صفحه 9 از 120 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1197

موضوع: متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-تهران

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که به روش Simplified اقدام کرده اند

سلام مجدد

مدارك ما 14 دسامبر به دستشون رسيد. ولي وقتي ميرم براي چك كردن هنوز همين جواب:

We started processing your application on October 3, 2006.

We transferred your application to the Warsaw office on April 27, 2010. The Warsaw office may contact you.
    رو ميده.

براي ديگر دوستان كه رسيده تغييري كرده؟!
    پرونده استاني: AINP family stream (Nov.2008گشايش پرونده PNP: آوريل 2011---دريافت مديكال در پاريس: 12 آگوست --پاس ريكوئست: 30اكتبر دريافت ويزا 30 نوامبر

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط تيستو نمایش پست ها
    سلام مجدد

We transferred your application to the Warsaw office on April 27, 2010. The Warsaw office may contact you.
    رو ميده.

مال ما بعد از یک سال و یک ماه بعد از ارسال آپدیت هم تغییری نکرده
    دیگه تا ویزاتون بیاد چیزی عوض نمیشه
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : 7 جولاي 2005 تاريخ ارسال مدارك آپديت : 1 دسامبر2009
    دریافت مدیکال در لندن 12 سپتامبر 2011- پاسپورت ریکوئست 4 نوامبر 2011 - دریافت ویزا : 28 دسامبر 2011 * کل پروسه :نزدیک 77 ماه

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط تيستو نمایش پست ها
    سلام مجدد
    رو ميده.
    دریافت و بررسی مدارک رو اعلام نمیکنن مگر اینکه آدرست به روز شده باشه و از تغییر اون بفهمی که یه نگاهی به مدارکت انداختن.
    مدارک من هم 22 ام رسیده به دستشون ولی هنوز هیچ بررسی روش انجام ندادن تو این یه هفته، چون آدرسم رو به روز نکردن تو سایتشون. به مخض اینکه به روز شد اینجا مینویسم که حدودا دستمون بیاد چند روز بعد از دریافت مدارک بررسی میکنن...
    به نظرم فوریه درخواست کیپس بدی بد نیست ... (:
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط شادي نمایش پست ها
    مال ما بعد از یک سال و یک ماه بعد از ارسال آپدیت هم تغییری نکرده
    دیگه تا ویزاتون بیاد چیزی عوض نمیشه
    شما 13 ماه بعد از به روز رسانی حتی هنوز مدیکالت رو هم نگرفتی شادی خانم؟!
    تو این مدت هیچ درخواست مدرک اضافه ای هم نکردن حتی؟ تماس هم داشتین باهاشون ببینین دردشون چیه؟
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

سلام به همه
    ببخشید باز یه سوال .البته توی فروم ها خیلی گشتم ولی جوابی نگرفتم.

همه میگین منتظر نامه آپدیت هستن.. بعد مدارک رو فرستادن و بعد منتظر مدیکال هستن؟؟؟؟

برای simplified ها دیگه مصاحبه وجود نداره؟؟ یا داشتن مصاحبه بستگی به مواردی داره و بعضی ها داشتن؟
    یه سوال دیگه هم راجع به کیپس...گرفتنش برای چه مواردی ضروریه؟

باز هم ممنون

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط violet1234 نمایش پست ها
    سلام به همه
    ببخشید باز یه سوال .البته توی فروم ها خیلی گشتم ولی جوابی نگرفتم.
    همه میگین منتظر نامه آپدیت هستن.. بعد مدارک رو فرستادن و بعد منتظر مدیکال هستن؟؟؟؟
    برای simplified ها دیگه مصاحبه وجود نداره؟؟ یا داشتن مصاحبه بستگی به مواردی داره و بعضی ها داشتن؟
    یه سوال دیگه هم راجع به کیپس...گرفتنش برای چه مواردی ضروریه؟
    باز هم ممنون
    سلام (:
    این که مصاحبه خواهیم داشت یا نه معلوم نیست ولی طبق مطالب این فروم، سابقه نداشته که با کسی که مدارکش رفته ورشو درخواست مصاحبه کنن، رو این حساب هم تصور بر اینه که اگر بعد از ارسال مدارک آپدیت، کم و کسری وجود نداشته باشه و همه چی اوکی باشه، مرحله بعدیش میشه مدیکال. اگه کمو کسری هم باشه که نامه میدن و مدارک تکمیلی میخوان.
    کیپس هم هیچ ضرورتی نداره گرفتنش، فقط یه روشه برای اینکه بفهمین پروندتون در چه مرحله ایه و از امتیاز هایی که اوردین با خبر بشین.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    شما 13 ماه بعد از به روز رسانی حتی هنوز مدیکالت رو هم نگرفتی شادی خانم؟!
    تو این مدت هیچ درخواست مدرک اضافه ای هم نکردن حتی؟ تماس هم داشتین باهاشون ببینین دردشون چیه؟
    چرا بعد از 6 ماه از ارسال آپدیت 3 بار تا حالا باهاشون تماس گرفتم که دفعه آخر دیگه یه جوری جوابمو دادن که مگه بهت نمیگیم تحت بررسیه حالیت نمیشه اگه باز هم ایمیل بزنی فقط کار خودت رو عقب میندازی ) این شد که از اکتبر به بعد من ایمیل هم نزدم و کماکان نشسته ام به انتظار . تو این فروم بچه هایی با وضعیت بد تر از من هم هستند . eli این ماه 2 ساله که آپدیت کرده . همه به این امیدیم که سال 2011 گره کار همه رو باز کنه
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : 7 جولاي 2005 تاريخ ارسال مدارك آپديت : 1 دسامبر2009
    دریافت مدیکال در لندن 12 سپتامبر 2011- پاسپورت ریکوئست 4 نوامبر 2011 - دریافت ویزا : 28 دسامبر 2011 * کل پروسه :نزدیک 77 ماه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس حقوق از دانشگاه تهران مرکز

سلام من چند تا سوال داشتم1-روش سیمپلفیلد یعنی چی؟2-منظور از GAIPSچیه و بعد از ارسال مدارک اقای علی از این اصطلاح استفاده کرده یعنی چی؟3-برای ارسال مدارک باید پشت عکس ها چیزی بنویسیم.4.من برای ایلتس 2 بار ثبت نام کردم به فاصله یک ماه میخوام بدونم برای سفارت باید برگه ثبت نام کدوم امتحانو بفرستیم چون ما از سفارت تقاضای مهلت برای امتحان کرده بودیم و به ما جواب دادندبرگه ثبت نام و با کلیه مدارک بفرستیم و جواب ایلتس رو بعدا بفرستیم

مرسی از کمکتون
    تاریخ شروع پروسه در دمشق اکتبر 2006
    دریافت نامه اپدیت مدارک 5 اکتبر
    ارسال مدارک اپدیت2 ژانویه.

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط شادي نمایش پست ها
    چرا بعد از 6 ماه از ارسال آپدیت 3 بار تا حالا باهاشون تماس گرفتم که دفعه آخر دیگه یه جوری جوابمو دادن که مگه بهت نمیگیم تحت بررسیه حالیت نمیشه اگه باز هم ایمیل بزنی فقط کار خودت رو عقب میندازی ) این شد که از اکتبر به بعد من ایمیل هم نزدم و کماکان نشسته ام به انتظار . تو این فروم بچه هایی با وضعیت بد تر از من هم هستند . eli این ماه 2 ساله که آپدیت کرده . همه به این امیدیم که سال 2011 گره کار همه رو باز کنه
    خدا به هممون صبر بده شادی خانم! امیدوارم از چند روز دیگه خبر های خوب بشنویم

نقل قول نوشته اصلی توسط azadehlawyer نمایش پست ها
    سلام من چند تا سوال داشتم1-روش سیمپلفیلد یعنی چی؟2-منظور از GAIPSچیه و بعد از ارسال مدارک اقای علی از این اصطلاح استفاده کرده یعنی چی؟3-برای ارسال مدارک باید پشت عکس ها چیزی بنویسیم.4.من برای ایلتس 2 بار ثبت نام کردم به فاصله یک ماه میخوام بدونم برای سفارت باید برگه ثبت نام کدوم امتحانو بفرستیم چون ما از سفارت تقاضای مهلت برای امتحان کرده بودیم و به ما جواب دادندبرگه ثبت نام و با کلیه مدارک بفرستیم و جواب ایلتس رو بعدا بفرستیم
    مرسی از کمکتون
    1-از سپتامبر 2006 تا سال 2008 برای اپلای کردن فقط باید یه فرم ارسال میشد تا در زمان آپدیت، مدارک و آیلتس ارسال بشن. شما هم که اکتبری باید سیمپلیفاید باشی اصولن.
    2-همین صفحه رو یه بار دیگه بخونین، یکی دیگه هم این سوال رو کرده بود و جواب دادم. یه تاپیک اختصاصی هم برای خودش داره.
    3- بله، من مواردی رو که تو چک‌لیست سوریه خواسته بود نوشتم پشت عکس هام.
    4- این رو من مطمئن نیستم ولی به نظرم دومی رو بفرستین که اگه از نتیجه ی اولی راضی نبودین و خواستین نتیجه ی دومی رو ارسال کنین، نگن که تاخیر داشتین.

Member Saeed911 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مكانيك

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    4- این رو من مطمئن نیستم ولی به نظرم دومی رو بفرستین که اگه از نتیجه ی اولی راضی نبودین و خواستین نتیجه ی دومی رو ارسال کنین، نگن که تاخیر داشتین.
    جهت تاييد فرمايش علي آقا ، من خودم همين كار را كردم. با برگ ثبت نام امتحان دوم مدارك آپديت را فرستادم كه شكر خدا نتيجه امتحان اول امتياز مورد نياز را تامين كرد. منتظرم بعد از تعطيلات ژانويه IELTS را بفرستم.
    شروع پروسه :21 سپتامبر 2006 -درخواست آپديت :21 سپتامبر 2010 -ارسال آپديت :14 دسامبر 2010

نحوه ويرايش امضا جهت ثبت تاريخهاي پرونده