صفحه 11 از 317 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 3170

موضوع: مدت زمان بین فرستادن مدارک و دریافت فایل نامبر (کبک)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان بین ارسال مدارک و دریافت فایل نامبر

نقل قول نوشته اصلی توسط کامران نمایش پست ها
    سلام
    امروز (18 نوامبر) بالاخره بعد از گذشت حدود 53 روز از کارت من برداشت شد
    (دریافت مدارک توسط سفارت 26 سپتامبر)
    سلام
    امروز 6 دسامبر نامه فایل نامبر را از صندوق پستی دریافت کردم
    تاریخ صدور فایل نامبر هم همان روز برداشت از کارته

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به Québec

سلام بچه ها كسي ميدونه الان فايل نامبر چه ماهي رو دارن صادر ميكنن

Junior Member

سلام من 22 سپتامبر 2010 مدارکم رو فرستادم فایل نامبرم 15 نوامبر صادر شده و تاریخ 4 دسامبر بدستم رسید.

بچه ها اينجا كسي هست كه مداركشو اكتبر تحويل داده باشه الام فايل نامبر گرفته باشه

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

دوستان عزیزی که مدارکشون در ماه اکتبر توسط سفارت دریافت شده، آیا خبری از صدور فایل نامبرشون دارند؟

Member mehr39 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستاري

نقل قول نوشته اصلی توسط najafi1977 نمایش پست ها
    دوستان عزیزی که مدارکشون در ماه اکتبر توسط سفارت دریافت شده، آیا خبری از صدور فایل نامبرشون دارند؟
    سلام
    برای من که 5 اکتبر دریافت شده هنوز نیومده است
    با توجه به روند جدید بقیه دوستان به نظر می رسد اخیرا پروسه دریافت فایل نامبر برای بعضی ها تا 75 روز هم طول کشیده است لذا نگران نباشید باید تا 10 الی 15 روز دیگر هم صبر کنید
    ارسال مدارک برای کبک: 5/10/2010 > مصاحبه=11/4/2011 > فایل فدرال=12/4/2011 > ایمیل مدیکال=10/11/2011 > پاس ریکوئست=18/12/2011 > ويزا=20/12/2011 > ساکن مونترال از فوریه 2012 تا کنون

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

مهر عزیز، من با توجه به اطلاعاتی که دوستان در این تاپیک گذاشتند، به این نتیجه رسیدم که اکثر دوستانی که دریافت مدارکشون بین 22 تا 26 سپتامبر بوده فایلشون بین 4 تا 18 نوامبر صادر شده که کمترین زمان برای صدور فایل 49 روز و بیشترین 55 روز بوده. برای یکی از دوستان هم که 26 سپتامبر مدارکشون دریافت شده در 30 نوامبر ایمیل عدم برداشت زدن، یعنی 66 روز بعد، به نظرم ممکنه به دلیل حجم زیاد پرونده ها طول بکشه، شما کاملا درست میگید، باید صبر کنیم.
    البته خیلی خوب بود اگه دوستانی که فایل می گیرند، اطلاعاتشون را در ویزانما ثبت کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr39 نمایش پست ها
    سلام
    برای من که 5 اکتبر دریافت شده هنوز نیومده است
    با توجه به روند جدید بقیه دوستان به نظر می رسد اخیرا پروسه دریافت فایل نامبر برای بعضی ها تا 75 روز هم طول کشیده است لذا نگران نباشید باید تا 10 الی 15 روز دیگر هم صبر کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط najafi1977 نمایش پست ها
    سلام

دوست من هم كه رشته ش پرستاريه مداركش 11 اكتبر رسيده سفارت و هنوز از فايل نامبر خبري نيست.

دوستان ظاهرا طبق صحبت هاي قبلي و اطلاعات تعدادي از دوستان در ويزانما فايل نامبر رشته هاي ديمند مثل پرستاري بايد زود بياد . دوست من الان 58 روزه مداركش رسيده و تا حالا 3، 4 تا ايميل و يه فكس هم فرستاده ولي خبري از فايل نامبر نيست. آيا اين نرماله؟

Member mehr39 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستاري

نقل قول نوشته اصلی توسط Vers Canada نمایش پست ها
    دوستان ظاهرا طبق صحبت هاي قبلي و اطلاعات تعدادي از دوستان در ويزانما فايل نامبر رشته هاي ديمند مثل پرستاري بايد زود بياد . دوست من الان 58 روزه مداركش رسيده و تا حالا 3، 4 تا ايميل و يه فكس هم فرستاده ولي خبري از فايل نامبر نيست. آيا اين نرماله؟
    سلام
    دوست عزیز اگر پستهای قبلی را نگاهی بیاندازید می بینید که نامه های فایل نامبر 26 سپتامبر تازه اومده است و نامه خود من هم بعد 64 روز هنوز نیامده است و تا 10 روز دیگر هم صبر می کنم و بعد از اون پیگیری میکنم لذا دوست شما بیجهت نگران هستند و پیگیریهای ایشان بیمورد بوده و در حال حاضر نیز نیازی به پیگیری نمی باشد (نامه های پیگیری بیمورد سبب بی تاثیر کردن نامه های پیگیری بعدی می شود)
    باز هم می گویم در حال حاضر فاصله زمانی ارسال مدارک تا دریافت نامه فایل نامبر از 55 روز تا 75 روز متغیر است و در این دوره زمانی (فاصله زمانی ارسال مدارک تا دریافت نامه فایل نامبر) دیمند بودن تاثیر چندانی ندارد و تقریبا برای همه یکسان برخورد می شود لذا از دوستان خواهش می شود تا 75 روز صبر کنند و بعد از اون نامه پیگیری بفرستند و بیجهت صندوق پستی سفارت را درگیر ننمایند
    ارسال مدارک برای کبک: 5/10/2010 > مصاحبه=11/4/2011 > فایل فدرال=12/4/2011 > ایمیل مدیکال=10/11/2011 > پاس ریکوئست=18/12/2011 > ويزا=20/12/2011 > ساکن مونترال از فوریه 2012 تا کنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)