صفحه 2 از 120 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1197

موضوع: متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که به روش Simplified اقدام کرده اند

سلام.اطلاعات من هم که پای امضام هست.یه سیمپلیفای اکتبری! مدارکم هم حاضره الا آیلتسم که محض احتیاط دوبار ثبت نام کردم.یکیش رو دادم ولی نتیجه اش نیومده هنوز.اون یکی هم دو هفته دیگه است.شاید هم اگه حسش نبود دومی رو ندادم.
    تاریخ شروع پروسه در دمشق: 19 اکتبر 2006 (simplified)
    تاریخ ترانسفر فایل به ورشو: 26 آوریل 2010
    تاریخ درخواست آپدیت از طرف ورشو: 7 اکتبر 2010
    تاریخ ارسال مدارک آپدیت به ورشو: 4 ژانویه 2011

Junior Member

تاریخ شروع بروسه در دمشق:19 اکتبر6 200
    تاریخ ترانسفر به ورشو :27 آوریل 2010
    تاریخ دریافت ایمیل ابدیت : 6 اکتبر 2010

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshad_h نمایش پست ها
    آیا می دونید اگر در زمان پرکردن فرم های Simplified زبان دوم را Basic زده باشید تا 67 امتیاز را بیاورید. ولی الان با تغییر امتیازبندی IELTS به راحتی 67 امتیاز را (بدون نیاز به زبان دوم) میاورید، آیا باز هم نیاز به ارسال مدرک TEF هست یا خیر؟
    من هم اون موقع كلاس فرانسه ميرفتم و بر همين اساس زدم Basic يه گواهي هم از موسسه گرفتم. بر اين اساس كه اون موقع ميتونستي با يه گواهي هم ثابت كني. ولي الان قوانينشون ميگه حتما بايد مدرك TEF‌بياري!! در نتيجه نميدونم چيكار كنم.بماند كه الان امتياز زبانم با ايلتسي كه دادم فكر كنم جوابگو باشه و نيازي به فرانسه نداشته باشم.
    پرونده استاني: AINP family stream (Nov.2008گشايش پرونده PNP: آوريل 2011---دريافت مديكال در پاريس: 12 آگوست --پاس ريكوئست: 30اكتبر دريافت ويزا 30 نوامبر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

تاریخ تحویل فرم Simplified به سفارت کانادا در تهران: 14 سپتامبر 2006
    تاریخ شروع پروسه در دمشق: 26 اکتبر 2006
    تاریخ انتقال به ورشو: 27 آوریل 2010
    تاریخ دریافت ایمیل آپدیت: 17 سپتامبر 2010
    مهلت تاریخ ارسال مدارک آپدیت تا: 17 دسامبر 2010
    ویرایش توسط shahabkh : November 14th, 2010 در ساعت 05:46 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مکانیک صنعتی شریف

سلام صرفا جهت اعلام حضور. وضعیتم در امضا هست و فعلا منتظرم امتحان ielts بدم تو دسامبر که البته یکم دیره البته خوب نیست که مدارکم رو دیر میفرستم ولی خوب خیلی عجله ای هم برای رفتن نداریم
    من Sep 2006 به روش Simplified از دمشق فایل نامبر گرفتم Sep 2010 ایمیل آپدیتم از ورشو به دستم رسیده و Dec 2011 آپدیت کردم و فعلا همین

آیا به هنگام ارسال مدارک به غیر از کپی پاسپورت فعلی پاسپورت قبلی که باطل شده رو هم باید ارسال کنبم؟ اخه توی اون پاسپورتم تموم صفحاتش پر ویزاست ولی این جدیده که 5/1 ساله گرفتمش فقط یه شنگن ویزای داره که ازش هم استفاده نکردم
    در ضمن همراه مدارک چند تا عکس باید فرستاد؟

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid107 نمایش پست ها
    آیا به هنگام ارسال مدارک به غیر از کپی پاسپورت فعلی پاسپورت قبلی که باطل شده رو هم باید ارسال کنبم؟ اخه توی اون پاسپورتم تموم صفحاتش پر ویزاست ولی این جدیده که 5/1 ساله گرفتمش فقط یه شنگن ویزای داره که ازش هم استفاده نکردم
    در ضمن همراه مدارک چند تا عکس باید فرستاد؟
    والا هیچ جا نخواسته که کپی ویزاها رو بفرستی، چه پاس معتبر چه پاس های قدیمی ولی اگه از این نظر میگی که به خاطر سفرهای زیاد، ممکنه بک‌گراند چکت طولانی تر بشه، باید بگم که به هرحال باید لیست همه سفرهاتو و تعداد پاسپوراهایی که داشتی رو براشون تو اون فرم بوکلت سفارت سوریه پر کنی و بفرستی... به نظرم مخفی کردن احتمالیشون خطرش بیشتره تا فرستادن و عقب افتادن پروسه به خاطر چک... (:

Photocopy of the first ten pages of passports (including the page showing passport validity) for the principal applicant, spouse or common-law partner and all dependent children. If possible, passports should be valid for at least three years after application date

پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

دوستان سلام. من هم پرونده مهاجرت فدرال سيمپليفايد دارم ولي چون تاريخ فايل نامبرمون نوامبر 2006 هست هنوز فايلمون منتقل نشده به ورشو . فعلا از راهنمايي هاي شما استفاده ميكنيم تا سال ديگه ايشالا! نامه آپديت بياد. با تشكر و موفق باشين.

دوستان راجع به کپی پاسپورت دختر من توی پاسپورت خودمه آیا برای بچه 8 ساله هم پاسپورت جدا باید گرفته شود؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid107 نمایش پست ها
    دوستان راجع به کپی پاسپورت دختر من توی پاسپورت خودمه آیا برای بچه 8 ساله هم پاسپورت جدا باید گرفته شود؟
    دوستان كه جوابتون رو دادن تو تاپيك ورشو. من هم موندم براي پسر دو ساله ام چه ميكنم.ميذارم همون زمان مديكال.چون احتمالا تا اون موقع خيلي مشكلي نداره.
    پرونده استاني: AINP family stream (Nov.2008گشايش پرونده PNP: آوريل 2011---دريافت مديكال در پاريس: 12 آگوست --پاس ريكوئست: 30اكتبر دريافت ويزا 30 نوامبر