صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: چطور به اساتيدي كه در تماسم ثابت كنم فرد علاقه مندي هستم ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چطور به اساتيدي كه در تماسم ثابت كنم فرد علاقه مندي هستم ؟

سلام،
    به نظرتون صحبت کردن از نزدیک با اساتید نتیجه داره؟میخام تو کنفرانسی که میرم با استادا صحبت کنم.البته من فعلا امتحان ندادم میتونم از الان باهاشون صحبت کنم؟
    و آیا استادای ایرانی که تو دانشگاههای خارج از کشور تدریس میکنن میتونن گزینه خوبی باشن که باهاشون صحبت کرد یا نه؟

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط sanal نمایش پست ها
    سلام،
    به نظرتون صحبت کردن از نزدیک با اساتید نتیجه داره؟میخام تو کنفرانسی که میرم با استادا صحبت کنم.البته من فعلا امتحان ندادم میتونم از الان باهاشون صحبت کنم؟
    و آیا استادای ایرانی که تو دانشگاههای خارج از کشور تدریس میکنن میتونن گزینه خوبی باشن که باهاشون صحبت کرد یا نه؟
    قطعا تاثیر داره. مخصوصا اگر چند تا از مقاله‌های استاد مورد نظر رو خونده باشید و بهش نشون بدید که کارهاش رو دارید دنبال می‌کنید و واقعا به زمینه‌ی کاریش علاقه دارید. استادهای ایرانی هم معمولا بهتر هستند ولی خیلی فرق نمی‌کنه. نیازی هم نیست که حتما امتحان‌هاتون رو داده باشید. در هر مرحله‌ای می‌شه با اساتید تماس گرفت و نباید معطل اومدن نمره‌ها بشید.

Junior Member

با سلام
    ببخشید من یک سوال داشتم ممنون می شم که راهنمایی ام کنید. من برای یکی از دانشگاه های سوئد دعوت به مصاحبه تلفنی شدم و مصاحبه خیلی خوب بود و نظر اساتید هم که 4 نفر هم بودند خوب بود ولی برای من ایمیل زدند و گفتند که به خاطر رقابت خیلی شدید این پوزیشن به فرد دیگری داده شده ولی شمانفر دوم هستید و ممکن است که پوزیشن بعدی که ماه دیگست به شما offer شه ،
    به نظر شما من نامه بزنم به استاد و بگم که مشتاقاانه منتظر اعلام پوزیشن هستم یا به یه نحوی منظور رو برسونم که من منتظر هستم؟

یا این که منتظر باشم تا اعلام بشه و اگر اسمم نبود دوباره اپلای کنم؟

خیلی ممنون می شم که کمکم کنین
    با تشکر

با سلام خدمت همه دوستان
    نظرتونو در مورد این پاسخ استاد بفرمایید ...ممنونتون می شم ....دانشگاه PNU کره جنوبی برای مقطع دکترای پیوسته
    I am preparing two projects: The first is about human spine modelling and FEA by exactly mimicking bone-like structure which can be also applied to mechanical structure. The second one is camera light and position control to be used for the vision inspection system of vehcile transmission parts (i.e. vale body).

I think that it is highly possible for at least one of them to be granted. Are you interested in doing these kind of researches if you join me?

Hope to hear from you soon again.

Best wishes,
    بهترین فرومی که پیدا کردم تا سوالمو مطرح کنم ...اینجا بود ...لطفا پیاممو پاک نکنید ...یا اینکه لطف بفرمایید بگید کجا باید این سوالمو مطرح کنم ؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahcheraghi نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    نظرتونو در مورد این پاسخ استاد بفرمایید ...ممنونتون می شم ....دانشگاه PNU کره جنوبی برای مقطع دکترای پیوسته
    I am preparing two projects: The first is about human spine modelling and FEA by exactly mimicking bone-like structure which can be also applied to mechanical structure. The second one is camera light and position control to be used for the vision inspection system of vehcile transmission parts (i.e. vale body).

I think that it is highly possible for at least one of them to be granted. Are you interested in doing these kind of researches if you join me?

Hope to hear from you soon again.

Best wishes,
    بهترین فرومی که پیدا کردم تا سوالمو مطرح کنم ...اینجا بود ...لطفا پیاممو پاک نکنید ...یا اینکه لطف بفرمایید بگید کجا باید این سوالمو مطرح کنم ؟
    سلام
    اين ايميل پاسخ جالبي هست. ايشان ميگن كه براي يكي از اينها فاند دارن البته اگه شما لطف كنيد به گروه اونها بپيونديد
    ارتباطتان را با اين استاد حفظ و آماده اپلاي شويد
    در پناه راستي
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaldaa64 نمایش پست ها
    با سلام
    ببخشید من یک سوال داشتم ممنون می شم که راهنمایی ام کنید. من برای یکی از دانشگاه های سوئد دعوت به مصاحبه تلفنی شدم و مصاحبه خیلی خوب بود و نظر اساتید هم که 4 نفر هم بودند خوب بود ولی برای من ایمیل زدند و گفتند که به خاطر رقابت خیلی شدید این پوزیشن به فرد دیگری داده شده ولی شمانفر دوم هستید و ممکن است که پوزیشن بعدی که ماه دیگست به شما offer شه ،
    به نظر شما من نامه بزنم به استاد و بگم که مشتاقاانه منتظر اعلام پوزیشن هستم یا به یه نحوی منظور رو برسونم که من منتظر هستم؟

یا این که منتظر باشم تا اعلام بشه و اگر اسمم نبود دوباره اپلای کنم؟

خیلی ممنون می شم که کمکم کنین
    با تشکر
    سلام
    لطفا منتظر بمانيد. در اين فاصله ارتباط را با استاد حفظ كنيد ، حالا به هر طريقي كه ممكنه
    شاد باشيد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

با سلام
    هر روز ایمیل زدن دردی رو دوا نمی کنه و چه بسا ممکنه وضعیت بدتر هم بشه.
    به نظرم اگه بتونی توی زمینه کاری اون استاد یه مقاله ای تهیه کنی و ازش کمک بخواهی که راهنمایتون بکنه خیلی بهتره و هنرت رو نشون بدی. حداقل این کار باعث می شه رابطه ها بهتر بشه و بتونی نظرش رو جلب کنی و در نهایت مقالتون به یه جایی برسه(یه جایی اکسپت بشه)!
    موفق باشید

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)