صفحه 8 از 120 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1197

موضوع: متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که به روش Simplified اقدام کرده اند

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    سلام (: خوش برگشتی.
    ممنون سایت بدرد بخوری به نظر میرسه باشه برا رزومه های مهندسی. ازش استفاده کردم برا ریوایز نهایی
    آره منم مدارکم آمادست ولی هنوز بعد بیشتر از 3 هفته کارنامه آیلسم حاضر نیست، میگن مشکل پستی پیدا کرده و تو آلمان گیر کرده!!! حالا باز خدارو شکر که 20 روزی وقت دارم هنوز ولی امیدوارم که یه جوری بیاد که به قول شما ارسال مدارکم به تعطیلات آفیسرها نخوره.

ولی چک‌لیست سوریه همچنان برا ما ایرانی هاستا، تو UL هم آدرس همون رو داده و توش یه فرم اضافی هم داره که حتما باید پر شه، پرش که کردی اون رو؟

سلام
    امیدوارم که خوب و خوش باشید.ممکنه منو راهنمایی کنید که آیا آخرش مدارک را بر اساس ترتیبی که در نامه آپدیت گفته چیدید یا ترتیب دیگه ای استفاده کردید؟
    و اینکه منظورتان از فرم اضافی کدام فرم است؟شماره فرم را میشه بنویسید؟

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط افشار نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم که خوب و خوش باشید.ممکنه منو راهنمایی کنید که آیا آخرش مدارک را بر اساس ترتیبی که در نامه آپدیت گفته چیدید یا ترتیب دیگه ای استفاده کردید؟
    و اینکه منظورتان از فرم اضافی کدام فرم است؟شماره فرم را میشه بنویسید؟
    متشکر (: من هم نهایتا مثل جناب تیستو، مدارک رو بر اساس نامه ی آپدیت مرتب کردم چون توش تاکید شده بود که ترتیبش باید این باشه. تو بوکلت سوریه یه فرم 4 صفحه ای هست که اونو هم پرینت گرفتم و پر کردم و با چک لیست پر شده ی سوریه و پرینت نامه ی آپدیت به مدارکم اضافه کردم. (لینک چک لیست سوریه که فرم اضافی توشه تو نامه آپدیت هست.)
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

ذوستان، مدارکم را بالاخره امروز ارسال کردم: 97 صفحه، حدود 520 گرم
    با آرامکس، همون 500 گرم حساب کردن و 40500 تومان هزینه اش شد. قراره 3 تا 5 روزه برسه (:

راستی راهنمای مهاجرین فدرال (OP6) به روز شده:
    http://www.cic.gc.ca/english/resourc...p/op06-eng.pdf
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

با سلام
    دوستان لطفا راهنمایی کنید که در فرم schedule 1 , بند 13 که در مورد سوابق خدمت دولتی سوال شده ,اگر کسی کارمند رسمی دولت است باید این قسمت را پر کند یا فقط کسی که پستهای مهم دولتی داشته باید این قسمت را پر کند؟

Write any government positions you have held in the past such as:
     Civil servant;
     Judge;
     Police officer;
     etc.

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    ذوستان، مدارکم را بالاخره امروز ارسال کردم: 97 صفحه، حدود 520 گرم
    با آرامکس، همون 500 گرم حساب کردن و 40500 تومان هزینه اش شد. قراره 3 تا 5 روزه برسه (:

راستی راهنمای مهاجرین فدرال (OP6) به روز شده:
    http://www.cic.gc.ca/english/resourc...p/op06-eng.pdf
    سلام
    تبریک که مدارکتون را فرستادید. بالاخره از دست این مرحله کار راحت شدید.من هنوز منتظر نتیجه ایلتس 4 دسامبر هستم که نیامده!
    لطفا منو راهنمایی کنید که در فرم schedule 1 , بند 13 که در مورد سوابق خدمت دولتی سوال شده ,اگر کسی کارمند رسمی دولت است باید این قسمت را پر کند یا فقط کسی که پستهای مهم دولتی داشته باید این قسمت را پر کند؟

 Civil servant;
     Judge;
     Police officer;
     etc.

نقل قول نوشته اصلی توسط افشار نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان لطفا راهنمایی کنید که در فرم schedule 1 , بند 13 که در مورد سوابق خدمت دولتی سوال شده ,اگر کسی کارمند رسمی دولت است باید این قسمت را پر کند یا فقط کسی که پستهای مهم دولتی داشته باید این قسمت را پر کند؟

 Civil servant;
     Judge;
     Police officer;
     etc.
    اگر توی سوابق شغلی شما چیزی ذکر شده بنویسید ولی اگر ذکر نشده چه نیازی دارید که ذکر کنید من شنیدم سوابق شغلی دولتی پروسه مهاجرتی رو طولانی تر میکنه مخصوصأ توی این اوضاع و احوال

سلام. منم يه سوال داشتم البته توي موضوع : "کسانی که قبل از تاریخ 27 فوریه 2008 از طریق Federal Skilled Worker اقدام کرده " مطرح كردم ولي هنوز جوابي ندادن. خواستم اينجا هم بپرسم:
    در مورد مدت اعتبار آيلتس، چون هیچ سایتی در این زمینه و تشریح اون عبارت " within 1 year of submitting application " توضیح خاصی نداده .
    ما آگوست 2007 پرونده تشکیل دادم و فوریه 2009 ( یعنی حدود یکسال و 4 ماه بعد از تشکیل پرونده و اومدن فایل نامبر ) آیلتس دادم و نمره مورد نظر رو گرفتم.
    این قضیه که دیگه لازم نیست ایلتس بدم شامل من هم میشه؟
    یعنی کلا هرکی بعد از تشکیل پرونده (به روش simplified) - یا حتی یکسال قبل از آن - آیلتس داده باشه ، صرفنظر از پایان زمان اعتبار آیلتس مدرک همچنان تا آخر پروسه معتبر می مونه؟

يه سوال ديگه هم دارم. چطور ميشه از زمان ارسال پرونده به ورشو اطلاع پيدا كرد. ( البته ميدونم حداقل 1سال ديگه مونه تا نوبت آپديت ما برسه)
    مرسي

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط violet1234 نمایش پست ها
    سلام. منم يه سوال داشتم البته توي موضوع : "کسانی که قبل از تاریخ 27 فوریه 2008 از طریق Federal Skilled Worker اقدام کرده " مطرح كردم ولي هنوز جوابي ندادن. خواستم اينجا هم بپرسم:
    در مورد مدت اعتبار آيلتس، چون هیچ سایتی در این زمینه و تشریح اون عبارت " within 1 year of submitting application " توضیح خاصی نداده .
    ما آگوست 2007 پرونده تشکیل دادم و فوریه 2009 ( یعنی حدود یکسال و 4 ماه بعد از تشکیل پرونده و اومدن فایل نامبر ) آیلتس دادم و نمره مورد نظر رو گرفتم.
    این قضیه که دیگه لازم نیست ایلتس بدم شامل من هم میشه؟
    یعنی کلا هرکی بعد از تشکیل پرونده (به روش simplified) - یا حتی یکسال قبل از آن - آیلتس داده باشه ، صرفنظر از پایان زمان اعتبار آیلتس مدرک همچنان تا آخر پروسه معتبر می مونه؟

يه سوال ديگه هم دارم. چطور ميشه از زمان ارسال پرونده به ورشو اطلاع پيدا كرد. ( البته ميدونم حداقل 1سال ديگه مونه تا نوبت آپديت ما برسه)
    مرسي
    سلام، خوش اومدی (:
    طبق تجارب دیگر دوستان که تو تاپیک های این انجمن مطرح شده بود، امتحان آیلتسی که بعد از اقدام و ارسال فرم اولیه داده شده باشه معتبر میمونه حتی اگه تاریخش گذشته باشه. من یادمه که بچه ها با شرایط مشابه شما براشون ایمیل هم زده بودن و جواب گرفته بودن که معتبره. برا اطمینان بیشتر هروقت که پروندتون رفت ورشو، براشون ایمیل بزنین و پیگیر بشین.

زمان هم مشخص نیست. منی که سپتامبر 2006 اقدام کرده بودم، 3 سال و 7 ماه بعد پروندم رفت ورشو، 5 ماه بعدشم ایمیل آپدیتم اومد. شما هم شاید تو همون حدود براتون طول بکشه، شایدم بیشتر یا کمتر، شایدم اصلا نره ورشو!

مرسي از راهنمائي تون.
    ايشالا كه همين جوره و ازاين امتحان مجدد راحت شدم.

ضمنا من ايميل زدم دمشق ولي جواب دادن توي سايت همه اطلاعات هست و جواب درست و درمون ندادن.
    به ورشو هم زدم كه البته فقط يه رسيد ايميل بهم دادن و هنوز كه هنوزه جوابم رو ندادن...
    به هرحال مرسي از راهنمائي تون و پيگير سوال و جوابهاي انجمن دائم هستم.

Senior Member

[QUOTE=violet1234;354275]سلام. منم يه سوال داشتم البته توي موضوع : "کسانی که قبل از تاریخ 27 فوریه 2008 از طریق Federal Skilled Worker اقدام کرده " مطرح كردم ولي هنوز جوابي ندادن. خواستم اينجا هم بپرسم:

آیلتس شما معتبره.من خودم ایمیل زده بودم ورشو و بهم جواب داده بودند که معتبره.(3سال بعد از اپلای آیلتس گرفتم.موقعی هم که داشتم میفرستادم اعتباره 1 سالش تموم بود).اون جمله معروف هم که میگه within...یعنی شما از 1سال قبل از اپلای هم اگه ایلتس داری معتبره.(این قانون فقط برای بچه های Simplified هستش)