس مهندسی صنایع در آلمان از چه رشته هایی برای فوق لیسانس پذیرش گرفت؟

parniyan88
    Guest

درود بر شما لطفا راهنمایی کنید.: من سال سوم مهندسی صنایع تحلیل سیستمها دانشگاه الزهرابا معدل 16 هستم برای فوق در المان کدوم دانشگاه ها و کدام قسمت سایت دانشگاه باید برم
    البته میخوام انگلیسی باشه ....زبان هم دارم میخونم

parniyan88
    Guest

موسسه زبان خوب سراغ دارین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parniyan88 نمایش پست ها
    موسسه زبان خوب سراغ دارین؟
    دو تا موسسه نسبتاً خوب تو تهران که اولی موسسه گوته وابسته به سفارت آلمان محلشم فرعی خیابون یخچال هستش (لینک موسسهhttp://www.dsit.org/ )
    موسسه دوم هم او کا اف یا بخش فرهنگی سفارت اتریشه که حوالی خیابون هویزه هستش (لینک وبسایتش http://austria-iran.com/portal/ )
    خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

Junior Member

سلام. من صنایع - تکنولوژی صنعتی خوندم و برای master برای دانشگاه های,Technische Universitat Ilmenau Braunschweig , Technische Universitat Cottbus , Technische Universitat Darmstadt , Technische Universitat Clausthal Dusseldorf , دارم اقدام می کنم. تو DAAD هم رنکینگ صنایع دیدم و Ilmenau و Cottbus دانشگاه های بدی نبودن که البته چون آلمان شرقی هستن ( Ilmenau دقیقا نمیدونم کجاست! ) من زیاد تمایل ندارم فقط می خوام پذیرش بگیرم و بعد دانشگاهم عوض کنم. میخواستم نظرتونو راجع به این 6 تا دانشگاه هی که گفتم بدونم . مرسی. ( البته انتخاب این دانشگاه ها با شرایط معدل 15.10 از دانشگاه غیرانتفاعی و مدرک زبان B2 بوده)
    ویرایش توسط hanam : April 7th, 2010 در ساعت 10:41 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)