صفحه 4 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 148

موضوع: مهندسی صنایع در آلمان

پیش فرض پاسخ : مهندسی صنایع در آلمان

سلام
    برای فوق لیسانس که به زبان انگلیسی باشه چه دانشگاهی؟یا چه رشته ای رو پیشنهاد می کنین؟جون من چیزی پیدا نمی کنم که دقیقا industrial engineering باشه
    ممنون می شم جواب بدین

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط cool_statione نمایش پست ها
    سلام
    برای فوق لیسانس که به زبان انگلیسی باشه چه دانشگاهی؟یا چه رشته ای رو پیشنهاد می کنین؟جون من چیزی پیدا نمی کنم که دقیقا industrial engineering باشه
    ممنون می شم جواب بدین
    شما درست بگردید راحت پیدا می کنید ! یک نمونش این دانشگاه.

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    شما درست بگردید راحت پیدا می کنید ! یک نمونش این دانشگاه.
    ولی تو سایت این دانشگاه میری چنین رشته ای وجود نداره.کلا مهندسی صنایع تو اروپا خیلی محدوده.فقط انگلیس و اسپانیا و فرانسه این رشته را دارن تحت عنوان industrial engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsaeed نمایش پست ها
    ولی تو سایت این دانشگاه میری چنین رشته ای وجود نداره.کلا مهندسی صنایع تو اروپا خیلی محدوده.فقط انگلیس و اسپانیا و فرانسه این رشته را دارن تحت عنوان industrial engineering
    سایت دانشگاه رو بگردید پیدا می کنید حتما . والا من که زیاد می بینم شاید آلمان به انگلیسی کم باشه ولی این رشته رو به آلمانی مطمئنم خیلی از دانشگاهها ارائه می دهند.

Member babak1234 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University, Master in strategy

بهتره به نام هاي ديگر جستجو كنيد مثل Industrial Production , Financial Engineering , Logistic Management ‌به اين دليل كه در دانشگاه خوب آلمان با نام Industrial Engineering موردي پيدا نخواهيد كرد .
    Share your knowledge. It is a way to achieve immortality

Junior Member

سلام منم دانشگاه آزاد تهران شمال صنایع خوندم معدلمم 16 میخوام برای فوق آلمان برم ولی به زبان انگلیسی ، میشه کمکم کنید که کدام دانشگاه ها بهتره؟شما خودتون کجا میخونید؟ هزینشم میشه بگید چطوریه؟مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط kavianiii نمایش پست ها
    سلام منم دانشگاه آزاد تهران شمال صنایع خوندم معدلمم 16 میخوام برای فوق آلمان برم ولی به زبان انگلیسی ، میشه کمکم کنید که کدام دانشگاه ها بهتره؟شما خودتون کجا میخونید؟ هزینشم میشه بگید چطوریه؟مرسی
    شما برای اینکه ببینید کدام دانشگاه بهتره باید اول از سایت daad.de دانشگاههایی که رشته مورد نظر شما رو ارائه می دن چک کنید و بعد با توجه به محتوای دروس و امکانات دانشگاه رتبه بندی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA شریف

سلام بر دوستان.من ترم دوی مهندسی مکانیک(گرایش ساخت وتولید)دانشگاه امیرکبیرم.از همون موقعه انتخاب رشته،دوست داشتم برم صنایع به خصوص شریف،ولی خب متأسفانه نشد و مسیر زندگیم عوض شد.بعد یه ترم خواستم تغییر رشته بدم به صنایع،ولی اون هم به دلایلی فعلا نشده!
    حالا چندتا سوال دارم:1)اگر بخوام ارشد برم آلمان واسه صنایع،از الان تغییر رشته بدم بهتره یا مکانیک رو تا لیسانس بخونم؟با توجه به اینکه وضع معدلم فعلا خوب نیست(تقریبا14)!و البته بگم دلیل اصلیش،بی علاقگی به رشتمه.
    2)واسه زبان هم بگم زبان انگلیسیم بد نیس،ولی در حد تافل نیست فعلا.حالا که هنوز سه سال فرصت دارم،از الان انگلیسی کار کنم بهتره یا آلمانی؟منظورم اینه که اگه آلمانی بلد باشم،پوئن مثبت محسوب میشه واسه اپلای یا نه؟
    3)برای دادن فاند،تو آلمان،برا رشته صنایع،رو چیا بیشتر حساسن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mo30 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان.من ترم دوی مهندسی مکانیک(گرایش ساخت وتولید)دانشگاه امیرکبیرم.از همون موقعه انتخاب رشته،دوست داشتم برم صنایع به خصوص شریف،ولی خب متأسفانه نشد و مسیر زندگیم عوض شد.بعد یه ترم خواستم تغییر رشته بدم به صنایع،ولی اون هم به دلایلی فعلا نشده!
    حالا چندتا سوال دارم:1)اگر بخوام ارشد برم آلمان واسه صنایع،از الان تغییر رشته بدم بهتره یا مکانیک رو تا لیسانس بخونم؟با توجه به اینکه وضع معدلم فعلا خوب نیست(تقریبا14)!و البته بگم دلیل اصلیش،بی علاقگی به رشتمه.
    2)واسه زبان هم بگم زبان انگلیسیم بد نیس،ولی در حد تافل نیست فعلا.حالا که هنوز سه سال فرصت دارم،از الان انگلیسی کار کنم بهتره یا آلمانی؟منظورم اینه که اگه آلمانی بلد باشم،پوئن مثبت محسوب میشه واسه اپلای یا نه؟
    3)برای دادن فاند،تو آلمان،برا رشته صنایع،رو چیا بیشتر حساسن؟
    به نظر من اگه می خواید برید صنایع از همین ابتدا برید چون تغییر رشته از مکانیک به صنایع برای فوق اکثرا امکان پذیر نیست مگه بعضی رشته ها که اسم مهندسی صنایع دارند ولی در واقع مربوط به مکانیک می شوند. شما حتی اگه از همین لیسانس بیاید آلمان بهتره تا اینکه دوباره کنکور بدید و تغییر رشته و این داستانها. این طوری برای ارشد سطح علمیتون هم بالاست و مشکل زبان هم ندارید (البته منظور زبان آلمانی هست). در ضمن اگر قصد موندن در آلمان رو دارید توصیه می کنم حتما زبان آلمانی کار کنید و پذیرشتون رو هم به زبان آلمانی بگیرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    به نظر من اگه می خواید برید صنایع از همین ابتدا برید چون تغییر رشته از مکانیک به صنایع برای فوق اکثرا امکان پذیر نیست مگه بعضی رشته ها که اسم مهندسی صنایع دارند ولی در واقع مربوط به مکانیک می شوند. شما حتی اگه از همین لیسانس بیاید آلمان بهتره تا اینکه دوباره کنکور بدید و تغییر رشته و این داستانها. این طوری برای ارشد سطح علمیتون هم بالاست و مشکل زبان هم ندارید (البته منظور زبان آلمانی هست). در ضمن اگر قصد موندن در آلمان رو دارید توصیه می کنم حتما زبان آلمانی کار کنید و پذیرشتون رو هم به زبان آلمانی بگیرید
    مرسی.منظور شما اینه که الان بلند بشم برم آلمان یا بعد اتمام کارشناسی مکانیک تو امیرکبیر،بیام دوباره تو آلمان شروع کنم به خوندن لیسانس صنایع؟
    فقط آیا فاند میدن؟اگر هزینه ها بخواد به عهده ی خودم باشه،حدودا چقدر در سال میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)