صفحه 1 از 120 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1197

موضوع: متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

Lightbulb متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

با درود به دوستان عزیز

از اونجایی که از سپتامبر 2006 برای مدتی شیوه مهاجرت به روش سیمپلیفاید تغییر پیدا کرد و الان یکی دو ماهی هست که دوستانی که به این روش اقدام کردند در حال گرفتن نامه های آپدیت و تهیه ی مدارکشون هستن و سوالاتی ممکنه براشون مطرح شده باشه، نیاز به این تاپیک احساس میشد پس راهش انداختم که همه سوال ها و جواب ها در یک جا متمرکز بشه و راحت تر بشه پیگیریشون کرد.

لازم به ذکره که تو روش سیمپلیفاید فقط یه فرم 4 صفحه ای باید ارسال میشد و توی نوبت قرار میگرفتیم تا ازمون درخواست مدارک بشه.

برای شروع خواهشم از دوستانی که به این روش اقدام کردن اینه که بیان و تایم لاینشون رو اینجا بنویسن.

با آرزوی موفقیت و صبر برای همه سیمپلیفاید های عزیز
    ممنون، علی
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که به روش Simplified اقدام کرده اند

اینم از اولین پست که آمار خودم رو نشون میده (:

تاریخ تحویل فرم Simplified به سفارت کانادا در تهران: 14 سپتامبر 2006
    تاریخ شروع پروسه در دمشق: 27 سپتامبر 2006
    تاریخ انتقال به ورشو: 27 آوریل 2010 (سه سال و هفت ماه بعد)
    تاریخ دریافت ایمیل آپدیت: 01 اکتبر 2010 (چهار سال بعد از اقدام، پنج ماه بعد از انتقال به ورشو)

الان هم که تو 3 ماه فرصتم برای جمع آوری و تکمیل مدارک جهت ارسال به ورشو هستم.
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-تهران

اين هم از من

تاریخ تحویل فرم Simplified به سفارت کانادا در تهران: يادم نيست بايد چك كنم.
    تاریخ شروع پروسه در دمشق: 3 اكتبر 2006
    تاریخ انتقال به ورشو: 27 آوریل 2010
    تاریخ دریافت ایمیل آپدیت: 04اکتبر 2010 (چهار سال بعد از اقدام، پنج ماه بعد از انتقال به ورشو)

مداركم هم كم كم داره جمع ميشه نمره آيلتسم بياد ميذارم روش و ميفرستم ميره!
    پرونده استاني: AINP family stream (Nov.2008گشايش پرونده PNP: آوريل 2011---دريافت مديكال در پاريس: 12 آگوست --پاس ريكوئست: 30اكتبر دريافت ويزا 30 نوامبر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    shiraz university

تاریخ شروع بروسه در دمشق:5اکتبر6 200
    تاریخ ترانسفر به ورشو :26 آوریل 2010
    تاریخ دریافت ایمیل ابدیت : 4اکتبر 2010

مدارکم را دیروز برای وکیلم در کانادا فرستادم
    تاریخ شروع بروسه در دمشق:5 اکتبر 2006
    تاریخ ترانسفر فایل به ورشو:اپریل 2010
    تاریخ درخواست ابدیت از طرف ورشو :4اکتبر 2010
    تاریخ ارسال مدارک به ورشو:12 دسامبر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-تهران

واي تو چه زرنگي لاله!!
    من هنوز دارم رو CV‌ و گواهي كارهام كار ميكنم. مخصوصا اين كار اخريه رو ميخوام خودم انگليسي بنويسم و بدم مديرم امضا كنه.
    بعد هم ريز وظايفم رو ميخوام توش بيارم.اينه كه كار ميبره.
    پرونده استاني: AINP family stream (Nov.2008گشايش پرونده PNP: آوريل 2011---دريافت مديكال در پاريس: 12 آگوست --پاس ريكوئست: 30اكتبر دريافت ويزا 30 نوامبر

Date of application submission: jan 17 2008

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط تيستو نمایش پست ها
    واي تو چه زرنگي لاله!!
    من هنوز دارم رو CV‌ و گواهي كارهام كار ميكنم. مخصوصا اين كار اخريه رو ميخوام خودم انگليسي بنويسم و بدم مديرم امضا كنه.
    بعد هم ريز وظايفم رو ميخوام توش بيارم.اينه كه كار ميبره.
    منم اقلا یه ماه دیگه کار دارم. دو هفته دیگه آیلتس دارم، تا اون موقع ایشالا مدارکم همش آمادست. 2 هفته بعدشم که نتایجش میادو دیگه پستشون میکنم! (:

به نظر من نباید تاپیک Skilled worker قدیم رو تیکه تیکه کنیم چون از تاپیک قبلی که دیگران این راه رو رفتن من خیلی چیزا یاد گرفتم ولی اینجا همه صفر کیلومتر هستیم منظور من اینه که همگی در رابطه با ارائه کردن مدارک و چالشها تجربه زیادی نداریم

Junior Member

آیا می دونید اگر در زمان پرکردن فرم های Simplified زبان دوم را Basic زده باشید تا 67 امتیاز را بیاورید. ولی الان با تغییر امتیازبندی IELTS به راحتی 67 امتیاز را (بدون نیاز به زبان دوم) میاورید، آیا باز هم نیاز به ارسال مدرک TEF هست یا خیر؟

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid107 نمایش پست ها
    به نظر من نباید تاپیک رو تیکه تیکه کنیم چون از تاپیک قبلی که دیگران این راه رو رفتن من خیلی چیزا یاد گرفتم ولی اینجا همه صفر کیلومتر هستیم منظور من اینه که همگی در رابطه با ارائه کردن مدارک و چالشها تجربه زیادی نداریم
    آره موافقم که نباید تیکه تیکه کرد مباحث رو ولی این تاپیک به نظرم میتونه برای مباحث "اختصاصی" سیمپلیفاید که شاید کاربردی برای بقیه Skilled workerهای قدیمی نداره (مثل همین سوال پایین) به درد بخور باشه...
    یا اینکه اقلا اینجا میتونین از تایم لاین و حال و روز و آخرین وضعیت هم باخبر باشیم

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshad_h نمایش پست ها
    آیا می دونید اگر در زمان پرکردن فرم های Simplified زبان دوم را Basic زده باشید تا 67 امتیاز را بیاورید. ولی الان با تغییر امتیازبندی IELTS به راحتی 67 امتیاز را (بدون نیاز به زبان دوم) میاورید، آیا باز هم نیاز به ارسال مدرک TEF هست یا خیر؟
    والا تو نامه ای که اولش برامون ارسال کردن، به صراحت نوشته که براساس مدارکی که موقع آپدیت ارائه خواهیم کرد، پروندمون بررسی میشه، ولی از طرفی تو شرایطش هم بود که هر ادعایی که تو فرم های اولیه ی سیمپلیفاید میکنین باید وافعی باشه و بعدا بتونین مستنداتش رو ارائه کنید.
    به نظر من مطلقا نیازی به مدرک TEFنیست چون نمیخواین از فرانسه امتیاز بیارین ولی احتیاطن یه گواهی از یه موسسه زبان ارائه بدین که یه دوره فرانسه رو گذروندین، تا ادعای اولتون هم ثابت بشه...