صفحه 14 از 120 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1197

موضوع: متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناس گرافيك / تهران مركز

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که به روش Simplified اقدام کرده اند

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehf نمایش پست ها
    دوست عزيز سلام منم مثل شما منتظرم كه فايلم منتقل بشه ورشو. اگه روند كارشون مثل پارسال باشه احتمالا بايد ماه اپريل پرونده هاي ما بره ورشو و تابستون نامه آپديت بياد برامون. بياييد اميدوار باشيم و زبان بخونيم!
    لطفا اگر نامه دريافت كرديد به من هم بگيد . من ژانويه 2007 هستم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified

سلام دوستان،
    من عضو جدید سایت هستم و راستش نمی دونم سوال خودمو کجا باید طرح کنم. ممنون می شم اگه کسی بتونه منو راهنمایی کنه. و اما سوال:
    من اکتبر 2006 به شیوه simplified اپلای کردم ولی اخیرا پرونده استرالیای من نهایی شده و به استرالیا مهاجرت کردم و دیگه علاقه ای به مهاجرت به کانادا هم ندارم. می خواستم بدونم با توجه به اینکه من الان در استرالیا هستم چطور می تونم درخواست انصراف از پرونده simplified بدم و بازپرداخت هزینه مربوطه به چه شکلی انجام می گیره. لطفا توجه کنید که من الان ساکن استرالیا هستم و دسترسی به سفارتهای کانادا در تهران و یا دمشق ندارم.

پیشاپیش از راهنمایی تون ممنون هستم.
    علی

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که به روش Simplified اقدام کرده اند

نقل قول نوشته اصلی توسط tmojtahedi نمایش پست ها
    لطفا اگر نامه دريافت كرديد به من هم بگيد . من ژانويه 2007 هستم

با سلام چشم اگه متوجه شدم كه پرونده منتقل شده به ورشو بهتون خبر ميدم .فعلا كه در فروم كساني كه پروندشون به ورشو منتقل شده ديدم كه پرونده كساني كه طبق آخرين قوانين( 29 رشته) اپلاي كردن به ورشو منتقل شده! كي نوبت به ما برسه نميدونم!
    پرونده سيمپليفايد: 26 نوامبر 2006، حذف پرونده سال ۲۰۱۱
    پرونده 38 رشته: جون 2010فايل نامبر اول: سپتامبر 2010ارسال مدارك به دمشق: نوامبر 2010دريافت فايل نامبر دوم: مارس 2011 شروع این پروسس 10 می 2012، دریافت مدیکال از انکارا ۵ نوامبر 2013 پاسپورت ریکوئست 28 فوریه 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناس گرافيك / تهران مركز

من يه سئوال دارم از كجا مي شه متوجه شد يه مترجم رسمي است يا نه ؟؟ اصولا آيا مي شه به همه مترجمها اعتماد كرد يا تقلب هم مي تونه تو اين كار بشه !!؟؟

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_sajed نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من عضو جدید سایت هستم و راستش نمی دونم سوال خودمو کجا باید طرح کنم. ممنون می شم اگه کسی بتونه منو راهنمایی کنه. و اما سوال:
    من اکتبر 2006 به شیوه simplified اپلای کردم ولی اخیرا پرونده استرالیای من نهایی شده و به استرالیا مهاجرت کردم و دیگه علاقه ای به مهاجرت به کانادا هم ندارم. می خواستم بدونم با توجه به اینکه من الان در استرالیا هستم چطور می تونم درخواست انصراف از پرونده simplified بدم و بازپرداخت هزینه مربوطه به چه شکلی انجام می گیره. لطفا توجه کنید که من الان ساکن استرالیا هستم و دسترسی به سفارتهای کانادا در تهران و یا دمشق ندارم.

پیشاپیش از راهنمایی تون ممنون هستم.
    علی
    سلام
    یه نامه براشون بفرستین و وضعیت رو توضیح بدین، خودشون راهنماییتون میکنن...
    اگه پرونده به ورشو منتقل شده، ایمیلش اینه: Warsaw-im-enquiry@international.gc.ca
    موفق باشین (:
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط tmojtahedi نمایش پست ها
    من يه سئوال دارم از كجا مي شه متوجه شد يه مترجم رسمي است يا نه ؟؟ اصولا آيا مي شه به همه مترجمها اعتماد كرد يا تقلب هم مي تونه تو اين كار بشه !!؟؟
    والا اونایی که مترجم رسمی هستن توی تابلو هاشون این موضوع رو مینویسن و باید شماره پروانه داشته باشن.
    غیر از این هم ترجمه شون باید روی سربرگ رسمی قوه قضاییه باشه، روی بک گراند کاغذ هم کلمه قوه قضائیه به تکرار به صورت محو چاپ شده و نهایتا توی مهری که میزنن هم نوشته که official english translator هستن و شماره پروانشون هم تو مهرش نوشته...

به نظر من به مترجم هایی که اعتبار و مشتری بیشتری دارن مراجعه کنید که خیالتون راحت تر باشه (:
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نتیجه ی کیپس من بالاخره اومد ولی هیچ نکته ی خاصی رو برام روشن نکرد چون هنوز امتیاز هام مورد بررسی قرار نگرفته بودن و همه رو جز سن صفر زدن ):
    فقط تنها چیزی که شاید به دردم بخوره این بود که نوشته BF FILE TO: PPS ON 31-12-2011 یعنی اینکه ظاهرا قراره تازه آخر امسال پروندم دوباره بیاد زیر دست آفیسر محترم! بسیار بسیار نا امید کنندست!

برای دوستان دیگه ای که میخوان اقدام کنن این اطلاعات اضافی رو مینویسم شاید به کارشون بیاد:
    - اواسط فوریه اطلاعات من به روز شد و درخواست کیپس هم طبق اطلاعاتی که دادن حدود دوهفته بعد از به روز شدن اطلاعاتم توی سایت به دستشون رسیده ولیکن با این وجود هنوز هیچ بررسی ئی روی پرونده ام انجام نداده بودن. من تصورم این بود که بعد از اینکه آدرسم توی سایتشون به روز شد، یعنی اینکه امتیازاتم رو یه بررسی اولیه کردن ولی سخت در اشتباه بودم! همه امتیاز ها هنوز صفرن...
    - دقیقا یکماه بعد از اینکه درخواست کیپس به دستشون رسیده مهر خورده که ارسال بشه برامون و 10 روز بعدش هم به دستمون رسیده.

خلاصه اینکه به نظرم اقلا سه چهار ماهی بعد از ارسال مدارک آپدیتتون برای ارسال کیپس صبر کنین تا مثل مورد من بعد از این همه انتظار یه نامه بی فایده براتون ارسال نشه.
    ویرایش توسط علی جون : April 12th, 2011 در ساعت 11:51 AM

Senior Member

سلام علی جان.مرسی از اینکه خبر دادی.پس چرا یکی از بچه های سایت که تقریبا با ماها آپدیت فرستاده بود،وقتی جوابش اومد امتیازش رو داده بودند.پس چرا نوبت ما که میشه همه چی اینجوری میشه؟! یعنی تا 2011-12-31 هیچ خبری نمیشه.یعنی مدیکال هم تا 1 سال بعد از آپدیت به دستت نمیرسه؟!پس من هم زیاد منتظر جواب کیپس نباشم.یکی از دوستام بعد از 4 ماه از ارسال آپدیت( با امتیاز کل 64 و امتیاز زبان 3 ) هنوز جواب ردیش رو بهش ندادند.حالا گیریم که به خاطر محدودیت ویزا ،مدیکال ها و پاس رکوئست ها دیر میاد.جواب ردی این دوست ما رو چرا نمیدند؟

Senior Member

من هرچی دارم فکر میکنم و جستجو میکنم این دوست عزیزی که از بچه های 2006 بود و ایشون بین سپتامبر تا دسامبر 2010 آپدیت کرده بود و در ضمن در جواب کیپسشون، امتیازشون رو بهشون گفته بودند پیدا نمیکنم!!! احتمالا آقای uxmal نبودند؟

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط savisj نمایش پست ها
    سلام علی جان.مرسی از اینکه خبر دادی.پس چرا یکی از بچه های سایت که تقریبا با ماها آپدیت فرستاده بود،وقتی جوابش اومد امتیازش رو داده بودند.پس چرا نوبت ما که میشه همه چی اینجوری میشه؟! یعنی تا 2011-12-31 هیچ خبری نمیشه.یعنی مدیکال هم تا 1 سال بعد از آپدیت به دستت نمیرسه؟!پس من هم زیاد منتظر جواب کیپس نباشم.یکی از دوستام بعد از 4 ماه از ارسال آپدیت( با امتیاز کل 64 و امتیاز زبان 3 ) هنوز جواب ردیش رو بهش ندادند.حالا گیریم که به خاطر محدودیت ویزا ،مدیکال ها و پاس رکوئست ها دیر میاد.جواب ردی این دوست ما رو چرا نمیدند؟
    والا شایدم از بد شانسی من بوده و مثلا چند روز دیرتر اگه اقدام کرده بودم امتیازام هم بررسی شده بودند. برای همینم به نظرم این اطلاعاتی که از نتیجه ی کیپس من مشخص میشه قابل استناد نیست چون به احتمال زیاد همون چیزهایی هستند که قبل از ارسال آپدیت هم بودند. مثلا یه جاش نوشته که مصاحبه بین 3 تا 4 سال آینده!! شاید اگر بعد از بررسی امتیازاتم نتیجه اش رو گرفته بودم، همه آمار و ارقامش از جمله اون تاریخ پایان 2011 هم عوض شده بودن... فقط من نمیفهم که چرا آدرسم توش به روز شده ولی بقیه ی مدارکم رو اصلا بررسی نکردن!
    خلاصه اصلا معلوم نیست دارن چیکار میکنن! به هرحال ساویز جان اینجوری که از شواهد پیداست به نظر میاد که انتظار ما 2006 ها از انتظار 2005 ها هم بیشتر بشه... ):

جواب شما هم باید حداکثر ظرف یک هفته مشخص شه... به ما هم بگو که بررسی کرده بودن امتیازات رو یا نه... (: