صفحه 57 از 120 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1197

موضوع: متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinKazemi نمایش پست ها
    فرشته جان با یک نگاه به ویزا نمای 29 رشته ای ظرفیت 1000 سال قبل می شه دید زمان تقریبی برای دریافت ویزا، از لحظه دریافت مدارک، تقریبا یکسال بوده. امسال که ظرفیت هم کمتر از سال قبل هستش، به نظر می رسه سریعتر رسیدگی کنن. پرونده های قدیمی متاسفانه فعلا رو هواست!!! شما دعا بفرمایید که تو همین پرونده جدیدتون فایل نامبر بگیرید و در مرحله بعد هم موقع بررسی سوابق کاری ایرادی ازتون نگیرن، مثل عدم همخوانی سابقه کار با مدرک دانشگاهی که در صورت نداشتن بیمه قانع کردن آفیسر سخت می شه یا چیزهایی از این دست که شاید اصلاً شامل حال شما نشه، در این صورت فکر می کنم خیلی زودتر از پرونده قبلیتون تو این پرونده جدید به نتیجه دلخواه برسید. همه این دعاهایی که عرض کردم رو جسارتاً برای بنده هم بفرمایید!!!!!!
    سلام

تا جایی که من می دونستم اون زمان برای ارائه نامه سابقه کار نیازی به بیمه نبود. چند نفر هم که می شناسم و روند مهاجرتشون نهایی شده نامه ای از بیمه ارائه نداده بودن. این جزو تغییرات جدیده که باید بیمه هم با نامه سابقه کار فرستاده بشه؟

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

نقل قول نوشته اصلی توسط Akalit نمایش پست ها
    سلام

تا جایی که من می دونستم اون زمان برای ارائه نامه سابقه کار نیازی به بیمه نبود. چند نفر هم که می شناسم و روند مهاجرتشون نهایی شده نامه ای از بیمه ارائه نداده بودن. این جزو تغییرات جدیده که باید بیمه هم با نامه سابقه کار فرستاده بشه؟
    خیر، هنوز هم فرستادن بیمه اجباری نیست اگر چه توصیه شده. ولی مواردی بوده مثل عدم همخوانی سابقه کار با مدرک دانشگاهی متقاضی که آفیسر از متقاضی درخواست ارسال بیمه کرده و به دلیل نداشتن بیمه، آفیسر قانع نشده و پرونده رد شده. برای نمونه می تونید به فروم 29 شغله cap 1000 صفحه 623 و پست کاربری با آیدی pardis1975 مراجعه کنید.
    ویرایش توسط HosseinKazemi : February 7th, 2012 در ساعت 01:26 AM

Member SSN2007 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh tabatabaei .English literature

نقل قول نوشته اصلی توسط Akalit نمایش پست ها
    سلام

دوستان عزيز اداره مهاجرت همواره تاييد دادگستري را ميخواسته و حتي براي سوابق كاري كه به انگليسي ميباشد فقط نوشتن نامه در كاغذ سربرگ دار و مهر و كارت ويزيت كارفرما كفايتميكرده.متاسفانه بعضي از دوستان عليرغم اين موضوع مداركشان را به تاييد وزارت خارجه و حتي فرستادن سابقه بيمه و ترجمه دفترچه بيمه و........ميرساندند و بعد ارسال ميكردند.اين اضافه كاريها نه تنها مزيتي نداره بلكه باعث ميشه افيسرها احساس كنند روش كار در ايران اينگونه هست و موجب درد سر براي بقيه دوستان بشود.خدا رو شكر تا اكتبر 2006 كه از دوستان آپديت گرفتند به اين موضوع ايرادي نگرفتند هرچن بعضي از دوستان تاييدات زيادي را گرفته بودند.متاسفانه در قانون جديد بعضي از هموطنان عزيزمون اقدام به ارسال سوابق كاري كرده بودند كه براي افيسرها شك بر انگيز بود و بعد بعضي از انه مشخص شد كه واقعي نبودند و مردود شدند و از ان پس از ان گروه درخواست بيمه هم كردند.از ما كه فعلا" اپديتي نخواستند و اميدوارم مثل گذشته با ما برخورد شود.
    شروع پروسه در دمشق:12 اپريل 2007

نقل قول نوشته اصلی توسط SSN2007 نمایش پست ها
    دوستان عزيز اداره مهاجرت همواره تاييد دادگستري را ميخواسته و حتي براي سوابق كاري كه به انگليسي ميباشد فقط نوشتن نامه در كاغذ سربرگ دار و مهر و كارت ويزيت كارفرما كفايتميكرده.متاسفانه بعضي از دوستان عليرغم اين موضوع مداركشان را به تاييد وزارت خارجه و حتي فرستادن سابقه بيمه و ترجمه دفترچه بيمه و........ميرساندند و بعد ارسال ميكردند.اين اضافه كاريها نه تنها مزيتي نداره بلكه باعث ميشه افيسرها احساس كنند روش كار در ايران اينگونه هست و موجب درد سر براي بقيه دوستان بشود.خدا رو شكر تا اكتبر 2006 كه از دوستان آپديت گرفتند به اين موضوع ايرادي نگرفتند هرچن بعضي از دوستان تاييدات زيادي را گرفته بودند.متاسفانه در قانون جديد بعضي از هموطنان عزيزمون اقدام به ارسال سوابق كاري كرده بودند كه براي افيسرها شك بر انگيز بود و بعد بعضي از انه مشخص شد كه واقعي نبودند و مردود شدند و از ان پس از ان گروه درخواست بيمه هم كردند.از ما كه فعلا" اپديتي نخواستند و اميدوارم مثل گذشته با ما برخورد شود.
    موافقم. خود من هم واسه پرونده جدیدم سوابقم رو بدون بیمه فرستادم! ولی به هر حال اضافه کاری دوستان موجب شده در بعضی موارد درخواست بیمه کنند. البته سابقه کاری من با مدرکم همخوانی داره ولی از لحاظ بیمه شدن یک سری مشکلاتی، که متاسفانه در ایران رایج هستش، دارم و بیمه من نواقصی داره. به همین دلیل تا حدی من هم نگران هستم به خاطر این به قول شما اضافه کاری دوستان!

Junior Member

سلام ، من هر چی Client Application Status می گیرم این پیغامو میده همه اطلاعاتم را صحیح وارد می کنم نمی دونم چرا این پیغامو می ده اکتبر 2006 اپلی کردیم بعد این همه سال این شده جوابمون البته قبلا هم این جوابو می داد ولی با خودم می گفتم هنوز احتمالاً هیچ پروسسی رو شروع نکردن ولی الان بعد این همه سال با توجه به انتقال به انکارا باید یک چیزی بگن یا آپدیتی چیزی؟کسی تو قسمت Client Application Status وضعیتش فرق کرده ؟
    We were not able to identify you using the information you provided. There could be three possible reasons:
    • Please be sure the information you entered is correct and then try again.
    • This service is only available to clients with applications in process. We may have received your application but not yet begun processing it. The following link may help you determine if your application is being processed:
      Application Processing Times
    • At this time, you may use this on-line service to view the status of your application ONLY if you have:
      • sponsored a member of the family class;
      • applied for permanent residence from within or outside Canada;
      • applied for a permanent resident card (initial, replacement or renewal);
      • applied for Canadian citizenship (grant of citizenship);
      • applied for Canadian citizenship for a person adopted by a Canadian citizen (on or after January 1, 1947);
      • applied for a citizenship certificate (proof of Canadian citizenship);
      • applied to renounce Canadian citizenship; or
      • applied to resume Canadian citizenship.

Senior Member

شما دارید یک قسمت اطلاعاتتون رو اشتباه وارد میکنید.از همون 2006 اطلاعاتتون باید در سایت میبوده.نام خانوادگیتون 2 قسمتی نیست؟ (اگر اینطوریه باید خط فاصله بینش بذارید) یا شاید هم دارید اسم کوچیکتون رو هم وارد میکنید؟ (فقط نام خانوادگی رو بزنید).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط savisj نمایش پست ها
    شما دارید یک قسمت اطلاعاتتون رو اشتباه وارد میکنید.از همون 2006 اطلاعاتتون باید در سایت میبوده.نام خانوادگیتون 2 قسمتی نیست؟ (اگر اینطوریه باید خط فاصله بینش بذارید) یا شاید هم دارید اسم کوچیکتون رو هم وارد میکنید؟ (فقط نام خانوادگی رو بزنید).
    نه والا فامیلم یک قسمتی هستش ،هر چی سعی و خطا می کنم نمی شه از چه طریقی می تونم اطلاعاتمو بدست بیارم؟ توی identification type باید immigratio file number/application number را انتخاب کنم ؟
    -----------------------------------------------------
    شروع پروسه در دمشق: اکتبر 2006

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Naris نمایش پست ها
    نه والا فامیلم یک قسمتی هستش ،هر چی سعی و خطا می کنم نمی شه از چه طریقی می تونم اطلاعاتمو بدست بیارم؟ توی identification type باید immigratio file number/application number را انتخاب کنم ؟
    درسته, باید همین کارو بکنید؟
    شما توی این مدت هیچوقت وارد این قسمت نشده بودین؟
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

من 4 سال تمام این مشکل رو داشتم و حتی نمیدونستم عادیه یا نه. فامیل من هم دو قستمیه. اما هیچ جوری از من قبول نمیکرد. تا اینکه به فکرم زد شاید اشتباه املایی داشته باشه. این بود که به نامه ای مراجعه کردم که فایل نامبرم رو تو ش نوشته بود. همون نامه رسید مدارک که از دمشق میاد. روی پاکت یه برچسب بود. فامیل من رو با خط فاصله (-) و البته با غلط املایی وارد دیتابیسشون کرده بودن. عین همون رو وارد کردم و موفق شدم وارد بشم.
    دو نفر از دوستانم هم همین مشکلو داشتن. یکیشون نامه رسید رو داشت و همین کارو کرد و موفق شد. اما یکی دیگه با ایمیل خبردار شده بود و مشکلش حل نشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Naris نمایش پست ها
    سلام ، من هر چی Client Application Status می گیرم این پیغامو میده همه اطلاعاتم را صحیح وارد می کنم نمی دونم چرا این پیغامو می ده اکتبر 2006 اپلی کردیم بعد این همه سال این شده جوابمون البته قبلا هم این جوابو می داد ولی با خودم می گفتم هنوز احتمالاً هیچ پروسسی رو شروع نکردن ولی الان بعد این همه سال با توجه به انتقال به انکارا باید یک چیزی بگن یا آپدیتی چیزی؟کسی تو قسمت Client Application Status وضعیتش فرق کرده ؟
    We were not able to identify you using the information you provided. There could be three possible reasons:
    • Please be sure the information you entered is correct and then try again.
    • This service is only available to clients with applications in process. We may have received your application but not yet begun processing it. The following link may help you determine if your application is being processed:
      Application Processing Times
    • At this time, you may use this on-line service to view the status of your application ONLY if you have:
      • sponsored a member of the family class;
      • applied for permanent residence from within or outside Canada;
      • applied for a permanent resident card (initial, replacement or renewal);
      • applied for Canadian citizenship (grant of citizenship);
      • applied for Canadian citizenship for a person adopted by a Canadian citizen (on or after January 1, 1947);
      • applied for a citizenship certificate (proof of Canadian citizenship);
      • applied to renounce Canadian citizenship; or
      • applied to resume Canadian citizenship.

Junior Member

نه از همون اول همین پیغامو می داد من فکر می کردم هنوز چون کاری انجام ندادن اینجوریه بعد اینجا خوندم که نه بابا مثل اینکه همه status می گیرن و من نمی تونم .فامیلی که می زنم هم روی نامه فایل نامبرم درسته همه چی درسته حالا دیروز به دمشق ایمیل زدم و مشکلمو گفتم امیدوارم جواب بدن.....
    -----------------------------------------------------
    شروع پروسه در دمشق: اکتبر 2006