صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 42

موضوع: اشتباه تایپی در I-20

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

پیش فرض پاسخ : در مورد I20

نقل قول نوشته اصلی توسط Raha Maleki نمایش پست ها
    I_20 من صادر شده و به ادرسی که در امریکا داده بودم رسیده ولی اسمم رو اشتبته نوشتن.یعنی که قسمت اول فامیلم رو در ادامه اسمم نوشته!!! sevis Id تغییر میکنه اگر دوباره صادر کنند فرم رو.یا با همین وقت سفارت بگیرم؟ ممنون از کمکاتون
    سلام
    از دفتر دانشگاه بخواهید که سویس نامبرتون تغییر نکنه. اونها براتون اینکار رو در هنگام صدور مجدد انجام میدهند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nanophysics

پیش فرض پاسخ : اشتباه املایی در I-20 و نزدیک بودن زمان مصاحبه

برای منم دقیقا این اشتباه پیش اومده، I20 ایم رسیده و می بینم که تو I20 آخر اسمم h نذاشته در صورتیکه تو پاسپورتم h داره، کلی اعصابم خورد شد، به دانشگاه ایمیل زدم و منتظر جوابم.
    تا حالا شنیدین کسی به خاطر این مشکل ریجکت بشه و برنامه هاش بریزه به هم؟ خیلی نگرانم.
    ممنون میشم اگه کسی جوابمو بده.

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

ریجکت که نه، اما برای پیشگیری از ایجاد مشکل در کلیرنس احتمالی، دانشگاه این غلط املایی رو میتونه رفع کنه براتون
    خوشبین باشین و ایشالا به زودی I-20 جدید رو از دانشگاه دریافت می کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehbarati نمایش پست ها
    برای منم دقیقا این اشتباه پیش اومده، I20 ایم رسیده و می بینم که تو I20 آخر اسمم h نذاشته در صورتیکه تو پاسپورتم h داره، کلی اعصابم خورد شد، به دانشگاه ایمیل زدم و منتظر جوابم.
    تا حالا شنیدین کسی به خاطر این مشکل ریجکت بشه و برنامه هاش بریزه به هم؟ خیلی نگرانم.

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehbarati نمایش پست ها
    تو سایت اکثر سفارت ها، نوشته شده که اگه تو I20 غلط املایی وجود داره، حتما حتما قبل از اینکه بیاین سفارت از دانشگاه بخواین یه جدیدشو بفرستن که تصحیح شده باشه،
    شما میتونی با اون I20 وقت بگیری و تا موقع مصاحبه، منتظر I20 جدید باشی.
    نکته: توی I20 تصحیح شده، Sevis ID دقیقا مطابق I20 اولی هست. پس نگران نباشین چون Sevis ID تغییر نمیکنه!

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

Member
    رشته و دانشگاه
    MA student

پیش فرض پاسخ : اشتباه املایی در I-20

تو i20 منم جای تاریخ ماه و سال رو اشتباه نوشته. بجای اینکه بنویسه 12/11/1984 نوشته11/12/1984 به نظرتون چیکار کنم؟ به دانشگاه ایمیل زدم. یه سوال دیگه میدونم به انجا مربوط نیست و لی نمیدونمم کجا بپرسم. برای من یک i20 صادر شده که اطلاعات همسرمم توش هست.برای همسرم باید i20 جدا بفرستن؟ یا با همین باید بریم سفارت؟
    خواستن توانستن است.

Member khdl آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق و الکترونیک-.California State Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط mara نمایش پست ها
    تو i20 منم جای تاریخ ماه و سال رو اشتباه نوشته. بجای اینکه بنویسه 12/11/1984 نوشته11/12/1984 به نظرتون چیکار کنم؟ به دانشگاه ایمیل زدم. یه سوال دیگه میدونم به انجا مربوط نیست و لی نمیدونمم کجا بپرسم. برای من یک i20 صادر شده که اطلاعات همسرمم توش هست.برای همسرم باید i20 جدا بفرستن؟ یا با همین باید بریم سفارت؟
    دوست من در تاریخ آمریکایی جای ماه و روز با هم عوض میشه...yy/dd/mm
    شاد باشید
    دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نگشت
    دائماً یکسان نباشد حال دوران غم مخور

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UM

یک سوال در مورد I-20 داشتم.
    امروز I-20 من و همسرم رسید. در نوشتن اسم همسرم، مثلا " ندا سادات اکبری" سادات اسمش رو بعنوان middle name نوشته بودن.که تو پاسپورتش جزو نام هست و من اسکن پاس رو برای اونها ایمیل کرده بودم.
    بنظر شما باید دانشگاه یک I-20 دیگه برای ایشان باید صادر کند؟اگر بله ایا شماره هاش تغییر میکند ؟اگه بخوام منتظر باشم که زمان سفارت برام خیلی دیر میشه؟

ممنون از راهنماییتان.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Lighting Design . NYU

سلام. دوره من 3 ساله هست اما تو I-20 به اشتباه 24 ماه خورده شده. ازشون بخوام ییکی دیگه بفرستن؟ یا با همین برم سفارت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behjatreza نمایش پست ها
    سلام. دوره من 3 ساله هست اما تو I-20 به اشتباه 24 ماه خورده شده. ازشون بخوام ییکی دیگه بفرستن؟ یا با همین برم سفارت؟
    ممکنه اشتباه نشده باشه!!! تماس بگیرید مشکل رو باهاشون مطرح کنید. اگه اشتباه شده بگین با همون سویس اصلاح کنن دوباره بفرستن اگه نرسید تا موقع سفارت با همین برید
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Lighting Design . NYU

نقل قول نوشته اصلی توسط b_rankouhi نمایش پست ها
    ممکنه اشتباه نشده باشه!!! تماس بگیرید مشکل رو باهاشون مطرح کنید. اگه اشتباه شده بگین با همون سویس اصلاح کنن دوباره بفرستن اگه نرسید تا موقع سفارت با همین برید
    اشتباه شده بود. به محض شروع وقت اداری امروز دوباره یه جدید صادر کردن و همون موقع دادن به پست. دمشون گرم

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)