صفحه 317 از 317 نخستنخست ... 217267307308309310311312313314315316317
نمایش نتایج: از شماره 3,161 تا 3,170 , از مجموع 3170

موضوع: مدت زمان بین فرستادن مدارک و دریافت فایل نامبر (کبک)

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بین فرستادن مدارک و دریافت فایل نامبر (کبک)

با سلام
    شما چگونه موفق به برقراری تماس با اداره مهاجرت شدید. حدود 1 ماه است که ارتباط بر قرار نمی شود. من هم وضعیت شما را دارم . گفته شده فایلم در 7 دسامبر باز شده و مانی اردر هم نقد شده اما نامه من هم هنوز نرسیده و فکر میکنم گم شده. لطفا شماره تلفنی که اخیرا با اداره مهاجرت تماس برقرار کردید را بر روی سایت بگذارید. ممنونم

Junior Member reza237 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yasharyashar نمایش پست ها
    با سلام
    شما چگونه موفق به برقراری تماس با اداره مهاجرت شدید. حدود 1 ماه است که ارتباط بر قرار نمی شود. من هم وضعیت شما را دارم . گفته شده فایلم در 7 دسامبر باز شده و مانی اردر هم نقد شده اما نامه من هم هنوز نرسیده و فکر میکنم گم شده. لطفا شماره تلفنی که اخیرا با اداره مهاجرت تماس برقرار کردید را بر روی سایت بگذارید. ممنونم
    با سلام
    من با اسکایپ تماس گرفتم شماره هم اینه لطفا اگر تماس گرفتید نتیجه اش رو هم بگید. ممنون
    0018778649191:skype
    با این شماره هم میتونید زنگ بزنید02015148649191

Junior Member

سلام دوستان
    فایل نامبر ما هنوز ارسال نشده تلفنی هم که امکان برقراری نیست کسی شرایط مشابه ما رو داره؟
    امکان ارسال فایل نامبر از طریق ایمیل هست؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad53 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    فایل نامبر ما هنوز ارسال نشده تلفنی هم که امکان برقراری نیست کسی شرایط مشابه ما رو داره؟
    متاسفانه تلفنی نمیگن. ولی دیدم یکی از دوستان تلفنی ازشون خواسته و اونا ایمیل کردن. ولی اپراتور دیگه ای به بقیه دوستان گفته بود این کار خلافه و باید کتبا بخواهید.
    شما یه کاور لتر درست کنید و توضیح بدید و درخواست ارسال مجددش رو کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط javadsol نمایش پست ها
    شکر خدا نامه فایل نامبر من هم رسید. امروز اتفاقی با دوستم رفتیم پست و مسئول مراسلات رو دیدیم و چون چند بار رفته بودیم پیشش و پیگیری کرده بودیم شناخت و نامه منو کنار گداشته بود و بهم داد. نکته قابل توجه اینکه مهر ورود به ایران که روی نامه خورده بود برای 12 بهمن بود. به امید رسیدن نامه فایل نامبر بقیه دوستان و موفقیت برای همه در مراحل بعدی
    دوستان عزیز سلام
    من این نصیحت دوست عزیز رو گوش کردم و رفتم اداره پست مشهد بخش نامه های خارجی اونجا چندین نامه از اداره مهاجرت کبک بود که بنده خدا نگه داشته بود هرچند که مال من داخل اونها نبود اما بد نیست دوستان شهرهای مختلف یک سر به اداره پست هم بزنن چون اونها قانونا وقتی نامه به هر دیلیلی برگشت می خوره باید بفرستند دست فرستنده پس هرچه زودتر برین بهتر مشهدیهای محترم هم بدوننن که طبقه دوم اداره پست مرکزی بخش نامه های خارجی چند تا نامه هست (پاکت های رنگ کاغذ کاهی با آرم کبک) بنده خدا برگشت نزده من هم گفتم نگه داره بلکه بنده خدا مثل بیاد بگیره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس زبان- ارشد مدیریت

با سلام
    منم مشکل شما رو داشتم و با توجه به اینکه پرونده باز شده اما فایل نامبر نیومده نامه ای به اداره مهاجرت ارسال نمودم و درخواست کردم فایل نامبر را دوباره برای من ایمیل کنند. حداکثر یکماه زمان می برد تا ارسال نمایند با توجه به تجربه دوستان.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad53 نمایش پست ها
    سلام دوستان

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

دوستانی که در سال 2015 اپلای کردن،

میتونن فرم اطلاعات مربوطه به متقاضیان 2015 رو در این صفحه پر کنن تا از وضعیت پرونده سایر دوستان 2015 مطلع بشن.

با سپاس

Junior Member hamid8717 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بین فرستادن مدارک و دریافت فایل نامبر (ک

دوستان با سلام، شماره تماسی که تو سایت زده 0015148649191 نتونستم بگیرم. میشه راهنمایی کنید. ممنون میشم.
    ارسال مدارک: 2011/09/18 دریافت فایل نامبر: 2011/11/15 دریافت نامه آپدیت: 2015/02/28 ارسال مدارک آپدیت 2015/05/14 دریافت CSQ : شهریور 97 رسید مدارک فدرال: سوم آبان 97 انجام بایو : 97/12/28 انجام و نهایی شدن مدیکال 99/05/05 درخواست آپدیت و ارسال آن 99/06/20 منتظر دسیژن.....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بین فرستادن مدارک و دریافت فایل نامبر (ک

سلام دوستان ببخشید من یک سوالی داشتم
    تاریخ 17 سپتامبر مدارک من جهت اسپانسرشیپی همسر به مرکز سیدنی رسیده و 2 اکتبر برام ایمیل اومد که شما حتما باید هزینه انگشت نگاری رو توی پرونده میگذاشتید که ماهم طبق لینک پرداخت کردیم و رسیدشو ارسال کردیم و از اون تاریخ تا الان نامه انگشت نگاری برام نیومده که برم انگشت نگاری همچنین تو اون ایمیلی که 2 اکتبر اومد یه فایل پی دی اف هم ارسال شد که توش فایل نامبرم بود اما الان هرچی این فایل نامبر رو روی لینک ckeck status(مربوط به چک کردن وضعیت پرونده) میزنم پیغام میده که این فایل نامبر در حالت in process نیست
    سوالم اینه که وقتی فایل نامبری ارسال میشه به این معنی نیست که پرمنده ات در حال بررسی هست ؟
    و اینکه چرا هیچ ایمیلی برام نمیاد معمولا بعد از پرداخت هزینه انگشت نگاری ، نامه انگشت نگاری به فاصله 1 هفته تا 10 روز میاد اما داره دو ماه میشه که برام هیچی نیومده

Junior Member

اینجا مربوط به مهاجرته؟ یا در خصوص ویزا توریستی هم میشه پرسش داشت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)