صفحه 120 از 120 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,197 , از مجموع 1197

موضوع: متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران -زمين شناسي نفت

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

براي ما حدود تابستان پارسال ايملي امد مبني بر پر نمودن فرم و ارايه يك ادرس جهت دريافت پول كه ادرس وكيل را داديم حدود 2 ماه پيش هم چك با نام ما به ادرس وكيل امد .

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

سلام دوستان هفته گذشته ایمیلی از cic دریافت کردم که گفتند چک رو به ادرسی که در کانادا داده بودم فرستادند . خوشبختانه امروز چک به ادرس داده شده رسید. امیدوارم این پروسه برای همه با موفقیت به پایان برسه . من فرم مخصوص رو تیر ماه پارسال پر کرده بودم و شماره حساب داخل کانادا داده بودم ولی مهر ماه نامه ای به دستم رسید که ادرس پستی خواسته بودند و دو ماه بعدش یعنی حدود اذر ماه ادرس رو کانفرم کردن و الان هم که چک دریافت شد.
    رسیدن فرم ها به سیدنی 19 فوریه 2009 - فایل نامبر اول 2 مارچ2009- فایل نامبر دوم جولای 2009- این پراسس اولیه مارچ2011- انتقال به انکارا 1 مارچ 2012- این پراسس واقعی 27 مارچ 2012- دریافت مدیکال اول 2 اپریل 2012 - دریافت ریمدیکال 25 مارچ 2014 - پاس رکوئست 13 می 2014 - لندینگ جولای 2014

من پارسال خرداد ماه فرم پر کردم وادرس در کانادا دادم چند بار هم ایمل پیگیبی زدم ولی خبری نیست
    شروع پروسه در دمشق :14December2006
    انسفر فايل به ورشو :
    درخواست آپديت از طرف ورشو :
    تحويل مدارك آپديت به ورشو:

سلام
    14 فوريه ايميل براي پر کردن فرم بازگشت پول برام اومد. آدرس کاناداي خودم را دادم. امروز يک چک 550 دلاري برام فرستادند در حاليکه براي خودم و همسرم 1100 دلار داده بودم.
    واقعا حواس جمع هستند. ما رو بگو رو ديوار کي يادگاري نوشتيم
    دريافت نامينيشن استان BC و نامه ساپورت ورک پرمیت: 13 دسامبر 2012

سلام دوستان
    بالاخره چک 550 دلاری ما رو هم واسه دایی گرام تو کانادا فرستادن!

Junior Member

سلام دوستان ما یک سال پیش فرمو پر کردیم البته اطلاعات شخصی را فقط و بعد برای وکیل تو کانادا ایمیل کردیم که اونم تکمیلش کنه ولی ایمیلمونو تو فرم ننوشتیم حالا هرچی از وکیل میپرسیم که پول ما چی شد میگه خبری نیست و اطلاعی نداریم. به آدرس ایمیلی که cic داده ( fswfeereturn.cic.gc.ca) هم ایمیل زدیم میگه این آدرس ایمیل اکسپایر شده !! خواهش میکنم دوستان راهنمایی کنید که چجوری باید پیگیر بشم ممنون

Junior Member

با عرض سلام
    سفارت چه مبلغ از پول را برمي گرداند
    براي شخصي كه براي خود و همسر و دو فرزند اقدام كرده بود و تا مديكال هم پيش رفت و لندينگ في را هم فرستاده بايد چه مبلغ از اين پول را به او پس بدهند
    اگر در كانادا حسابي نداشته باشد يا اشنايي نداشته باشد چي!؟
    چرا فقط ٩٨٠ بجاي مبالغي كه نوشتم!؟ چه راه حلي پيشنهاد مي كنيد از بزرگواران اين تالار كه براي كمك به ديگران وقت مي كذارند خواهش مي كنم كمك كنند
    تا دوستي از دوستان به بخشي از هزينه هايي كه تاكنون مفت به هدر داده

ايا حتما بايد شماره حساب در خارج از كشور داشته باشند
    ايا به حساب فاميلي در هلند مي ريزند؟
    چرا تمام پول را نمي فرستند لندينگ في همراه مديكال كه مانند پول نقد است چرا از ان صحبتي نشده
    در نامه دوست من نوشته شده ٩٨٠دلار را با پر كردن فلان فرم پس مي فرستيم به كي. كجا اگر حسابي و اشنايي نداشته باشند
    فقط صحبت از برگشت دادن پول پي. ار كرده اندpermenant resident fee و از لندينگ في و پولي كه براي دو - فرزندان پرداخته بود صحبتي نيست
    كلا چه ميزان از مبلغ را پس مي دهند؟!
    شخص مورد نظر من مديكال و لندينگ في را كذرانده و پرداخته بود
    متلسفانه ايشان عضو اين ص و اين تالار نيست
    يكسال منتظر ويزا و پاس ركوئست بود اما با بهانه اي اورا رد كردند

علت هم مخدوش بودن تاريخ اشتغال يعني دوتاريخ متفاوت در اپ ديت البته اين شغل ايشان مربوط به چند سال قبل بوده و امتياز ايشان براي شغل فعلي اش بوده و ربطي به
    موردي كه ايراد ثبت تاريخ داشته. ندارد
    علت رد شدن بهانه گيري و انتقام افيسر از شكايت به طادكاه فدرال بوده
    متقاضي
    ٢٠٠٧
    يك بار رد شده شكايت كرد و دادگاه فدرال حق و راي مثبت برايش داده اما پرونده اش دوباره بررسي شد بر خلاف قانون و انتظار بدست همان افيسر افتاده و اوهم بهانه گيري ديگري كرده و دوباره او را ريجكت كرده انتقام به معني واقعي انجا چندان هم منتظر عدالت نباشيد
    و شكايت بعدي بي فايده بود اين هم از مخارج شكايت دادگاه شكايت را نپذيرفته و به هم ريختگي را دليل درستي براورد كرده
    ان هم نه شغلي كه از ان امتياز اشتغال كرفته بلكه چيزي مربوط به گذشته اي دور
    missrepresentation
    لطفا مواظب تطبيق تلريخ با مدارك ارسالي در اپ ديتها باشيد

ايا ايشان مي تواند تمام پول هايي كه داده شامل. پي ار و لندينگ في را پس بگيرد؟
    لطفا كمك كنيد