صفحه 51 از 120 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1197

موضوع: متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

Junior Member MarjanMBA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد - شهید چمران و فوق MBA

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

سلام به آقایون و خانومای محترم....من چهار سال و 2 روزه هستم....واقعا چقدر زحمت میکشه این اداره مهاجرت کانادا!!!واقعا امکان کنسل شدن درخواست های ما هست؟ و با وجود لیست های اولویت مشاغل تکلیف ما چی میشه؟ من 2007 ها و 2006 هائی رو میشناسم که هنوزم معطل هستن.....از کجا میشه پاسخ قانع و موثقی رو گرفت؟(
    ارسال مدارک : اپریل 2013 *صدور ویزا: 4 اپریل 2015**لند: 28 اپریل 2015
    ارسال مدارک اسپانسری همسر 23 نوامبر2015*تایید اسپانسری و ارجاع به ترکیه دسامبر2015*اپدیت و سوالات تکمیلی 17 مارچ 2016*ارسال مدارک17 اپریل*اپدیت سربازی همسر 23 اپریل* پاس ریکوئست 10می

Senior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

نقل قول نوشته اصلی توسط MarjanMBA نمایش پست ها
    سلام به آقایون و خانومای محترم....من چهار سال و 2 روزه هستم....واقعا چقدر زحمت میکشه این اداره مهاجرت کانادا!!!واقعا امکان کنسل شدن درخواست های ما هست؟ و با وجود لیست های اولویت مشاغل تکلیف ما چی میشه؟ من 2007 ها و 2006 هائی رو میشناسم که هنوزم معطل هستن.....از کجا میشه پاسخ قانع و موثقی رو گرفت؟(
    سلام پرونده منهم 4 سال و نه هست كه رسيده اونجا و هنوز خبري نيست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
    از 12 می 2014 در صف منتظران پاس ریکوییست....

به نظر من اگر فرانسه بخونیم و برای کبک اپلای کنیم با یه تیر دو نشون زدیم. چون زبان فرانسه به پرونده فدرالمون هم امتیاز میده.

سلام
    آیا کسی از دوستان هست که بتونه یک نامه اعتراضی با متن انگلیسی قوی آماده کنه.
    اگر این نامه تهیه بشه می تونیم اون از طریق سایت زیر:
    http://www.petitiononlinecanada.com
    به عنوان یک درخواست مطرح کنیم و بعد از گرفتن 10000 تا امضاء با بیشتر اعتراضمون را برای افراد زیربط (مثلا وزیر مهاجرت) بفرستیم.
    حیف که من زبانم خیلی خوب نیست ولی اگر کسی این نامه رو بتونه تهیه کنه بقیشو من هستم.

من به این معتقدم که تسمه ای که صدا نکنه را روغن نمی زنن، پس لازمه که یکم سر و صدا کنیم.
    تو رو خدا اگه کسی می تونه و به این کار اعتقاد داره خبر بده که هر چه زودتر شروع کنیم.
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_Ashkan نمایش پست ها
    به نظر من اگر فرانسه بخونیم و برای کبک اپلای کنیم با یه تیر دو نشون زدیم. چون زبان فرانسه به پرونده فدرالمون هم امتیاز میده.
    You have to pass 6 to 8 extensive French language that takes about one year because Quebec program will not longer accept any application until having TEF language certificate in your hand. It means that you can apply for the program after one year and then after you have to wait for another one year to get wave of inviterview or interview invitation
    My advice is that:If your experiences meet the 29 occupation, then you can apply for Federal program because it takes around one year! Othervise you have to wait for medical like me h

سلام دوست عزیز. ممنون از توضیحات جامع و کامل. شغل من جزو لیست مشاغلی هست که متاسفانه برای امسالش پر شد. البته من ژانویه 2007 برای فدرال اقدام کردم و مثل همه خسته از این همه انتظار طولانی. بنظرتون برای لیست مشاغل امسال که فکر کنم ماه جوئن دوباره اعلام میشه اقدام کنم یا نه؟ آیا شما مطمئن هستید که فدرال یکساله کاراش انجام میشه؟ ممنون

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط shaahinz نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. ممنون از توضیحات جامع و کامل. شغل من جزو لیست مشاغلی هست که متاسفانه برای امسالش پر شد. البته من ژانویه 2007 برای فدرال اقدام کردم و مثل همه خسته از این همه انتظار طولانی. بنظرتون برای لیست مشاغل امسال که فکر کنم ماه جوئن دوباره اعلام میشه اقدام کنم یا نه؟ آیا شما مطمئن هستید که فدرال یکساله کاراش انجام میشه؟ ممنون
    بله اگه باز هم دیمند بود حتمن اپلای کنین.
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنایع علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehdana نمایش پست ها
    سلام
    آیا کسی از دوستان هست که بتونه یک نامه اعتراضی با متن انگلیسی قوی آماده کنه.
    اگر این نامه تهیه بشه می تونیم اون از طریق سایت زیر:
    http://www.petitiononlinecanada.com
    به عنوان یک درخواست مطرح کنیم و بعد از گرفتن 10000 تا امضاء با بیشتر اعتراضمون را برای افراد زیربط (مثلا وزیر مهاجرت) بفرستیم.
    حیف که من زبانم خیلی خوب نیست ولی اگر کسی این نامه رو بتونه تهیه کنه بقیشو من هستم.

من به این معتقدم که تسمه ای که صدا نکنه را روغن نمی زنن، پس لازمه که یکم سر و صدا کنیم.
    تو رو خدا اگه کسی می تونه و به این کار اعتقاد داره خبر بده که هر چه زودتر شروع کنیم.
    من توی نامه فایل نامبرم نوشته 62-68 ماه طول میکشه تا به پرونده شما رسیدگی بشه،
    از چند نفر هم که پرسیدم گفتن بذار به 68 ماه برسه اگه خبری نشده واسه شکایت به دادگاه از طریق وکیل اقدام کن. برنامه ام اینه که مرداد 91 (68 ماهه) برای دادخواست اقدام کنم!!

Member SSN2007 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh tabatabaei .English literature

نقل قول نوشته اصلی توسط far1033 نمایش پست ها
    من توی نامه فایل نامبرم نوشته 62-68 ماه طول میکشه تا به پرونده شما رسیدگی بشه،
    از چند نفر هم که پرسیدم گفتن بذار به 68 ماه برسه اگه خبری نشده واسه شکایت به دادگاه از طریق وکیل اقدام کن. برنامه ام اینه که مرداد 91 (68 ماهه) برای دادخواست اقدام کنم!!
    البته جمله بعدش نوشته شده:This is our current estimate;however,circumstances may change.
    شروع پروسه در دمشق:12 اپريل 2007

نقل قول نوشته اصلی توسط SSN2007 نمایش پست ها
    البته جمله بعدش نوشته شده:This is our current estimate;however,circumstances may change.
    و دقیقا همین جمله از نظر حقوقی کار رو دشوار میکنه.