صفحه 267 از 317 نخستنخست ... 167217257258259260261262263264265266267268269270271272273274275276277 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,661 تا 2,670 , از مجموع 3170

موضوع: مدت زمان بین فرستادن مدارک و دریافت فایل نامبر (کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بین فرستادن مدارک و دریافت فایل نامبر (کبک)

رشته من ماشين تكنيك هست
    بله 25 سپتامبر صادر شد و 24روز بعد با پست بدستم رسيد 24 مهر 1392 تحويل پست تهران شده بود

سلام دوستان
    ما فایل نامبرمون امروز به دستمون رسید.
    13 می مدارک فرستاده بودیم. 21 می رسیده بود. و 25 سپتامبر مانی اردر پاس شده بود و 28 اکتبر یعنی امروز فایل نامبر با پست به دستمون رسید.
    فقط یه مشکلی که داریم اینه که من نفر اصلی بودم ولی الان هر دو نامه ها به اسم شوهرم آمده و انگار اون نفر اصلی شده! رشته من مدیریت بازرگانی 6 امتیازی و رشته شوهرم کامپیوتر 12 امتیازی است . شاید به همین دلیل عوض کردند! لطفا اگر مورد مشابهی بوده کمک کنید که چه کار باید بکنیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد مهندسي شيمي پلي تكنيك

نقل قول نوشته اصلی توسط NIKAN89 نمایش پست ها
    سلام، من هم تا الان تقریبا 8 ماه شده که منتظر فایل نامبر هستم. راستی رشته شما چیه و چند امتیازی هستید؟
    میدونی مانی اوردرت نقد شده یا نه؟ باید باهاشون تماس بگیریم من هم مثل شما باید تماس بگیرم.
    رشته من مهندسي شيمي و 6 امتيازي- ظاهرا ماني اردرم نقد شده ولي هنوز هيچ ايميلي دريافت نكردم!! هيچ كس هم اينجا كمكي نمي كنه كه بايد با كي تماس بگيريم! و چي بگيم.

نقل قول نوشته اصلی توسط azmoon.zahra نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ما فایل نامبرمون امروز به دستمون رسید.
    13 می مدارک فرستاده بودیم. 21 می رسیده بود. و 25 سپتامبر مانی اردر پاس شده بود و 28 اکتبر یعنی امروز فایل نامبر با پست به دستمون رسید.
    فقط یه مشکلی که داریم اینه که من نفر اصلی بودم ولی الان هر دو نامه ها به اسم شوهرم آمده و انگار اون نفر اصلی شده! رشته من مدیریت بازرگانی 6 امتیازی و رشته شوهرم کامپیوتر 12 امتیازی است . شاید به همین دلیل عوض کردند! لطفا اگر مورد مشابهی بوده کمک کنید که چه کار باید بکنیم؟
    در بعضی موارد دیده شده که خودشون مین رو عوض کردن برای بیشتر شدن امتیارتون
    ا رسال مدارک 30 دسامبر 2010 رشته 12 امتیازی csq جون 2013 فایل فدرال اکتبر 2013 مدیکال دسامبر 2013 ویزا مارچ 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط davids666 نمایش پست ها
    رشته من مهندسي شيمي و 6 امتيازي- ظاهرا ماني اردرم نقد شده ولي هنوز هيچ ايميلي دريافت نكردم!! هيچ كس هم اينجا كمكي نمي كنه كه بايد با كي تماس بگيريم! و چي بگيم.
    میتونید ایمیل پیگیری برنید یا با مونترال تماس بگیرید
    ا رسال مدارک 30 دسامبر 2010 رشته 12 امتیازی csq جون 2013 فایل فدرال اکتبر 2013 مدیکال دسامبر 2013 ویزا مارچ 2014

Junior Member

سلام بچه ها
    مدارك من 11 jun به دست سفارت رسيد،18 sep فايل نامبر صادر شده و 29 oct نامه اش با پست رسيد ولي ايميل نيومد!!! ....رشته : مهندسي كامپيوتر
    اميدوارم فايل نامبر همتون بياد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ishh نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    مدارك من 11 jun به دست سفارت رسيد،18 sep فايل نامبر صادر شده و 29 oct نامه اش با پست رسيد ولي ايميل نيومد!!! ....رشته : مهندسي كامپيوتر
    با تبریک فراوان به شما دوست عزیز.
    از کلیه دوستان خواهشمندم رسیدن فایل نامبر هاشون رو به اطلاع ما نیز برسونند . مرسی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ishh نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    سلام
    تبریک می گم بهتون
    می تونم بپرسم نمره زبان فرانسه تون چی بوده؟ و اینکه احیاناً نگفتن باید B2-B2 داشته باشین؟
    خیلی ممنون

Junior Member

ممنونم....نمره فرانسه A2 B1 داشتم....آيلتس 7 هم داشتم.....و نامه اي مبني بر اينكه بگه نمره بالاتر ارائه بدين ندادند....
    اميدوارم فايل نامبر همه دوستان به زودي بياد....

Junior Member

مدارک من در تاریخ 19 jun به دست سفارت رسید ، 17 Sep پول از کارت اعتباری برداشت شد و فایل نامبرم صادر شد که 22 oct با پست برام رسید. برای من هم ایمیل نیومد .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)