صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32

موضوع: مهندسی سیستم های انرژی

پیش فرض پاسخ : مهندسی سیستم های انرژی

سلام خسته نباشید.می خواستم بدونم رشته پرتو پزشکی در مقطع دکتری جزو رشته های خطرناک برای کشور امریکا هست یا نه؟

سلام دوستان.
    این لینک حاوی فایلی است که دانشکده هایی در آمریکا و کانادا رو معرفی کرده که روی Biosystems Eng., Biological and Agricultural Eng., Bioproducts Eng. و از این دست موضوعات رو کار میکنند. ریسرچ های هر کدوم و حتی کورس های مورد نیاز هر دانشکده رو آورده. البته رنکینگی نیاورده.
    به نظرم برای انتخاب دانشگاه مناسب هست...
    https://www.google.com/url?sa=t&rct=...19745492,d.d2s
    موفق باشین
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Junior Member

سلام، میخواستم ببینم دانشگاه هایی که واسه مهندسی انرژی های تجدید پذیر در مقطع توی اروپا هست رو ممکنه کسی معرفی کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط qsa نمایش پست ها
    سلام، میخواستم ببینم دانشگاه هایی که واسه مهندسی انرژی های تجدید پذیر در مقطع توی اروپا هست رو ممکنه کسی معرفی کنه؟
    در این لینک دانشگاههایی ک بحث مربوط ب انرژی تدریس میکنند اومده:

https://www.findamasters.com/search/...eywords=energy

سلام
    كسي درباره كارشناسي مهندسي انرژي دانشگاه اميركبير اطلاعاتي داره؟
    اصلا چطور رشته اي؟ ممنون ميشم اگه كسي كمكم كنه

سلام
    Mobility & Logistics
    زیر مجموعه های رشته صنایع هستند و بیش تر از هر چیزی دیگه ای مربوط به حمل و نقل و بعد انبار داری و بسته بندی و ... می شن

Junior Member

سلام، لطف کردید، لینک https://www.findamasters.com/search/...eywords=energy بسیار عالی بود، اما متاسفانه واسه مقطع دکترا نبود، اگه مهندسی انرژی های تجدیدپذیر رو در مقطع دکترا لینکی دارید ممنون میشم

Junior Member

سلام
    شما اطلاعاتی از این رشته بدست اوردین؟من میخوام مکانیک سیالات بخونم اما رتبه خوبی برای کنکور کارشناسی میخواد و احتمال زیاد نتونم مکانیک قبول بشم.حالا شنیدم این رشته كارشناسي مهندسي انرژي دانشگاه اميركبير رشته خیلی نزدیکی به مکانیک سیالاته درسته؟یعنی میشه کارشناسی مهندسي انرژي خوند و برا ارشد به مکانیک تغییر بدم؟

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط lsh4y4nl نمایش پست ها
    سلام
    شما اطلاعاتی از این رشته بدست اوردین؟من میخوام مکانیک سیالات بخونم اما رتبه خوبی برای کنکور کارشناسی میخواد و احتمال زیاد نتونم مکانیک قبول بشم.حالا شنیدم این رشته كارشناسي مهندسي انرژي دانشگاه اميركبير رشته خیلی نزدیکی به مکانیک سیالاته درسته؟یعنی میشه کارشناسی مهندسي انرژي خوند و برا ارشد به مکانیک تغییر بدم؟

سلام

بلی می توانید در مقطع ارشد تغیییر رشته بدهید.

ارادت

سلام دوستان خسته نباشید
    من لیسانس مکانیک دارم و الان دانشجوی ارشد مهندسی هسته ای هستم
    خب پر واضحه که نمیشه با همین رشته در خارج از کشورادامه تحصیل داد برای همین میخواستم در رشته ی انرژی های تجدید پذیر بخونم.
    در این مورد میتونید راهنماییم کنید؟
    معدلم پایینه ولی اگه دو تا مقاله ISI داشته باشم ، چقدر احتمال داره بتونم فاند بگیرم و برای چه دانشگاه هایی می تونم اقدام کنم؟
    خودم اروپا و به خصوص انگلیس رو ترجیح می دم ولی چون اطلاعات زیادی ندارم در این مورد شما اگر نظر دیگه ای دارید ممنون می شم راهنماییم کنید
    با تشکر

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)