صفحه 106 از 317 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156206 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 3170

موضوع: مدت زمان بین فرستادن مدارک و دریافت فایل نامبر (کبک)

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بین ارسال مدارک و دریافت فایل نامبر (کبک)

دوستان عزیز، یک خبر جالب، یکی از دوستام که دریافت مدارکش 17 ژانویه بود، دیروز براش یک ایمیل اومده که ما فایل نامبرتون را براتون ایمیل می کنیم و یا با پست ارسال میشه، و امروز هم دوباره یک ایمیل گرفته که حاوی یک فایل ورد بوده که نامه فایل نامبرش بوده( همون 3 صفحه معروف) و تو ایمیلش هم نوشته بوده که محرمانه، رشته دوستم هم 6 امتیازی بوده و فرانسه را هم 5و5 و انگلیسی را 9و9 زده بوده.جالبه که فرم کارت دوم من هم 17 ژانویه رسیده سفارت، ولی هنوز خبری از فایلم نیست.پس دوستان خوبم، نگران نباشین، احتمالا باید منتظر دریافت فایل نامبر با ایمیل باشیم.
    موفق باشید

امروز به دوستانی که در ماه می هم مصاحبه داشتند خبر رسید مه مصاحبه هایشان لغو است.ظاهرا زود تر ازژؤئنو ژانویه دارن جمع میکنند :-))) البته بی دلیل نیست چون امروز درگیریهای سوریه به دمشق هم رسیده بود فردا هم که جمعستو واویلاس تو سوریه.

Junior Member

من و همسرم هم ژانویه مدارک فرستادیم. رشته ی 6 امتیازی فرانسه من 5-6 و فرانسه او 6-6 انگلیسی هم 8-7
    تا 15 آوریل هنوز پولی از حساب برنداشته بودند. یه دوستم که دسامبر مدارک فرستاده فکس هم زده 2 هفته پیش اما جوابی به فکسش نداده اند. احتمالن هم اوضاع سوریه خرابه هم اینکه بستگی به آفیسر پرونده همه روند فرق می کنه.

Junior Member

الان که چک کردم ما 18 دسامبر مدارکمون دریافت شده. آیا کسی هست که در این محدوده مدارک فرستاده باشه و فایل نامبرش اومده باشه؟
    مرسی از جواب

Junior Member

سلام
    بالاخره فایل نامبر ما هم اومد
    رشته : 6 امتیازی
    دریافت مدارک :11/01/2001

Senior Member

سلام دوستان من امروز به سفارت ایمیل زدم و این جواب برام آمد که نکات امیدوار کننده ای در آن است

Madame, Monsieur,
    Nous vous remercions de votre intérêt pour le Québec.
    Nous désirons vous informer que TOUS VOS COURRIELS SONT LUS. Vu le grand volume de messages reçus, nous ne pouvons répondre à chacun d’eux mais soyez assurés que s’il y a un problème avec votre demande, nous communiquerons avec vous.
    Nous vous demandons DE NE PAS nous envoyer le même message à plusieurs reprises ni par email ni par fax ni par la poste car cela rallonge les délais de réponse.
    Le Bureau d’immigration du Québec est ouvert. Cependant, en raison de l'instabilité en Syrie, nous désirons vous informer que toutes les entrevues prévues à Damas à partir du 15 mai sont annulées.
    Nous sommes à contacter chacun des candidats.
    Dès qu’une nouvelle date sera arrêtée, une nouvelle lettre de convocation sera transmise par courriel. Veuillez d’ici là ne pas nous réécrire.
    Nous ne répondons à aucune demande concernant les délais de convocation à une entrevue. À ce sujet, veuillez consulter notre site web à l'adresse suivante:
    http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/fr/immigrer-installer/travailleurs-permanents/demande-immigration-general/demande-immigration/delais.html
    Nous désirons vous informer que nous ouvrons actuellement les dossiers reçus le 29 décembre 2010. Nous espérons vous transmettre une lettre d'ouverture dans les huit (8) mois de la réception de votre dossier. Nous vous remercions de votre patience.
    Vous pouvez obtenir plusieurs réponses à vos questions en consultant notre site internet à l’adresse suivante :
    www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/damas
    Ceci est un message automatique, veuillez ne pas répondre.
    BIQ-DAMAS
    Bureau d'Immigration du Québec
    Ambassade du Canada
    Autostrade Mezzeh
    B.P. 3394, Damas -Syrie
    Télécopieur : +96311/613 1600
    Téléphone : +96311/611 6692
    www.immigration-quebec.gouv.qc.ca

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

Junior Member

سلام
    من مدارکم 11 ژانویه رسیده امروز فایل نامبر م اومد

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    computer/software

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin2679 نمایش پست ها
    سلام
    من مدارکم 11 ژانویه رسیده امروز فایل نامبر م اومد
    فایل نامبرتون با پست اومد؟ خواهر من مدارکش 29 دسامبر رسیده اما هنوز هیچ خبری نیست

Junior Member

سلام دوستان

من و یکی از دوستانم تاریخ دریافت مدارکمون به ترتیب 28 ,26 دسامبر هستش. ولی هنوز برای هیچکدام فایل نامبر نیومده.مثل اینکه برای دوستانی که ژانویه مدارک فرستادن ،فایل نامبرشون رسیده! یک کم نگران شدیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science- USC

سلام من امروز تلفن زدم سفارت و فايل نامبرم رو گرفتم.
    تاريخ ارسال مدارك: 13 اكتبر 2010
    صدور فايل نامبر و نامه كارت ريفيوز: 19 ژانويه 2011
    تاريخ دريافت ماني اردر توسط سفارت : 24 ژانويه 2011
    تاريخ بازكردن نامه ماني اردر: 19 فوريه 2011
    تاريخ گرفتن فايل نامبر از طريق تلفن 8 مي 2011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)