صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 42

موضوع: اشتباه تایپی در I-20

پیش فرض پاسخ : اشتباه املایی در I-20

سلام. من توی I20 اسمم Aidin Zargari Zenouz ثبت شده در حالی که توی پاسپورتم Aidin Zargarizenouz هستش.یه اسپیس فرقشه. تا وقت سفارتمم i20 جدید نمیرسه. مشکلی پیش میاد؟ چی کار باید بکنم قبلش؟؟؟
    ممنون میشم کمکم کنید...

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aidinzargari نمایش پست ها
    سلام. من توی I20 اسمم Aidin Zargari Zenouz ثبت شده در حالی که توی پاسپورتم Aidin Zargarizenouz هستش.یه اسپیس فرقشه. تا وقت سفارتمم i20 جدید نمیرسه. مشکلی پیش میاد؟ چی کار باید بکنم قبلش؟؟؟
    ممنون میشم کمکم کنید...
    سلام
    مطمئن شید I-20 جدیدی که صادر میشه سویسش با اینی که دارید یکی باشه و اگر نمیرسید منتظر اون یکی باشید با همین برید مصاحبه ولی به افیسر اعلام کنید برای پیک اپ نامه ی تصحیح شده رو میارید . فقط اطمینان از یکی بودن سویس ها مهمه. اگر این اطمنیان رو نمیدن با این نامه به مصاحبه رفتن ریسکه.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط rmy نمایش پست ها
    سلام! من به کمک سریع احتیاج دارم
    من DS-160 را پر کردم و از سفارت وقت گرفتم.
    الان دیدم که تو i-20 تو بند 8 جلوی student personal funds یک رقم نوشته شده و قسمت funds from another source خالیه. در صورتی که من bank statement بابامو برای دانشگاه فرستاده بودم و بابام sponsor من هست و خودم هیچ پولی به دانشگاه قرار نیست بدم.
    به نظرتون این مساله میتونه روز مصاحبه مشکل ساز باشه؟
    مشکلی نیست
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

Junior Member

سلام
    تو I20 من فامیل پدرم به عنوان اسپانسرمو به دلیل طولانی بودن اسم و فامیل نصفه زدن. یعنی از دوازده حرف فامیلمون 3 تاش جا مونده. من نامه ی محضری هم از پدرم گرفتم و پاسپورتش رو هم با خودم می برم. به نظرتون به مشکل می خورم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    master of computer engineering

سوال خیلی فوری
    من تو نامه ای ۲۰ ام دانشگاه یه اشتباهی کرده دوره را زده ۷۲ ماه ولی تاریخ شروع زده ۲۰۱۵ و پایان ۲۰۱۹ تماس گرفتم دانشگاه گفتن باید تاریخ ۲۰۲۱ باشه و اشتباه شده ولی فعلا با همین ای ۲۰ برو سفارت به نظرتون الان تاریخ ۲۰۱۹ تو ای ۲۰ بزنم یا همون تاریخ صحیح که تو ایمیل گفتن تو فر دی ۱۶۰. دانشگاه میگه تا سه ماه دیگه نمیتونیم ای 20 جدید برات بزنیم چون SEVIS جدید میخواد
    مرسی از کمکتون

پیش فرض پاسخ : در مورد I-20

سلام
    الان I20من و همسرم ارسال شده و منمتوجه شدم اریخ تولد سر رواشتباه زده است به جای 12 مارچ29 مارچ ثبت نموده است؟
    حالا به دانشگاه برای تعوضش ایمیل زدم ؟
    سوال این است که با این I20 نمیشه رفت سفارت ؟

Junior Member

با سلام
    رفقا تاریخ تولد من تو پاسپورتم اینطور خورده 19/9/1984 یعنی به ترتیب فارسی، اما تو همه فرم ها از جمله احیانا تو فرم I-20 تاریخ اش اینطوری نوشته میشه 9/19/1984 . خواستم بدونم این مشکلی ایجاد می کنه یا کلا طبیعیه این نوع ترتیب نوشتن تو پاسپورت های ایرانی؟
    ممنونم از پاسخ تون

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, US

نقل قول نوشته اصلی توسط sasasasa نمایش پست ها
    با سلام
    رفقا تاریخ تولد من تو پاسپورتم اینطور خورده 19/9/1984 یعنی به ترتیب فارسی، اما تو همه فرم ها از جمله احیانا تو فرم I-20 تاریخ اش اینطوری نوشته میشه 9/19/1984 . خواستم بدونم این مشکلی ایجاد می کنه یا کلا طبیعیه این نوع ترتیب نوشتن تو پاسپورت های ایرانی؟
    ممنونم از پاسخ تون
    تاريخ در سيستم امريكايي به اين ترتيب نوشته ميشه mm/dd/yyyy. طبيعيه و براي همه همين طوره. نگران نباشيد.
    .Please upvote my post if you found it helpful or informative

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اشتباه تایپی در I-20

سلام دوستان
    من هفته دیگه وقت مصاحبه دارم و ممنون میشم اگر بتونید سریع پاسخ بدید

آی تونی من چند روز پیش رسید و متوجه شدم نام و نام خانوادگی من هر دو با هم در قسمت given name نوشته شده و در قسمت preferred name نام خانوادگی من دوبار تکرار شده. مثلا به این صورت:

given name: sara gomnam
    surname: gomnam
    preferred name: sara gomnam gomnam

من به مسئول آی تونی ایمیل دادم و گفتم که فامیلی من به اشتباه در قسمت given name اومده ولی اون زیر بار نرفت و گفت با توجه به کد کامپیوتری موجود در پایین صفحه پاسپورت آی تونی رو پر میکنن و اگر اشکالی هم هست مربوط به پاسپورتته.

حالا من با این آی تونی برم مصاحبه ریسکه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اشتباه تایپی در I-20

ممکنه کسی جواب بده؟ واقعا عجله دارم. به سفارت ایمیل بزنم و همین اشکال مربوطه رو توضیح بدم ببینم اونا چی میگن؟

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)