صفحه 1 از 18 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 171

موضوع: آخرين اخبار درباره قوانين و اتفاقات GRE General

Member Seabird آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST-Industrial Engineering

پیش فرض آخرين اخبار درباره قوانين و اتفاقات GRE General

بچه ها الان تو سایت ETS این رو دیدم :
    ETS made the difficult decision to cancel the scores of all individuals who took the General Test on October 23, 2010, in China because a previously used edition of the test was mistakenly administered. This action was taken in order to protect the validity of GRE scores.
    لینک اصلی :
    http://www.ets.org/s/china/index.html
    البته ETS این فرصت رو در اختیارشون گذاشته که تو امتحان20 نوامبر شرکت کنند و نمرات رو هم استثنائا 10 دسامبر اعلام می کنه!
    به نظرتون این موضوع ممکنه روی نمرات ما تاثیر بذاره؟ (از نظر روی نمودار بردن و ...)

Banned

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 23 اكتبر 2010 سنجش (تهران)

نقل قول نوشته اصلی توسط Seabird نمایش پست ها
    بچه ها الان تو سایت ETS این رو دیدم :
    ETS made the difficult decision to cancel the scores of all individuals who took the General Test on October 23, 2010, in China because a previously used edition of the test was mistakenly administered. This action was taken in order to protect the validity of GRE scores.
    لینک اصلی :
    http://www.ets.org/s/china/index.html
    البته ETS این فرصت رو در اختیارشون گذاشته که تو امتحان20 نوامبر شرکت کنند و نمرات رو هم استثنائا 10 دسامبر اعلام می کنه!
    به نظرتون این موضوع ممکنه روی نمرات ما تاثیر بذاره؟ (از نظر روی نمودار بردن و ...)
    در بدترین حالت فک می کنم تاثیر داره !
    البته من حتما Feb دوباره امتحان می دم ! شایت الان دیگه تصمیمم قطعی شدش !

باید دید که نظر بقیه چیه !

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض آخرين اخبار درباره قوانين و اتفاقات GRE General

Please write about the news and events related to GRE General here.
    ONLY WRITE PIECES OF NEWS AND AVOID DISCUSSING THEM HERE. YOU MAY CREATE SEPARATE TOPIC FOR DISCUSSING ANY IMPORTANT PIECE OF NEWS.
    ویرایش توسط aminp30 : December 4th, 2010 در ساعت 07:39 PM

پیش فرض پاسخ : آخرين اخبار درباره قوانين و اتفاقات GRE General

نقل قول نوشته اصلی توسط aminp30 نمایش پست ها
    Please write about the news and events related to GRE General here.
    ببخشيد من متوجه نشدم كه چرا نمرات چيني ها كنسل شده. اين كار روي نمرات ما تاثير خوبي داره يا بدي؟

Junior Member

من هم این خبر رو تو سایت Happy Schools Blog خوندم. این هم لینکش. اینجا نوشته که 24000 نفر تو این آزمون شرکت کرده بودن. یعنی یه چیزی حدود 10 برابر تعداد شرکت کننده ها تو ایران. من فکر می کنم با توجه به تعداد بالای شرکت کننده های چینی، می تونه رو نمرات ما تاثیر بذاره. البته بستگی به تعداد و سطح شرکت کننده ها از کشورهای دیگه هم داره.

Junior Member

(در صورت صحت این اخبار)
    اگه گروهی حذف بشه در صورتی که قوی باشن به سود بقیه میشه و در صورتی که ضعیف باشن به ضررشون.یعنی هرچی تعداد ضعیف تر از شما در امتحان بیشتر و قویتر کمتر باشه به سود شماست در نمره و برعکس.نمیشه گفت دقیقا این 24000 نفر حذفشون نمرات شما رو میبره بالا یا نه باید دید چه جوری امتحان دادن. اما از اونجایی که معمولا چینی ها هم تو V و هم تو Q نمرات بالایی میارن باید گفت به سود کسانی شده که امتحان دادن. بخصوص تو V که این چینیا نمی دونم چه جوری این کلماتو تو اون مخشون میکنن که نمرات بالا میارن. پس در صورتی که این 24000تا از چین نباشن 100% به سود بقیه است.
    ویرایش توسط aminp30 : November 18th, 2010 در ساعت 06:30 PM دلیل: Offensive language

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bestboy7 نمایش پست ها
    (در صورت صحت این اخبار)
    اگه گروهی حذف بشه در صورتی که قوی باشن به سود بقیه میشه و در صورتی که ضعیف باشن به ضررشون.یعنی هرچی تعداد ضعیف تر از شما در امتحان بیشتر و قویتر کمتر باشه به سود شماست در نمره و برعکس.نمیشه گفت دقیقا این 24000 نفر حذفشون نمرات شما رو میبره بالا یا نه باید دید چه جوری امتحان دادن. اما از اونجایی که معمولا چینی ها هم تو V و هم تو Q نمرات بالایی میارن باید گفت به سود کسانی شده که امتحان دادن. بخصوص تو V که این چینیا نمی دونم چه جوری این کلماتو تو اون مخشون میکنن که نمرات بالا میارن. پس در صورتی که این 24000تا از چین نباشن 100% به سود بقیه است.
    امتحان تمام چینی هایی که تو 23 october امتحان دادن قراره حذف بشه. این هم یه لینک مطمئن. البته من فکر می کنم به تعداد شرکت کننده های کشورهای دیگه هم بستگی داره. چون مثلا" اگه جمعیت چینی ها در مقایسه با جمعیت کل شرکت کننده، قابل توجه باشه، سطح نمراتشون (که معمولا" هم بالا است) تاثیر قابل توجهی روی نمرات ما می تونه داشته باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryaam نمایش پست ها
    امتحان تمام چینی هایی که تو 23 october امتحان دادن قراره حذف بشه. این هم یه لینک مطمئن. البته من فکر می کنم به تعداد شرکت کننده های کشورهای دیگه هم بستگی داره. چون مثلا" اگه جمعیت چینی ها در مقایسه با جمعیت کل شرکت کننده، قابل توجه باشه، سطح نمراتشون (که معمولا" هم بالا است) تاثیر قابل توجهی روی نمرات ما می تونه داشته باشه.
    مریم خانم حرفتون کاملا درسته اگه انتظار تاثیر فاحش دارید طبیعتا باید تعداد هم بالا باشه اما خیالتون راحت که چین قسمت زیادی از شرکت کننده ها رو تشکیل میدن(یه نگاه به جمعیت 1.2 میلیاردیشون هم که بکنیم طبیعیه).تصور کنید در مقایسه با ایران که فقط 2000نفر امتحان میدن.یقینا این تعداد 24000نفر تعداد کمی نیست بالاخص که اکثرشون هم بالاتر از بچه های ما هستن(در وربال یقینا بالاترن). پس مطمئنا در نمره ها بخصوص در وربال تاثیر داره. ضمنا در نظربگیرید خیر و برکت بیاد کمش بیاد. دندون اسب پیشکشیو هم که نمیشمورن. همین که اثر مثبت داره خوبه هر چند یه نمره.

Junior Member

البته اين حرف در صورتي درسته كه واقعا نمره 90 درصد اونا بالاتر باشه. ولي خوب من فكر نميكنم واقعا همه
    اون شركت كننده ها بالاتر باشه نمره هاشون. حتي اگه فرض كنيم نمره 60 تا 70 درصدشون در حد نمره ايراني ها
    باشه اون وقت تاثيرش منفي ميشه.اگه يك كشور انگليسي زبان نمره هاش حذف ميشد اون وقت همچين واقعه اي ميتونست تا حتي مفيد باشه يا حداقل كشوري مثل هند.ولي در مورد چين فكر نميكنم حذف نمره هاشون مفيد باشه براي ايراني ها.

Junior Member

Usually there is difference between China test and Iran test. Chinais an exception .
    thanks

صفحه 1 از 18 1234567891011 ... آخرینآخرین