صفحه 5 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 148

موضوع: مهندسی صنایع در آلمان

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهندسی صنایع در آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط mo30 نمایش پست ها
    مرسی.منظور شما اینه که الان بلند بشم برم آلمان یا بعد اتمام کارشناسی مکانیک تو امیرکبیر،بیام دوباره تو آلمان شروع کنم به خوندن لیسانس صنایع؟
    فقط آیا فاند میدن؟اگر هزینه ها بخواد به عهده ی خودم باشه،حدودا چقدر در سال میشه؟
    منظور من این هست که الان بیاید بهتره ! چون برای فاند (که از دوره ارشد به بعد هست) باید رزومه، معدل و شانس خوبی داشته باشید. پس بهتره قبلش بیاید که راحتتر هم هست. در مورد هزینه هم شما می تونید با معیار سفارت حساب کنید و 8040 یورو برای هزینه زندگی در هر سال در نظر بگیرید (هزینه سال اول را حتما باید برای اخذ ویزا همراه داشته باشید)

Junior Member

سلام به دوستان سال 3 صنایع میخونم.ایلتس 7.معدل 17.بدون مقاله.فقط فاند میخوام.واسه ارشد کجا فاند میدن؟اصلان میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gholii نمایش پست ها
    سلام به دوستان سال 3 صنایع میخونم.ایلتس 7.معدل 17.بدون مقاله.فقط فاند میخوام.واسه ارشد کجا فاند میدن؟اصلان میدن؟
    شما باید هر موقع درستون تموم شد و مدرک گرفتید برای فاند DAAD اقدام کنید. فاند در آلمان خیلی کم میدن ولی اگه رزومه (نه فقط معدل) خوبی داشته باشید می تونید شانستون رو امتحان کنید. ولی رو این که 100% فاند بگیرید حساب نکنید چون آلمان هزینه تحصیل پایینه کمتر فاند میدن و برای فاند هم رقابت زیاده.

نقل قول نوشته اصلی توسط gholii نمایش پست ها
    شما باید هر موقع درستون تموم شد و مدرک گرفتید برای فاند DAAD اقدام کنید. فاند در آلمان خیلی کم میدن ولی اگه رزومه (نه فقط معدل) خوبی داشته باشید می تونید شانستون رو امتحان کنید. ولی رو این که 100% فاند بگیرید حساب نکنید چون آلمان هزینه تحصیل پایینه کمتر فاند میدن و برای فاند هم رقابت زیاده.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering / Tsinghua University

کسی میتونه دانشگاهی رو در آلمان معرفی کنه ک دقیقا مهندسی صنایع رو داشته باشه واسه ارشد به زبان انگلیسی؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_eee_000 نمایش پست ها
    کسی میتونه دانشگاهی رو در آلمان معرفی کنه ک دقیقا مهندسی صنایع رو داشته باشه واسه ارشد به زبان انگلیسی؟
    ممنون
    دوست عزیز.
    ما در المان چیزی دقیقاً به نام IE نداریم!!! باید بدنیال Production , Manufacturing , Engineering Management , systems engineering بگردی. من تا اونجا که اطلاع دارم دانشگاه TU Berlin , TU Hamburg این رشته رو ارائه می دادند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering / Tsinghua University

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دوست عزیز.
    ما در المان چیزی دقیقاً به نام IE نداریم!!! باید بدنیال Production , Manufacturing , Engineering Management , systems engineering بگردی. من تا اونجا که اطلاع دارم دانشگاه TU Berlin , TU Hamburg این رشته رو ارائه می دادند.
    ممنون از جوابتون
    اطلاعات کامل راجب این رشته هارو کجا میشه پیدا کرد آخه تو فروم اکثرا ناقص هستن و اینکه شما کدوم رشته رو مناسب تر میدونین واسه صنایع ک تو ایران بازار کار خوبی داشته باشه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_eee_000 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    اطلاعات کامل راجب این رشته هارو کجا میشه پیدا کرد آخه تو فروم اکثرا ناقص هستن و اینکه شما کدوم رشته رو مناسب تر میدونین واسه صنایع ک تو ایران بازار کار خوبی داشته باشه؟
    دقیقاً نمیشه گفت روی چه موضوعی کار میشه کرد که بدرد ایران بخوره. به نظر خودم که تو ایران اصلاً ضمینه های صنایع کمه و خوب کار نمیشه و تنها روی Systems Analysis کار میشه. اگر بتونی روی OR, Optimization and complex کار کنی میشه نزدیک به system analysis اما خودم که اینحا خارج از کشورم میبینم مثلاً health care , supply chain , human factors بازار خوبی داره و روش فاند خوبی است(منظورم تو امریکاست). اما من تو اروپا بیشتر روی Production , Manufacturing, Engineering management دیدم کار می کنند مانند: المان، هلند، اسپانیا، ایتالیا ، سوئد و نروژ

دوستان من سوالی داشتم که هنوز جوابم رو نگرفتم.
    آیا مدرک مهندسی صنایع دانشگاه غیر انتفاعی (دانشگاه ، نه موسسه !) برای مستر قابل قبوله ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bahadur نمایش پست ها
    دوستان من سوالی داشتم که هنوز جوابم رو نگرفتم.
    آیا مدرک مهندسی صنایع دانشگاه غیر انتفاعی (دانشگاه ، نه موسسه !) برای مستر قابل قبوله ؟
    بله چرا قابل قبول نباشه.شما سری به نتایج پذیرش بزنید کاملا متوجه میشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)