صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23

موضوع: ایجاد بخش تبلیغات در انجمن

Junior Member

پیش فرض ایجاد بخش تبلیغات در انجمن

سلام

در پروسه apply کردن از اون موقع که زبان می خوانیم، تا اون موقع که سفارت می ریم، با گروه های مختلفی در ارتباطیم.

اول با کلاس های زبان
    بعد با شرکت هایی که credit card می دهند
    بعد با شرکت های پست
    ...
    بعد با دارالترجمه ها
    بعد با آژانس ها
    بعد با ... (مثلا همین هتل فرانفورجیو قبرس)

فکر کردم اگر در این انجمن جایی برای تبلیغات باشه، چندین فایده داره:
    1- بچه ها می تونن بهترین گزینه رو راحت تر پیدا کنن.
    2- کسانی که ما با اونا سر و کار داریم با دیدن این محیط قیمتاشون رو رقابتی تر می کنن.
    3- می تونه محل درآمدی برای apply abroad باشه.

با به دست آوردن درآمد برای apply abroad می تونیم کارهایی بکنیم.... مثلا من وقتی می بینم یکی که داره اون ور درس می خونه و صد تا کار داره، کلی برای ارتقا forum زحمت می کشه کلی شرمنده می شم. (بی تعارف همیشه این کار رو تحسین کردم و مطمئنم که خدا خیرش می ده، خیلی زیاد.) می شه یک web developer استخدام کرد که این قدر زحمت به دوستان ندیم. یا خیلی کارای دیگه. حمایت از دانشجو ها و ...

البته فکر کنم برای رابطه مالی داشتن با شرکت ها، باید یک شرکت apply abroad داشته باشیم.
    اگه بابک اینا قبول کنن که شرکت بزنن و اگه وکالتی به کسی در ایران داده باشند، من حاضرم در این 4-5 ماهی که ایران هستم برم دنبال کاراش و فقط برای امضاهاش مزاحم وکیل ها بشم. من یه مدت مدیرعامل یه شرکت تازه تاسیس بودم و تقریبا می دونم چی کارا باید کرد. جمع کردن مشتری برای تبلیغات هم با من. امیدوارم این جوری بتونم یه کمکی بکنم. باز می گویم اگه مدیران صلاح بدونند...

موفق باشید.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : ایجاد بخش تبلیغات در انجمن

به نظر من پيشنهاد مناسبي براي اين فروم نيست . به دلائل مختلف
    به نظرم مهمترين اينه كه نمي تونيم صحت ادعاهاي كسي كه تبليغ مي ده رو بررسي كنيم و ممكنه بچه ها ضرر زيادي بكنند و بعدا تقصيرها گريبانگير فروم بشه.
    همچنين به محض اينكه اسم پول توي هر كاري بياد، اون كار از حالت ساده و بي آلايشش خارج شده و همه متوقع مي شوند.
    و ...

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

من هم با این پیشنهاد مخالفم.
    همون طور که اردیبهشت گفت، پول و کارهایی که واسش انجام میشه یه جورایی همه چیز رو تحت تاثیر قرار میده ... و این که وقتی جنبه های حقوقی وارد میشه باید کسانی باشند آدرس ثابت داشته باشند و این برای اکثر اعضای این فروم صدق نمیکنه.

تازه من فکر میکنم همه پویایی این فروم به خاطر همینه که بچه هایی که خودشون کلی کار و مشغله دارند می اند و حضور فعال دارند و این که با یه web developer جابه جاشون کنیم اصلا فکر خوبی نیست.

ApplyAbroad Champion

در این مورد هم بررسی‌های لازم انجام خواهد شد. تا امروز مدیران فروم تلاش کرده‌اند تا تمام هزینه‌های وب‌سایت رو پرداخت کنند و نیازی به وجود تبلیغات نبوده، اما در صورت افزایش هزینه‌ها شاید وجود درآمد برای سایت ضروری بشه و شاید یکی از راه‌ها استفاده از تبلیغات باشه.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

اینکه میگند بعضی مواقع دید مدیریتی لازمه به این دلیله ;D

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ordibehesht
    به نظر من پيشنهاد مناسبي براي اين فروم نيست . به دلائل مختلف
    به نظرم مهمترين اينه كه نمي تونيم صحت ادعاهاي كسي كه تبليغ مي ده رو بررسي كنيم و ممكنه بچه ها ضرر زيادي بكنند و بعدا تقصيرها گريبانگير فروم بشه.
    همچنين به محض اينكه اسم پول توي هر كاري بياد، اون كار از حالت ساده و بي آلايشش خارج شده و همه متوقع مي شوند.
    و ...
    اتفاقاً به نظر من پیشنهاد خوبی هست، میشه بالای سایت قسمتی رو برای Advertisement قرار داد تا شرکتها و یا افرادی که تمایل دارن تبلیغات خودشون رو در این قسمت قرار بدن. ضرورتاً این مورد به این معنی نیست که همه افرادی که در این فروم تبلیغ می کنن از نظر اعضای فروم (کاربران و یا مدیران) هم مورد تایید هستن، اونها فقط در این فروم تبلیغ می کنن، حالا ممکنه آدم حسابی باشن، ممکن هم هست کلاه بردار، تشخیص اون با کسی هست که از اون تبلیغات استفاده می کنه.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

اگر همچین چیزی ایجاد میشه، باید همون تو، جایی برای اینکه بچه ها بتونن نظراتشون رو در مورد خدماتی که از اون شرکتا گرفتن بیان کنن وجود داشته باشه. و الا این حرف ها به جاهای دیگه فروم کشیده میشه، بعد هم که اون شرکت ها هر کدوم با 10 تا ID میان تو فروم به جواب دادن... و خلاصه نابود میشه اینجا.
    قوانین سفت و سختی برای جلوگیری از گسترش این حرفها به جاهای دیگه فروم لازم خواهد بود. از ما گفتن بود
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

خداي من..چه خبر شده اينجا! من نميدونم اين فكر چه جوري به ذهنت رسيده! هدف فروم چي بوده از اول؟!
    چرا ما ها اينجوري هستيم. نگاه كنين ببين اين چيني ها چه جوري بهم كمك مي كنن اونم بدون هيچ چشمداشتي..خيلي از بچه ها كلي وقت گذاشتن اينجا كه به بقيه كمك كنن..فقط براي اينكه كمك كنن!
    اقا بابك شما ميخواي چي رو بررسي كني!
    من اصلا فك نمي كردم كه يه روز قراره از فروم پول در بياد!

ApplyAbroad Champion

من به شخصه مخالف ايجاد تبليغات هستم ، چون مطمئنم جو فروم رو بهم مي ريزه ... مگه اينكه مدير مالي و پيگير منظمي داشته باشه و روي اين قضيه قبل از ايجادش حسابي فكر بشه.
    در خصوص با نظر zohre بايد بگم كه بچه هاي admin دارند هزينه هاي اين فروم رو پرداخت مي كنند و شايد بد نباشه كه يه جوري اين هزينه ها سرشكن بشه و بارش روي دوش اين دوستان نباشه.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    در این مورد هم بررسی‌های لازم انجام خواهد شد. تا امروز مدیران فروم تلاش کرده‌اند تا تمام هزینه‌های وب‌سایت رو پرداخت کنند و نیازی به وجود تبلیغات نبوده، اما در صورت افزایش هزینه‌ها شاید وجود درآمد برای سایت ضروری بشه و شاید یکی از راه‌ها استفاده از تبلیغات باشه.
    وقتي ظهر اينو شنيدم خيلي دلم شكست ...

به نظر من اگه فروم به سمت تبليغات بره از اهداف پاك اوليه خودش دور مي شه. اين خاصيت پوله.
    اگه من هم صاحب فروم بودم شايد همچين كاري رو مي كردم نمي دونم؟

نه اينكه بگم پول درآوردن كار بديه. بلكه نظر خودم در مورد فروم چيز ديگري بود.
    وقتي توي فروم وقت صرف مي كردم ديدگاه متفاوتي داشتم ولي متاسفانه الان ديگه نظرم فرق كرده.
    فروم خيلي برام مفيد بود و خيلي براي من ارزش داشت ولي اگر قرار باشه فروم به اين سمت حركت كنه من ديگه نمي تونم براش مفيد باشم

من همين جا از Global Moderator بودن استعفا مي دم ولي براي هميشه بابك براي من به عنوان يك دوست خيلي خوب كه با ايجاد اين فروم كمك غير قابل جبراني به من كرد و كسي كه هميشه با دقت كامل جواب سوال هاي منو داده باقي مي مونه.

در ضمن من از فروم نمي رم و پيش دوستاي عزيزم مي مونم و تا اون جايي كه از دستم بر بياد جواب سوال هاشونو مي دم و سوال هاي خودم رو ازشون مي پرسم

بازهم تاكيد مي كنم علت استعفاي من طرز فكر خودمه و به قصد اعتراض نسبت به اين كار نيست چون بالفطره اين كار غلط نيست

به عنوان آخرين خواسته به عنوان Global Moderator از دوستان خواهش مي كنم روي عنوان تاپيك متمركز بمونن (كاري كه خودم نكردم ).

من يك نظر سنجي ايجاد مي كنم تا بچه ها نظرشون رو در مورد اينكه آيا درسته در فروم تبليغ بشه يا نه و باز هم مي گم به عنوان يك كاربر من انجام اين كار رو در راستاي اهداف فروم نمي دونم.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)