صفحه 8 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 148

موضوع: مهندسی صنایع در آلمان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسی صنایع در آلمان

در آلمان چخ گرایشی از مهندسی صنایع هست برای ارشد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hesni نمایش پست ها
    در آلمان چخ گرایشی از مهندسی صنایع هست برای ارشد؟
    این کلیدواژه‌ها را توی سایت http://www.hochschulkompass.de/ سرچ کنید. شاید بتونید یه رشته ی خوب پیدا کنید:

Logistik
    supply Chain
    Operation Management

Wirtschaftswissenschaft

(این واژه در زبان به آلمانی یه معنی "اقتصاد" هست. ایشالا آلمان که اومدید، متوجه میشید که اون ک... شعری که ما توی ایران خوندیم، اصلا یک رشته‌ی "مهندسی" یا بهتر بگم "فنی" به حساب نمیاد.)

Wirtschaftsingenieurwesen

(گویا این واژه یعنی "مهندسی صنایع". اما اینجا مهندسی صنایع را مثل ایران نمی‌خونند. حتما یه گرایشی براش میذارند.)

Wirtschaftsinformatik

( گویا این رشته میشه Inforamtion Systems) این رشته بازار کار فوق‌العاده خوبی توی آلمان داره. اما به ما مهندس‌های صنایع(!) به سختی پذیرش این رشته را میدن. چون یه سری درس‌ها را باید پاس کرده باشیم که نکردیم. درسهایی مثل برنامه نویسی و ... تا اونجایی که من شنیدم، دانشگاه Münster توی این زمینه خیلی قوی هست...

من یه تجربه‌ای توی این مدت زندگیم توی آلمان داشتم:
    برید توی سایت دانشگاه را بخونید و ببینید شرط هایی که برای دادن پذیرش گذاشته چیه. به زبان آلمانی به "شروط لازم" می‌گن: Voraussetzung. اگه اون شرایط را دارید و اون رشته Zulassungsbeschränkt (یعنی محدودیت دادن پذیرش) نداشته باشه، به احتمال 99% بهتون پذیرش میدن. اما اگه اون شرایط را ندارید، بیخیال بشید. خیلی کارشون شفاف و مشخصه. دقیقا تکلیف خودتون را ثبل از اپلای کردن می‌دونید. با این مساله خیلی حال کردم.
    براي چراغ هاي همسايه ات نور آرزو کن. بي شک حوالي خانه ی تو هم روشن تر خواهد شد.

Junior Member

سلام ... من مهندسی صنایع مقطع کارشناسی دارم ... واسه مستر در آلمان داشگاههای english course توی daad.de سرچ کردم ولی خوب چیزی به عنوان Industrial engineering ندارن ... کسی میتونه کمک کنه دنبال چه رشته ای بگردم ؟ چه داشگاهی چه رشته ای؟ خسته شدم از بس گشتم و به جایی نرسیدم .... english course مرسی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_f نمایش پست ها
    سلام ... من مهندسی صنایع مقطع کارشناسی دارم ... واسه مستر در آلمان داشگاههای english course توی daad.de سرچ کردم ولی خوب چیزی به عنوان Industrial engineering ندارن ... کسی میتونه کمک کنه دنبال چه رشته ای بگردم ؟ چه داشگاهی چه رشته ای؟ خسته شدم از بس گشتم و به جایی نرسیدم .... english course مرسی
    در پست بالا دوست ما شرح دادن، باید بطور دقیق دنبال واژه هایی چون LOGISTICS, MANAGEMENT ENGINEERING, OPERATION RESEARCH, PRODUCTION, MANUFACTURING جستجو کنید. هر چند به زبان انگلیسی خیلی صنایع کم داره.

Junior Member Hamed2255 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي صنايع

سلام دوستان
    كسي هست كه درباره ي مستر صنايع در دانشگاه Cottbus اطلاعاتي داشته باشه؟؟ توي سايتش هيچ چيز در مورد Requirements و موارد ديگه ننوشته. اينم لينكش
    http://www.tu-cottbus.de/fakultaet3/...ng.html#c18058
    ايميل هم جواب نميدن؟؟!!

Junior Member

Try to call them!! It really works in the most cases.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed2255 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    كسي هست كه درباره ي مستر صنايع در دانشگاه Cottbus اطلاعاتي داشته باشه؟؟ توي سايتش هيچ چيز در مورد Requirements و موارد ديگه ننوشته. اينم لينكش
    http://www.tu-cottbus.de/fakultaet3/...ng.html#c18058
    ايميل هم جواب نميدن؟؟!!

Junior Member

IELTS گرامی می شه لطفا اسم چند تا از دانشگاههای آلمان رو که دکترای صنایع( با هر گرایشی که باشه فرق نمی کنه برام) به انگلیسی را دارند بفرمایید؟ تشکر

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sarve86 نمایش پست ها
    IELTS گرامی می شه لطفا اسم چند تا از دانشگاههای آلمان رو که دکترای صنایع( با هر گرایشی که باشه فرق نمی کنه برام) به انگلیسی را دارند بفرمایید؟ تشکر
    دوست عزیز و هم رشته ای خودم.
    من در این لینک همه دانشگاههای انگلیسی زبان ارشد و دکتری رو قرار دادم اما ممکنه برخی از دانشگاههای المانی زبان رشته دکتری رو به انگلیسی هم ارائه بدن که بهتره به همین لینک که قرار دادم تا انتها مطالعه کنی.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من در ایران مهندسی صنایع خوندم برا مستر المان در خواست دادم ولی چون اونجا مهندسی صنایع متفاوته با ایران به من به علت تطابق نداشتن پذیرش ترم 6 bachelor رو دادند در رشته ی wirtschaftsingenieurwesen .....حالا این در صورتیه که اگه همین رشته رو برا clausthal یا ilmeanu درخواست میدادم مستر رو احتمالا بهم میدادن؟؟؟ از طرفی به نظرم بازم اگه گرایش هایی مسه manufactering یا logestk را انتخاب میکردم شانسم برا خود مستر بیشتر بود . به نظر شما این جور bachelor گرفتن از ترم 6 از دورتموند و ادامه تحصیل خوبه یا کلا بیخیال اینجور پذیرش ها بم؟
    ویرایش توسط mohsen1990 : March 14th, 2014 در ساعت 07:44 PM

Junior Member

با سلام از کارشناسی مکانیک با نمره زبان خوب و سوابق کاری در زمینه مهندسی صنایع مثل کنترل پروژه، نماینده مدیریت در سیستم های مدیریت و iso وفعالیت به عنوان مشاور در زمینه تدوین طرح های توجیهی برای صنایع و ... میشه برای ارشد یا دکترای مستقیم مهندسی صنایع در آلمان بورس گرفت ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)