صفحه 315 از 317 نخستنخست ... 215265305306307308309310311312313314315316317 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,141 تا 3,150 , از مجموع 3170

موضوع: مدت زمان بین فرستادن مدارک و دریافت فایل نامبر (کبک)

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بین فرستادن مدارک و دریافت فایل نامبر (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط sapps نمایش پست ها
    بله بنده هم 8 دسامبر پولم نقد شده و فایل برام باز شده، فکر کنم دیگه حوصله پست کردن ندارن.کلا مثل اینکه کبک کارهاش نصفه و نیمس :-)
    فکر نمیکنم جای نگرانی باشه، احتمالا تاخیر مربوط به چند روز تعطیلات سال نو باشه.

Junior Member reza237 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط javadsol نمایش پست ها
    دوستان من دارم نگران میشم، پرونده من بنابه تماسی که گرفتم گفتن 8 دسامبر وا شده ولی هنوز فایل نامبر رو دریافت نکردم. کسی هست که مشکل من رو داشته باشه ؟
    برای من که ۲۷ نوامبر نقد شده چی باید بگم هنوز نیومده فکر کنم برای ما پروندمون رفته زیر دست یه افسر مشکل دار

Junior Member

سایت رسمی فدکس اینو نوشته بود البته روز 27 دسامبر بود . یکی از دوستان ما یه پست سفارشی از نیویورک به کبک سیتی داشت که یک روزه بود ولی دقیقا یک هفته بعد رسید. ( سه روز تعطیلی و یک روز طوفان و هوای بد و دو روز شنبه یکشنبه ) تمامی پستها روزهای تعطیلیشون رو توی سایتشون نوشته اند. که البته مربوط به اوایل ژانویه هست .
    بالاخره وقتی هزینه رو ازتون کسر کردند قطعا فایل نامبر صادر شده و ارسال شده. اگر آدرس رو درست نوشته باشید توی فرمهاتون شاید بد نباشه به اداره پست منطقه مربوطه مراجعه کنید.
    امتیاز کل 58 - متاهل - رشته 12 امتیازی - بدون مدرک فرانسه
    2015 / Nov. 06 : دریافت مدارک نوسط اداره مهاجرت
    2015 / 01 .Dec : برداشت هزینه از کردیت کارت
    2015 / 27 .Dec : دریافت نامه حاوی فایل نامبر

Junior Member javadsol آواتار ها

کسی هست تازگیا فایل نامبرش اومده باشه ؟ طی این دو هفته بعد از تعطیلات سال نو؟ پرونده من 8 دسامبر وا شده و هنوز فایل نامبر دستم نرسیده. چقدر دیگه باید صبر کنیم؟ من میخوام اپدیت بفرستم. درخواست بدیم که ایمیل کنن فایل نامبر رو ایمیل میکنن به نظرتون؟
    ارسال مدارک: 5 نوامبر 2015، دریافت مدارک توسط اداره مهاجرت: 9 نوامبر 2015، برداشت پول و صدور فایل نامبر: 8 دسامبر 2015، دریافت فایل نامبر از طریق پست: 6 فوریه 2016، ارسال آپدیت: 22 فوریه 2016.

ما هم شرایط مشابه شما داریم 25 ام نقد شده ولی هنوز نیومده پست هم میگه نیومده

سلام دوستان، کسی به تازگی فایل نامبر دریافت نکرده ؟

نه متاسفانه بسیار عجیبه، از یک طرف تلفن ها شون رو قطع کردند، از طرفه دیگر مانی اردر من نقد شده،7 دسامبر فایل باز شده ولی هیچ خبری نیست

Junior Member

دوستان نگران نباشین.حتما یه داستانی هست.شاید درگیر آنلاین شدن و فعلا فرستادن فایل نامبر به تاخیر انداختن.خداروشکر اینجا همه از حال هم باخبریم و استرس کمتر داریم.فقط هرکس فایل نامبر به دستش رسید خبر بده.من شماره پستچی محل رو پیدا کردم و باهاش در تماس هستم.فعلا که خبری نیست.چون پستچی ها پاکت رو توی حیاط یا لای در میندازن...
    ارسال مدارک:5 نوامبر 2015 دریافت توسط کبک : 9 نوامبر 2015 نقد شدن مانی اوردر : 8 دسامبر 2015 در انتظار فایل نامبر

Junior Member

سلام.دوستان من امروز با اداره مهاجرت تماس گرفتم،ظاهرا نفرات زیادی این مشکل رو دارند و منتظر فایل نامبر هستند .چون اپراتور هم گفت باید منتظر باشید.در ضمن برای تماس از ۰۲۰ بجای ۰۰۱ استفاده کنید چون با ۰۰۱ تماس برقرار نمیشه.

ارسال مدارک:5 نوامبر 2015 دریافت توسط کبک : 9 نوامبر 2015
    کسر از کردیت کارت
    : 8 دسامبر 2015 در انتظار فایل نامبر

Junior Member

دوستان سلام
    امروز صبح پستچی با من تماس گرفت و خبر خوش داد.امروز صبح نامه فایل نامبر و رسید پولمون به تهران رسید و تا ظهر به دستم میرسه.ایشالا بقیه دوستان هم خوش خبر باشید.
    ارسال مدارک:5 نوامبر 2015 دریافت توسط کبک : 9 نوامبر 2015 نقد شدن مانی اوردر : 8 دسامبر 2015 در انتظار فایل نامبر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)