صفحه 4 از 317 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 3170

موضوع: مدت زمان بین فرستادن مدارک و دریافت فایل نامبر (کبک)

Junior Member ع پ ک آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان بین ارسال مدارک و دریافت فایل نامبر

آره منم 11 اگوست فرستادم ولی هنوز از فایل نامبر خبری نیست

Junior Member

سلام من 23 اگوست مدارک رو فرستادم ولی هیچ خبری از فایل نامبرم نیست خیلی های حتی بعد از من هم اومده علت چیست؟

Junior Member

سلام .من 21 سپتامبر مدارکم دست سفارت رسید و حدودا یک هفته پیش از حساب کارتم برداشت شده ولی هنوز از فایل نامبر خبری نشد.
    یک سوال داشتم اگر نامه (نامه پیگیری فایل نامبر)فکس کنیم و شماره فکس دهیم ایا بازم نامه با پست به ما ارسال می شه و یا اینکه فقط با فکس فایل نامبرمون را می فرستند؟
    لطفا یکی که میدونه بهم جواب بده!!!!!!!!!!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط neda.jl نمایش پست ها
    سلام .من 21 سپتامبر مدارکم دست سفارت رسید و حدودا یک هفته پیش از حساب کارتم برداشت شده ولی هنوز از فایل نامبر خبری نشد.
    یک سوال داشتم اگر نامه (نامه پیگیری فایل نامبر)فکس کنیم و شماره فکس دهیم ایا بازم نامه با پست به ما ارسال می شه و یا اینکه فقط با فکس فایل نامبرمون را می فرستند؟
    لطفا یکی که میدونه بهم جواب بده!!!!!!!!!!
    از تاريخ برداشت از كارت حدودا 15 -20 روز طول ميكشه تا فايل نامبر بدسستون برسه و حتي اگه FAX يا EMAIL هم بزنيد اونها بازم با پست عادي براتون مي فرستن و تازگي ديدم كه در جواب فايل نامبر خيلي ها كه مدت انتظارشون طولاني بوده فقط تاريخ تحويل نامه فايل نامبر رو اعلام مي كنن.بنظرم يك كم ديگه صبر كنيد هم خودش مياد هم نامه اش
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

نقل قول نوشته اصلی توسط alzak نمایش پست ها
    سلام من 23 اگوست مدارک رو فرستادم ولی هیچ خبری از فایل نامبرم نیست خیلی های حتی بعد از من هم اومده علت چیست؟
    نمی دونم این آگوست چه مشکلی داشتن اینا !!! مال من 15 آگوست رسیده و به گفته خودشون 3 اکتبر فرستادن نامه رو. ولی هنوز خبری نیست. بچه ها شهرتان هم بگین شاید مشکل از شهرستان بودن ما باشه، من فکر کنم نامه هممون توی سفارت کانادا در تهران است و مشکل از سوریه و پست ایران نیست.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    نمی دونم این آگوست چه مشکلی داشتن اینا !!! مال من 15 آگوست رسیده و به گفته خودشون 3 اکتبر فرستادن نامه رو. ولی هنوز خبری نیست. بچه ها شهرتان هم بگین شاید مشکل از شهرستان بودن ما باشه، من فکر کنم نامه هممون توی سفارت کانادا در تهران است و مشکل از سوریه و پست ایران نیست.

دوستان عزیز باید در نظر داشته باشند که اگر تا دو ماه پس از دریافت مدارک(در مورد کردیت کارت دو ماه پس از برداشت پول) در صورتیکه نامه فایل نامبر دستتون نرسید حتما حتما پیگیری کنید بهترین روش هم از طریق فکسه چون در بسیاری از موارد پست نامه را بدست گیرنده نمی رسونه و کلا نامه اصلا به سفارت کانادا تو ایران ربطی پیدا نمی کنه و مستقیم باید برای آدرس خودتون ارسال شه.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط najafi1977 نمایش پست ها
    دوست عزیز خوب به سلامتی یک مرحله رو رد کردین.پس فایل نامبر من هم ( 11 اکتبر مدارکم رسیده) احتمالا 2 هفته دیگه معلوم میشه.لطفا اگر نامه فایل نامبر را هم دریافت کردین، خبر بدهید.
    موفق باشید.
    صدور فایل نامبر ارتباط مستقیم به نقد شدن پول داره و تجربه نشون داده که اونهایی که چک یا مانی اوردر می فرستند پولشون سریعتر نقد میشه نسبت به اونهاییکه با کردیت کارت پرداخت می کنند.
    ویرایش توسط Kazy : November 20th, 2010 در ساعت 04:46 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    دوستان عزیز باید در نظر داشته باشند که اگر تا دو ماه پس از دریافت مدارک(در مورد کردیت کارت دو ماه پس از برداشت پول) در صورتیکه نامه فایل نامبر دستتون نرسید حتما حتما پیگیری کنید بهترین روش هم از طریق فکسه چون در بسیاری از موارد پست نامه را بدست گیرنده نمی رسونه و کلا نامه اصلا به سفارت کانادا تو ایران ربطی پیدا نمی کنه و مستقیم باید برای آدرس خودتون ارسال شه.
    من با فکس پیگیری کردم ولی اونا با ایمیل جواب دادن که 3 اکتبر فرستادیم و حتی فایل نامبرم هم ندادن

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نمی دونم به این مسئله ربط داره یا نه ولی تو ماه اوت دفتر کبک 10-12 روز تعطیل بود. ولی اگه فکر می کنین دیر شده حتما با فکس یا email پیگیری کنید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

من با فکس پیگیری کردم ولی اونا با ایمیل جواب دادن که 3 اکتبر فرستادیم و حتی فایل نامبرم هم ندادن
    حتما درست براشون توضیح ندادین چون هر کسی درخواست ارسال فایل نامبر با فکس رو کرده براش فرستادن(در متن نامه حتما به شماره فکس اشاره کنید) برا خود من 2 بار به فاصله 2 روز فکس کردن نامه هم که اصلا از طریق پست به دستم نرسید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)