صفحه 14 از 317 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 3170

موضوع: مدت زمان بین فرستادن مدارک و دریافت فایل نامبر (کبک)

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان بین ارسال مدارک و دریافت فایل نامبر

نقل قول نوشته اصلی توسط Farid R نمایش پست ها
    سلام.
    من هم مدارکم 11 اکتبر رسیده به سفارت و امروز دقیقا 2 ماه و یک روز می گذره.
    مثل بقیه دوستان خبری نیست.
    من با مانی اردر پرداخت کردم ولی نقد شدنشو از بانک چک نکردم.
    سلام، شما چون با مانی اردر پرداخت کردین، ممکنه که همین روزها فایلتون را با پست دریافت کنید.لطفا اگه خبری شد، اطلاع بدهید
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط najafi1977 نمایش پست ها
    مهر عزیز، من با توجه به اطلاعاتی که دوستان در این تاپیک گذاشتند، به این نتیجه رسیدم که اکثر دوستانی که دریافت مدارکشون بین 22 تا 26 سپتامبر بوده فایلشون بین 4 تا 18 نوامبر صادر شده که کمترین زمان برای صدور فایل 49 روز و بیشترین 55 روز بوده. برای یکی از دوستان هم که 26 سپتامبر مدارکشون دریافت شده در 30 نوامبر ایمیل عدم برداشت زدن، یعنی 66 روز بعد، به نظرم ممکنه به دلیل حجم زیاد پرونده ها طول بکشه، شما کاملا درست میگید، باید صبر کنیم.
    البته خیلی خوب بود اگه دوستانی که فایل می گیرند، اطلاعاتشون را در ویزانما ثبت کنند.

مدارک من 26 سپتامبر به دست سفارت رسید در تاریخ 15 نوامبر شماره کردیت کارتی که من دادم Refuse شد و بهم ای میل زدند که همچین مشکلی پیش اومده و من مجدد فرم پر کردم و ضمیمه ای میل اونها رو براشون فرستادم و به تاریخ 22 نوامبر بدستشون رسیده و الان 20 روزی میشه که از حساب پول برداشت نکردند. و من هفته گذشته ( روز 4 شنبه) ای میل و فکس پیگیری فرستادند.

تا اینکه الان خواهرم زنگ زد که از سفارت نامه اومده. امکان داره فایل نامبر و مثل کاربر Farid-J در پست December 3rd, 2010 11:55 PM صادر شده باشه و بعدا برای نقص مدرک اقدام کرد.

البته من الان سر کارم و نامه رو ندیدم ولی دل تو دلم نیست.

فکر می کنید این نامه چی هست؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mirshahim نمایش پست ها
    مدارک من 26 سپتامبر به دست سفارت رسید در تاریخ 15 نوامبر شماره کردیت کارتی که من دادم Refuse شد و بهم ای میل زدند که همچین مشکلی پیش اومده و من مجدد فرم پر کردم و ضمیمه ای میل اونها رو براشون فرستادم و به تاریخ 22 نوامبر بدستشون رسیده و الان 20 روزی میشه که از حساب پول برداشت نکردند. و من هفته گذشته ( روز 4 شنبه) ای میل و فکس پیگیری فرستادند.
    تا اینکه الان خواهرم زنگ زد که از سفارت نامه اومده. امکان داره فایل نامبر و مثل کاربر Farid-J در پست December 3rd, 2010 11:55 PM صادر شده باشه و بعدا برای نقص مدرک اقدام کرد.
    البته من الان سر کارم و نامه رو ندیدم ولی دل تو دلم نیست.
    فکر می کنید این نامه چی هست؟
    عموماٌ نامه اي كه جلوي منزل مي رسد حاوي فايل نامبر و درخواست مداركي است كه ناقص ارسال شده باشد و به شما مهلتي داده مي شود تا مدارك را ارسال كنيد .

Member

من هم ۱۸ اکتبر با مانی اردر مدارکمو فرستادم .هیچ خبری هم نشده .

سلام دوستان

بالاخره انتظار به سر رسید و فایل نامبر من دیروز اومد. مدارک من 26 سپتامبر بدست سفارت رسید و تاریخ صدور فایل نامبر 15 نوامبر است. اما نواقصی در پرونده وجود داره که من باید ظرف 90 روز رفع کنم که خب 28 روزش گذشته و 62 روز دیگر باقی مونده. نکته جالب اینجاست که در همون تاریخ 15 نوامبر ای میلی دریافت کردم که کردیت کارت Refuse شده و من مجدد فرم پر کردم و فرستادم.
    در نامه 3 مورد نقص پرونده ذکر شده

1- ارسال مجدد فرم پرداخت توسط کردیت کارت یا مانی اردر که من به تاریخ 22 نوامبر براشون فرستادم
    2- فرم Application همسرم که اونها جزء مدارکی بود که فرستاده نشده بود و من زمانی که متوجه شدم سریعا فرستادم
    3- مدرک تحصیلی همسرم

سئوال اینجاست که من 2 مورد اول رو فرستادم و فقط مورد سوم (مدرک تحصیلی همسرم) رو باید بفرستم. به نظر شما با توجه ارسال فایل نامبر در تاریخ فوق، نشون میده که مدارک دو مورد اول بدستشون نرسیده.
    فکر می کنید مجدد همه را بفرستم؟ یا نامه ای آماده کنم که در تاریخ های فوق مدارک ناقص فرستاده شده است و فقط یک مورد نقص دارد.
    از طرفی همسر من دانشجوی سال 3 است، اگر گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم کفایت می کنه چون مدرک دیپلمش را دانشگاه نمی دهد.

ممنون

ApplyAbroad Veteran

سلام دوستان
    بالاخره انتظار به سر رسید و فایل نامبر من دیروز اومد. مدارک من 26 سپتامبر بدست سفارت رسید و تاریخ صدور فایل نامبر 15 نوامبر است. اما نواقصی در پرونده وجود داره که من باید ظرف 90 روز رفع کنم که خب 28 روزش گذشته و 62 روز دیگر باقی مونده. نکته جالب اینجاست که در همون تاریخ 15 نوامبر ای میلی دریافت کردم که کردیت کارت Refuse شده و من مجدد فرم پر کردم و فرستادم.
    1- ارسال مجدد فرم پرداخت توسط کردیت کارت یا مانی اردر که من به تاریخ 22 نوامبر براشون فرستادم
    2- فرم Application همسرم که اونها جزء مدارکی بود که فرستاده نشده بود و من زمانی که متوجه شدم سریعا فرستادم
    3- مدرک تحصیلی همسرم
    سئوال اینجاست که من 2 مورد اول رو فرستادم و فقط مورد سوم (مدرک تحصیلی همسرم) رو باید بفرستم. به نظر شما با توجه ارسال فایل نامبر در تاریخ فوق، نشون میده که مدارک دو مورد اول بدستشون نرسیده.
    فکر می کنید مجدد همه را بفرستم؟ یا نامه ای آماده کنم که در تاریخ های فوق مدارک ناقص فرستاده شده است و فقط یک مورد نقص دارد.
    از طرفی همسر من دانشجوی سال 3 است، اگر گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم کفایت می کنه چون مدرک دیپلمش را دانشگاه نمی دهد.
    ممنون
    اولاٌ تبريك بابت دريافت فايل نامبر.
    چون شما دو مدرك اول را فرستادي فقط مورد سوم را آماده كن و بهمراه يك نامه كه به توضيح ارسال دو مدك قبلي اشاره دارد براي سفارت ارسال كن.
    دقت كن هر چي كه تو فرم زدي بايد براي اون يك مدرك مستند داشته باشي يعني اگر گفتي همسرت دانشجو است صرفاٌ نامه گواهي اشتغال به تحصيل كافي است ولي اگر مي توني ترجمش كن بعد بفرست (راستي يك نسخه اضافي هم بگير كه براي مصاحبه همراه داشته باشي.)
    نكته آخرو مهم اين است كه از تاريخ تكميل مدارك سفارت 7 يا 8 ماه بعد ش براي شما مصاحبه اعلام مي كنند يعني احتمال داره براي تاريخ مصاحبه ؛شما را با فايل نامبر هاي دسامبر يا ژانويه در نظر بگيرند.
    فكر مي كنم همه مسائل را پوشش دادم. موفق باشي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science- USC

سلام دوستان

3- مدرک تحصیلی همسرم

ممنون
    معمولا مدرك پيش دانشگاهي دست دانشگاه مي مونه و ديپلم همسرتون شايد هنوز تو مدرسه اشون باشه . همسر منم دانشجوست و مدرك پيش دانشگاهيش دست دانشگاه است ولي ديپلمشو به تازگي از مدرسه اش گرفتيم و ترجمه اش رو براي سفارت فرستاديم. به نظر من يه سر به مدرسه بزنيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer -karaj azad university

من مدارکم 11 اکنبر به سفارت رسیده ولی هنوز خبری نیست من آدرس صندوق پستی داده بودم .

ما هم مدارکمون 12 اکنبر به سفارت رسید. از كرديت كارد برادرم استفاده كرديم كه هنوزم ازش كم نشده! و هيچ خبری از فايل نامبر و ... نیست!!!
    فايل نامبر کبک ژانویه ۲۰۱۱،درخواست مدرک فرانسه اگوست ۲۰۱۲،دعوت به مصاحبه مارچ ۲۰۱۳، مصاحبه اپریل ۲۰۱۳. فايل نامبر فدرال اگوست۲۰۱۳،درخواست اپدیت و مدیکال سپتامبر ۲۰۱۳،ارسال اپدیت و نتایج مدیکال اکتبر ۲۰۱۳، ویزا مارچ ۲۰۱۴، لندینگ ۲۶ می ۲۰۱۴

Member mehr39 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستاري

نقل قول نوشته اصلی توسط nedak نمایش پست ها
    ما هم مدارکمون 12 اکنبر به سفارت رسید. از كرديت كارد برادرم استفاده كرديم كه هنوزم ازش كم نشده! و هيچ خبری از فايل نامبر و ... نیست!!!
    سلام دوستان
    به نظر مي رسد كه پروسه صدور فايل نامبرهاي اكتبر هنوز شروع نشده است چرا كه هنوز برداشت كرديت 4 اكتبر انجام نشده و فايل نامبرهاي 4 و 5 اكتبر هم نيامده است (چه با كرديت و چه با ماني اردر)
    لذا دوستان زياد نگران نشوند (هرچند كه خودم هم از انتظار خسته شده ام)
    آيا از دوستان 28 سپتامبر تا 5 اكتبر كسي جديدا فايل نامبر دريافت نموده است؟
    چرا كه آخرين خبر مربوط به ارسالهاي 28 سپتامبر بوده است
    با تشكر
    ارسال مدارک برای کبک: 5/10/2010 > مصاحبه=11/4/2011 > فایل فدرال=12/4/2011 > ایمیل مدیکال=10/11/2011 > پاس ریکوئست=18/12/2011 > ويزا=20/12/2011 > ساکن مونترال از فوریه 2012 تا کنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)