صفحه 7 از 120 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1197

موضوع: متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-تهران

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که به روش Simplified اقدام کرده اند

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehdana نمایش پست ها
    راستی کسی می دونه در روش ما نمره زبان رو چطور محاسبه می کنند؟ چون اون موقع 7 می خواستند ولی الان6.5؟
    دوست عزيز كلا 7 يا 6ونيم يا...عددي نيست كه اونا بخوان يا نخوان. بسته به امتيازي كه از ديگر آيتمها دريافت ميكنيد ميتونيد امتياز متفاوتي هم از آيلتس ارسال كنيد.
    من قبلا امتحان ايلتس داده بودم كه با توجه به نمرات اون و جدول جديد امتياز زبانم 12 ميشد. ولي امسال هم مجددا امتحان دادم كه با توجه به همان جدول امتياز زبانم 10 ميشد.
    با توجه به اينكه در هر دوحالت امتيازم از مي نيمم 67 خيلي بيشتر ميشد. ارسال همين جديد هم برام فرقي نداشت.
    پرونده استاني: AINP family stream (Nov.2008گشايش پرونده PNP: آوريل 2011---دريافت مديكال در پاريس: 12 آگوست --پاس ريكوئست: 30اكتبر دريافت ويزا 30 نوامبر

Junior Member

با سلام مجدد از طرف تازه وارد ژانویه 2008
    یه سوال دیگه من کی امتحان آیلتس بدم بهتره ...در واقع مدرکم آماده باشه ...مرسییی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdiiii نمایش پست ها
    با سلام مجدد از طرف تازه وارد ژانویه 2008
    یه سوال دیگه من کی امتحان آیلتس بدم بهتره ...در واقع مدرکم آماده باشه ...مرسییی
    والله آقا مهدي يه كم پيچيده شده ماجرا...شما به همون روش simplified اقدام كرديد؟ يعني اون موقع اين قانون مشاغل نيومده بود درسته؟
    اگه بر اون اساس باشه كه اگه دقت كنيد...مال ما اكتبر و سپتامبر 2006تازه درخواست مدرك ازمون كردن...يعني براي شما هم ممكنه يه دوسال ديگه اي مونده باشه!!! نميشه درست نظر داد!باز دوستان ديگه شايد بهتر بتونن نظر بدن
    ویرایش توسط تيستو : December 11th, 2010 در ساعت 02:39 PM دلیل: 1
    پرونده استاني: AINP family stream (Nov.2008گشايش پرونده PNP: آوريل 2011---دريافت مديكال در پاريس: 12 آگوست --پاس ريكوئست: 30اكتبر دريافت ويزا 30 نوامبر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط تيستو نمایش پست ها
    والله آقا مهدي يه كم پيچيده شده ماجرا...شما به همون روش simplified اقدام كرديد؟ يعني اون موقع اين قانون مشاغل نيومده بود درسته؟
    اگه بر اون اساس باشه كه اگه دقت كنيد...مال ما اكتبر و سپتامبر 2006تازه درخواست مدرك ازمون كردن...يعني براي شما هم ممكنه يه دوسال ديگه اي مونده باشه!!! نميشه درست نظر داد!باز دوستان ديگه شايد بهتر بتونن نظر بدن
    ممنون از پاسختون جناب تیستو
    آره من هم در روزهای آخر سال 2007 از همون روش simplified درخواست کردم که فایل نامبرم ژانویه 2008 اومد و بعد از ما قوانین تغییر کرد ...اون موقع نوع رشته مهم نبود ...این که شما گفتیم دو سال دیگه یعنی دو سال دیگه تازه واسه مدارک بخوان و بعدش دو سال دیگه که میشه حد اقل چهار سال!!!!!!! وای چقدر صبر ....اصلا پرونده ما هم مثل شما ها به ورشو ارسال میشه ...امیدی هست که زودتر پروسه ما انجام بشه یا باید بریم تو کما تا سالیان سال!!!! مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-تهران

آره من هم در روزهای آخر سال 2007 از همون روش simplified درخواست کردم که فایل نامبرم ژانویه 2008 اومد و بعد از ما قوانین تغییر کرد ...اون موقع نوع رشته مهم نبود ...این که شما گفتیم دو سال دیگه یعنی دو سال دیگه تازه واسه مدارک بخوان و بعدش دو سال دیگه که میشه حد اقل چهار سال!!!!!!! وای چقدر صبر ....اصلا پرونده ما هم مثل شما ها به ورشو ارسال میشه ...امیدی هست که زودتر پروسه ما انجام بشه یا باید بریم تو کما تا سالیان سال!!!! مرسی
    والله چه عرض كنم...من جاي شما باشم به زندگيم ميرسم و خودم رو hold‌ نميكنم.كاري كه ما هم كرديم. چون با وجوديكه مداركمون رو فرستاديم ولي خب ممكنه باز مدتها طول بكشه. چه بسا كه هستند كساني كه از سال 2004 هنوز خبري از مديكالشون هم حتي نيست!!!
    ولي اگه بخواهيد يه پيغام شخصي براي من بذاريد و ايميلتون رو بديد تا براتون نامه آپديت رو بفرستم ببينيد چه چيزهايي لازم دارن.از الان حداقل دنبالش باشيد اون موقع معطل نشيد زياد.چون من كه فكر ميكردم همه مداركم آماده است دوماه طول كشيد تا جمعشون كنم!!!

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

راستش يه سايتي دوستان گذاشته بودن بر اساس اون چندتا sample در آوردم و از رو اون پر كردم.
    http://www.bestsampleresume.com/engi...g-resumes.html
    البته خوندم شما هم نوشتيد كه امروز ميخواهيد ارسال كنيد! حتما پس يه روشي پيدا كرديد ديگه؟!
    من يه مدتي اينجا سر نزده بودم به دلايلي!
    سلام (: خوش برگشتی.
    ممنون سایت بدرد بخوری به نظر میرسه باشه برا رزومه های مهندسی. ازش استفاده کردم برا ریوایز نهایی
    آره منم مدارکم آمادست ولی هنوز بعد بیشتر از 3 هفته کارنامه آیلسم حاضر نیست، میگن مشکل پستی پیدا کرده و تو آلمان گیر کرده!!! حالا باز خدارو شکر که 20 روزی وقت دارم هنوز ولی امیدوارم که یه جوری بیاد که به قول شما ارسال مدارکم به تعطیلات آفیسرها نخوره.

چيدمان مدارك رو هم بر اساس همون UL‌ انجام دادم...چون دقيق كه ميخوني مي بيني همون از همه كامل تره. بقيه رو هم در برميگيره تازه...بعد ورشو! چون به هرحال الان رفته ورشو ديگه كه البته ورشو هيچ مدرك بيشتري از نامه آپديت نميخواست. حالا ديگه بايد ديد چي ميشه.
    ولی چک‌لیست سوریه همچنان برا ما ایرانی هاستا، تو UL هم آدرس همون رو داده و توش یه فرم اضافی هم داره که حتما باید پر شه، پرش که کردی اون رو؟
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

واقعا همونجوری که تیستو هم گفت اینا کارشون هیچ نظم و اساس خاصی نداره... مال ماه 9 سال 2006 حدود 3 ماه پیش اومد. مال شما به نظر من بین یکسال تا 2 سال طول خواهد کشید مگر اینکه تکونی به خودشون بدن آفیسرها. ولی حتی اینکه به ورشو ارسال بشه یا نه هم به نظر من چیزی نیست که قطعی باشه، شاید یه تعداد رو بذارن دمشق بمونه!

والله چه عرض كنم...من جاي شما باشم به زندگيم ميرسم و خودم رو hold‌ نميكنم.كاري كه ما هم كرديم. چون با وجوديكه مداركمون رو فرستاديم ولي خب ممكنه باز مدتها طول بكشه. چه بسا كه هستند كساني كه از سال 2004 هنوز خبري از مديكالشون هم حتي نيست!!!
    ولي اگه بخواهيد يه پيغام شخصي براي من بذاريد و ايميلتون رو بديد تا براتون نامه آپديت رو بفرستم ببينيد چه چيزهايي لازم دارن.از الان حداقل دنبالش باشيد اون موقع معطل نشيد زياد.چون من كه فكر ميكردم همه مداركم آماده است دوماه طول كشيد تا جمعشون كنم!!!
    آره من کاملا موافقم... تا دو ماه پیشا که من اصلا بهش فکرم نمیکردمو سرم به کار خودم بود چون گفته بودن زودتر از 6 سال خبرتون نمیکنیم! همین که 4 ساله UL فرستادن برامون خودش کلی سورپرایز بود. ولی امیدوارم که بعد از آپدیت هم دوباره بتونیم تا اومدن مدیکال بیخیالش بشیم و بچسبیم به زندگیمون! من که علی الحساب هر روز چن باری دارم به اینجا سر میزنم! (:
    نامه آپدیت رو اینجا هم میشه پیداش کرد، قبلا یکی از بچه ها گذاشته بودش: http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post226942
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-تهران

آره پر كردم به همين خاطر ميگم از UL استفاده كردم. چون تو همون آيتم اول UL‌ به اين فرمهاي به قول خودشون supplementary‌ اشاره كرده !!
    من منظورم ترتيب چيدمان بود يعني همون فرمها رو هم كنار بقيه فرمهاي آيتم يك گذاشتم!

Junior Member

[QUOTE=علی جون;348565]واقعا همونجوری که تیستو هم گفت اینا کارشون هیچ نظم و اساس خاصی نداره... مال ماه 9 سال 2006 حدود 3 ماه پیش اومد. مال شما به نظر من بین یکسال تا 2 سال طول خواهد کشید مگر اینکه تکونی به خودشون بدن آفیسرها. ولی حتی اینکه به ورشو ارسال بشه یا نه هم به نظر من چیزی نیست که قطعی باشه، شاید یه تعداد رو بذارن دمشق بمونه!

آره من کاملا موافقم... تا دو ماه پیشا که من اصلا بهش فکرم نمیکردمو سرم به کار خودم بود چون گفته بودن زودتر از 6 سال خبرتون نمیکنیم! همین که 4 ساله UL فرستادن برامون خودش کلی سورپرایز بود. ولی امیدوارم که بعد از آپدیت هم دوباره بتونیم تا اومدن مدیکال بیخیالش بشیم و بچسبیم به زندگیمون! من که علی الحساب هر روز چن باری دارم به اینجا سر میزنم! (:

ممنون از راهنمایتون دوست عزیز ...
    خب با این تفاسیر که اینقدر امکان داره طولانی بشه ...کی باید به فکر امتحان ایلتس باشم
    یه سوال دیگه اینا که اینقدر زمانبندی پروسه مهاجرت رو نا مشخص گذاشتن....این پرونده رو کنار
    گذاشتن و رفتن سراغ مثلا روش کبک منطقیه یا اون هم همین زمان مونده رو سپری میکنه و بجای فرانسه خوندن انگلیسی رو بیشتر تقویت کنم به فکر نمره بهتر گرفتن از ایلتس باشم بهتره ....(البته میدونم سوالم سخته اما ممنون میشم از رو تجربتون پاسخ بدید مرسی)

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

ممنون از راهنمایتون دوست عزیز ...
    خب با این تفاسیر که اینقدر امکان داره طولانی بشه ...کی باید به فکر امتحان ایلتس باشم
    یه سوال دیگه اینا که اینقدر زمانبندی پروسه مهاجرت رو نا مشخص گذاشتن....این پرونده رو کنار
    گذاشتن و رفتن سراغ مثلا روش کبک منطقیه یا اون هم همین زمان مونده رو سپری میکنه و بجای فرانسه خوندن انگلیسی رو بیشتر تقویت کنم به فکر نمره بهتر گرفتن از ایلتس باشم بهتره ....(البته میدونم سوالم سخته اما ممنون میشم از رو تجربتون پاسخ بدید مرسی)
    زبان خوندن که به هرحال به نظرم باید یه بخشی از زندگیمون باشه حتی اگه نخوایم مهاجرت کنیم. من نزدیک 1000 ساعت فرانسه و 800 ساعت انگلیسی به طور همزمان خوندم ولی خوشبختانه از آیلتسم 16 نمره کامل رو گرفتم و دیگه احتیاجی به دادن امتحان فرانسه نشد (:
    شما هم انگلیسی خوندن رو بذار تو برنامت باشه تا هروقت لازم شد امتحان بدی، در اوج آمادگی باشی...
    در مورد کبک من اطلاعی ندارم، دوستان دیگه باید جواب بدن یا اینکه تاپیک های خودش رو ببینین.