صفحه 11 از 18 نخستنخست ... 23456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 171

موضوع: آخرين اخبار درباره قوانين و اتفاقات GRE General

Banned

پیش فرض پاسخ : آخرين اخبار درباره قوانين و اتفاقات GRE General

نوشته اما من که سر در نیاوردم.به طور کلی ریوایزد بودن امتحان به نفع ماست و یا ضررمون؟اصلا چه فرقی با سالای قبل داره؟من اولین بار 22 اکتبر امتحان دادم(و ان شاالله آخرین بارم بشه)
    نقل قول نوشته اصلی توسط littleprince نمایش پست ها
    آخر دفترچه راهنمای ETS که هم توی سایتشون هست هم نسخه hard copy رو زمان توزیع کارت ها دادند، یک جدول هست که حدود نمره رو با توجه به درصد پاسخ درست میگه. توی جدول دوم هم نمره جدید رو به قدیم تبدیل کرده.

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi63 نمایش پست ها
    نوشته اما من که سر در نیاوردم.به طور کلی ریوایزد بودن امتحان به نفع ماست و یا ضررمون؟اصلا چه فرقی با سالای قبل داره؟من اولین بار 22 اکتبر امتحان دادم(و ان شاالله آخرین بارم بشه)
    اینطور که معلومه کاملا به ضرر ماست. حالت قبلی‌ با 3 ماه لغات حفظ کردن،1400 هم گرفتن یا بالاتر

ولی‌ این مدل جدید کار 3 ماه نیست. درک مطلب فوق‌العاده قوی در کنارش حفظ لغات که زمان بره

مدل قبلی‌ راحتتر میشد با هندیها و چینی‌‌ها رقابت کرد،ولی‌ الان کار واسه اونا راحت تر شده واسه ما سخت تر
    خدا به خیر کنه..

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    اینطور که معلومه کاملا به ضرر ماست. حالت قبلی‌ با 3 ماه لغات حفظ کردن،1400 هم گرفتن یا بالاتر

ولی‌ این مدل جدید کار 3 ماه نیست. درک مطلب فوق‌العاده قوی در کنارش حفظ لغات که زمان بره

مدل قبلی‌ راحتتر میشد با هندیها و چینی‌‌ها رقابت کرد،ولی‌ الان کار واسه اونا راحت تر شده واسه ما سخت تر
    خدا به خیر کنه..
    مدل جدید امتحان احتمال گرفتن نمره بر اساس شانس را به حداقل رسانده. در conventional GRE شما اگر اصلا وربال نمی خواندی و شانسی میزدی هم 300 را ممکن بود بیاوری اما در امتحان Revised بعید است. بنابراین در چنین امتحانی که نمره آن برای رقابت گرفتن فاند و پذیرش دانشگاه ها مهم است وربال اهمیتی صد چندان پیدا می کند. اغلب داوطلبان ریاضی را بالای 750 می آورند بنابراین موضوع تعیین کننده وربال می شود. در امتحان جدید شما کماکان به دانش لغوی بسیار بالایی نیاز دارید و در عین حال سرعت عمل و تمرکز اهمیت ویژه ای دارد. اگر در امتحان با فرمت قبلی با 2 تا 3 ماه خواندن کتاب های 1100 و لیست های مختلف شما بالای 400 می توانستی بیاورید الان پیشنهاد من بیش از 6 ماغه مطالعه مستمر و افزایش دامنه لغات و درک مطلب در متون است. خود را در متن های سنگین روزنامه ها غرق کنید و تمام لغات جدید را یاد بگیرید. وربال این امتحان را هم می توان مغلوب کرد اما با تلاش بیشتر و اطلاعات بالاتر.
    موفق باشید

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

چه در امتحان قبلی چه در این نوع امتحان...هدف شما یک چیز هست...تا اونجائی که میتونید نمره بالا بیارید.....چون GRE (که من اعتقاد دارم یک امتحان فوق العاده مسخره هست...ریاضی بسار بسیار آسان که بچه ابتدائی هم میتونه بزنه و رایتینگ و وربال بینهایت سخت که خودشونم به سختی میتونند نهره خوب بیارند) مهمترین امتحانی است که در طول عمرتون میتونید بدید.پس خیلی خودتون در بند این تغییرات قرار ندهید...و تفسیرهائی از این گونه که هیچ کس نمی تونه وربال بزنه و شانسی نمی شه زد و ....رو بذارید کنار....چینی ها و هندی هابه قدری در این وربال قوی هستند که خود امریکادی ها انگشت به دهن موندن
    I love you USA

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    سال آخر کارشناسی کامپیوتر - علم و صنعت

با سلام! دوستان من برای GRE Revised امسال 11 Feb ثبت نام کردم و بعد از اینکه ETS GRE Practice Workbook رو که خود ETS برای آدم پست می‌کنه رو برای ارزیابی خودم زدم نمره‌ی فوق‌العاده پایینی آوردم. حتی هنگام تصحیح جواب‌هام هم با وجود در اختیار داشتن دیکشنری به سختی می‌تونستم معنی لغات و پاراگراف‌ها رو تشخیص بدم، ضمن اینکه باید از اونها استنتاج هم می‌کردم. به نظر من یادگیری لغات در GRE جدید تنها برای این امتحان لازمه ولی اصلا کافی نیست و باید خیلی متن بخونید و زیاد هم تمرین حل کنید و در ضمن با تکنیک‌هایی که در Barrons و Kaplan می‌گه آشنا شده باشید تا بتونید راحت‌تر به سوالات جواب بدید.

Junior Member

سلام
    کسی اطلاع داره که ایا ممکنه gre هم مثل ielts برگزاریش تو ایران دچار مشکل بشه؟اصلا چنین چیزی برای gre تا حالا اتفاق افتاده که تو ایران برگزار نشه؟

Senior Member

دوستان سلام...

وقتي مي خوام ثبت نام كنم اين دو قسمت رو چيكار كنم:

) خدمات جستجو
    آيا شما تمايل داريد که اطلاعات سابقه، اطلاعات تماس و محدوده نمرات شما به بانک اطلاعاتي خدمات جستجو(زير نظر موسسه ETS) اضافه شود بطوريکه موسسات و سازمان ها براي موارد استخدام، کمک هزينه هاي مالي، پذيرش و .... بتوانند اطلاعات شما را ملاحظه کنند؟
    بله. با اضافه شدن اطلاعاتم به پايگاه اطلاعاتي سرويس جستجو موافق هستم
    براي کسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه مي توانيد به پايگاه اينترنتي خدمات جستجو مراجعه کنيد

و

) چند دوره در زمينه رشته تحصيلي کارشناسي ارشدتان گذرانده ايد؟

منظور از دوره در سوال دوم چيه؟

همچنين سوال اول يعني چي؟ لازمه؟ به درد مي خوره يا نه؟ شما پر كرديد اين قسمت رو يا نه؟ به كجاها مي فرسته ؟در كل اين قسمت رو يك توضيحي بديد ممنون ميشم.

با تشكر از شما...

سلام دوستان
    یه سوال. امسال تو ایران GRE general کی برگزار میشه؟

آیا روش ارسال نمره ها به دانشگاهها تغییر کرده؟ یعنی دیگه سوابق امتحانات قبلی را نمی فرستن؟ هر کدام بهتر بشه را ارسال می کنند؟ طبق اعلام ETS وبعد ازJuly 1, 2012

The new ScoreSelect option lets you decide which GRE scores from your reportable history to send to the institutions you designate. Now you can send the scores that you feel reflect your personal best.

ScoreSelect Most Recent option — Send your scores from your most recent test administration.
    ScoreSelect All option — Send your scores from all test administrations in the last five years.
    ScoreSelect Any option — Send your scores from one OR many test administrations in the last five years.

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2 نمایش پست ها
    آیا روش ارسال نمره ها به دانشگاهها تغییر کرده؟ یعنی دیگه سوابق امتحانات قبلی را نمی فرستن؟ هر کدام بهتر بشه را ارسال می کنند؟ طبق اعلام ETS وبعد ازJuly 1, 2012

The new ScoreSelect option lets you decide which GRE scores from your reportable history to send to the institutions you designate. Now you can send the scores that you feel reflect your personal best.

ScoreSelect Most Recent option — Send your scores from your most recent test administration.
    ScoreSelect All option — Send your scores from all test administrations in the last five years.
    ScoreSelect Any option — Send your scores from one OR many test administrations in the last five years.
    بله تغییر کرده و خودتون انتخاب می کنید که کدوم نمره رو بفرستند.