صفحه 5 از 120 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1197

موضوع: متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که به روش Simplified اقدام کرده اند

در ضمن بعد از اون موقع چه مدت تا دریافت ویزا طول خواهد کشید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    توی روش جدید پروسه مهاجرت شما ما به سه سال خواهد کشید!
    پرونده های 2007 زودتر از کسانی که به روش جدید اقدام خواهند کرد رسیدگی خواهد شد
    سلام دوست عزیز
    منظور شما قانون قدیم مهاجرته ؟
    فایل من ژانویه ۲۰۰۸ هست. یادمه ظرف ۱۵ روزه فایل نامبر اومد که فهمیدم احتمالا بخاطر روش simplified باشه. رشتم کامپیوتر هست. زمان اقدام مجرد بودم و الان متاهل هستم
    یعنی حدود یک سال و دو سه ماه دیگه منتظر آپدیت و تکمیل مدارک باشم و برای اون موقع برای امتحان IELTS برنامه ریزی کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehdana نمایش پست ها
    در ضمن بعد از اون موقع چه مدت تا دریافت ویزا طول خواهد کشید؟

سلام دوست عزيز. من هم فايل نامبرم مربوط به آخر نوامبر 2006 هست. پرونده هاي دو ماه اخر 2006 و شش ماه اول 2007 احتمالا اپريل 2011 منتقل ميشه ورشو ( اين رو با توجه به روند انتقال پرونده هاي سال 2004 و 2005 ميگم) حدوداي ماه جولاي و اگوست ديگه بايد نامه آپديت برسه برامون. بعد ارسال مدارك آپديت حدودا 8 ماه تا 1 سال طول ميكشه كه نامه مديكال بياد بعدش هم ديگه حدود 3 تا5 ماه طول ميكشه تا ويزا ها تو پاس بخوره و برگرده! يعني من اون روز و ميبينم؟!!!! فعلا زندگي مون و بكنيم و فقط بايد بچسبيم به زبان زبان زبان.

با سلام
    ضمن تشکر از دوستان عزیز بابت نامه آپدیت. چند تا سئوال بعد از خواندن نامه آپدیت برام پیش اومد.
    اول اینکه آیا مدرک مربوط به Police Certificate Clearance رو همین حالا می تونم بگیرم یا اینکه باید تاریخش بعد از دریاف نامه آپدیت باشه؟
    دوم اینکه آیا کارنامه دبیرستان هم مورد نیاز است و یا اینکه ریز نمرات لیسانس و فوق لیسانس کفایت میکند.
    در آخر اینکه آیا نوشتن شرح وظایف در شغل الزامیست و یا اینکه سمت شغلی کفایت می کند؟
    پیشاپیش ازلطفتون متشکرم

آیا برای ارسال مدارک بایتسی اصل مدارک رو ارسال کرد یا اینکه کپی آنها هم کفایت می کنه؟ در ضمن من جایی خوندم که بایستی ریز نمرات را در پاک مهر شده دانشگاه ارسال کنیم آیا این مسئله برای ما هم لازمه؟

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

با سلام
    ضمن تشکر از دوستان عزیز بابت نامه آپدیت. چند تا سئوال بعد از خواندن نامه آپدیت برام پیش اومد.
    اول اینکه آیا مدرک مربوط به Police Certificate Clearance رو همین حالا می تونم بگیرم یا اینکه باید تاریخش بعد از دریاف نامه آپدیت باشه؟
    دوم اینکه آیا کارنامه دبیرستان هم مورد نیاز است و یا اینکه ریز نمرات لیسانس و فوق لیسانس کفایت میکند.
    در آخر اینکه آیا نوشتن شرح وظایف در شغل الزامیست و یا اینکه سمت شغلی کفایت می کند؟
    پیشاپیش ازلطفتون متشکرم
    آیا برای ارسال مدارک بایتسی اصل مدارک رو ارسال کرد یا اینکه کپی آنها هم کفایت می کنه؟ در ضمن من جایی خوندم که بایستی ریز نمرات را در پاک مهر شده دانشگاه ارسال کنیم آیا این مسئله برای ما هم لازمه؟
    1- صبر کنین بعد از دریافت نامه آپدیت عدم سوء پیشینه رو بگیرین. معمولا 2 هفته ای میفرستن در خونه.
    2- اختلاف نظر وجود داره، خیلی ها نفرستادن و مشکلی هم پیش نیومده، ولی احتیاطن ترجمه کنین و بفرستین. کار از محکم‌کاری عیب نمیکنه.
    3- بعله، نوشتن وظایف الزامیه و باید براساس NOC شغل انتخابی باشه (شبیه باشه نه کاملا رونویسی ازش). اگه بهتون شرکت وظایف رو نمیده، تو یه نامه بنویسینشون و بدین مدیر مستقیم امضا کنه و بعدش یه همراه نامه توضیحات ضمیمه گواهی کار کنین.
    4- فقط به اصل مدرک زبان و عدم سوء پیشینه احتیاج هست. بقیه مدارک رو خود دارالترجمه کپی میگیره و مهروموم میکنه به ترجمه ها.
    5- ریز نمرات هم باید ترجمه شه و دارالترجمه خودش به ترجمه دانشنامه پیوستش میکنه به همراه کپی اصلش
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

سلام دوستان عزیز

لطفا اگر اطلاعاتی دارید من را در این موارد راهنمایی کنید:
    1- ایا ترجمه کارت ملی نیاز هست در حالیکه ترجمه شناسنامه و کپی پاسپورت را میفرستیم؟
    2 - آیا کپی پاسپورت باید تایید شود یا فقط کپی ان کافیست؟
    3- ایا مدارک نیازی به مهر وزارت خارجه دارد یا مهر دادگستری کفایت میکند؟

با تشکر از توجه و همکاری شما

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط افشار نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    لطفا اگر اطلاعاتی دارید من را در این موارد راهنمایی کنید:
    1- ایا ترجمه کارت ملی نیاز هست در حالیکه ترجمه شناسنامه و کپی پاسپورت را میفرستیم؟
    2 - آیا کپی پاسپورت باید تایید شود یا فقط کپی ان کافیست؟
    3- ایا مدارک نیازی به مهر وزارت خارجه دارد یا مهر دادگستری کفایت میکند؟
    با تشکر از توجه و همکاری شما
    سلام (:
    1- نیاز نیست
    2- کپی کفایت میکنه
    3- دادگستری کفایت میکنه
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

با سلام
    آیا کسی ار دوستان لیست noc مربوط به Simplified method رو داره. اگه میشه برام بفرستیدش.
    در ضمن من اونموقع فکر می کردم بایستی جزو اون لیست باشی تا بتونی اقدام کنی ولی اخیرا چند تا از دوستام بهم گفتن که در این روش کاری به نوع شغلت ندارن. این حرف تا چه حد درسته؟

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

با سلام
    آیا کسی ار دوستان لیست noc مربوط به Simplified method رو داره. اگه میشه برام بفرستیدش.
    در ضمن من اونموقع فکر می کردم بایستی جزو اون لیست باشی تا بتونی اقدام کنی ولی اخیرا چند تا از دوستام بهم گفتن که در این روش کاری به نوع شغلت ندارن. این حرف تا چه حد درسته؟
    Noc List مربوط به سیمپلیفاید و غیرسیمپلیفاید نداریم. کلا NOC یعنی The National Occupational Classification و برای همه روشها یکیه و شماره مرتبط با خودتون رو هم میتونین اینجا پیدا کنین: http://www5.hrsdc.gc.ca/NOC/English/...archIndex.aspx

شما به هرحال شغلت باید توی لیست باشه در غیر اینصورت شغل معتبری محسوب نمیشه از نظر کانادا.